Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

:)

Da,da...a silne titule su im pale sa neba.

 

Pa dobro, mislim da je moralo bolje, ali sad kako je, tako je.

Nadam se samo da mladi neće doživjeti sudbinu Palladina.

 

Naravno da je moralo bolje!Ali prelazni rok jos traje,mozda ovi nesposobnjakovici dovuku jos nekoga.

Da li ce doziveti sudbinu Palladina,ne znam,to ce vreme pokazati.Ali za Giovinca sam siguran da ce se dokazati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro igraju u pripremama.Amauri je vec poceo resetati,na svakoj utakmici da gol.Sjajno pojacanje,Juventus trenutno ima najjaci napad u Italiji.Raduje me i sto Jakinta igra jako dobro,isto zabija.Eto,vidim da se i taj toliko omrzli Poulsen dobro pokazao,i namestio jedan gol.Ali i dalje Juventusu nedostaju jos dva igraca:levi bek (onaj Molinaro je los do jaja) i naravno centralni vezni,kreativac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro igraju u pripremama.Amauri je vec poceo resetati,na svakoj utakmici da gol.Sjajno pojacanje,Juventus trenutno ima najjaci napad u Italiji.Raduje me i sto Jakinta igra jako dobro,isto zabija.Eto,vidim da se i taj toliko omrzli Poulsen dobro pokazao,i namestio jedan gol.Ali i dalje Juventusu nedostaju jos dva igraca:levi bek (onaj Molinaro je los do jaja) i naravno centralni vezni,kreativac.

 

Jako je diskutabilno da li je to najbolji napad. Zamisli Kaku, Ronaldinja i Pata ako budu svi u formi? Uz to, bez dobrog kreativca, čak i da vam jeste najbolji napad, nećete daleko dogurati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaka i Ronaldinjo nisu napadaci,o ti neuki covece.JUVENTUS,SLEJER,MOTORHEAD,AZIJA KARERA I CRVENAAAAA ZVEZDAAAAA!!!!VORSIPPPPP!!!!

 

1. Nemoj pijan da pišeš. Ako se već napješ, skači, divljaj, hvataj žene, pjevaj, nemoj piti pred računarom.

 

2. Nisu napadači po vokaciji, ali itekako znaju da odu u napad i daju golove. Zajedno sa Borijelom, Patom i Inzagijem, ako budu u formi, pa recimo samo da nijednoj odbrani ovoga svijeta neće biti svejedno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ševčenko se ovog puta sigurno vraća u Milan ... i više im apsolutno ništa ne treba!

 

Inzaghi

Pato

Shevchenko

Kaka

Ronaldinho

 

... biće ovde all-star otimačine za loptu, ko će prvi da ga zabije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Iz kafanice pred komp da se izrazi vorsip. :da:

 

2.Njima treba jos jedan klasicni napadac,posto je ovo objektivno kurtonski napad.Pipo ima 100 godina,Pato je jos klinja koji nije ni blizu svog maksimuma,a Borijelo je prosecan napadac koji je jos uz to i povredjen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehehe

 

ma nisam, ali to je bilo pre cirka nedelju dana, a tad nisam ni bio tu..

 

a i tim trofej je potpuno nebitan, igra se po jedno poluvreme itd

 

prave stvari tek slede, za mesec dana

 

 

ako nista drugo, bice zajeban pocetak prvenstva, interu su prva cetiri stopera povredjena (kordoba, samjuel, kivu, materaci), kao i vijera (koji je stalno povredjen), a i zlatan je rovit

bice povuci potegni za sastaviti odbranu, citam danas da ce dovesti rafu markeza iz barse, pozajmica na 6 meseci bi bila pravo resenje cini mi se

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...