Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

dajte bre ljudi, "give him a break", kako se to kaže na naški, stao mi mozak, pa igrao je celu sezonu pod povredom... kada god je nešto zajebo, bilo je dobro zamišljeno ali loše realizovano, opao mu je "ball control", ali to je upravo posledica povrede, i čestog neigranja i netreniranja, ispao je iz forme, ali 'bem mu pep'o, nije prvi igrač na svetu kojem se to desilo... dajte malo podrške, kakav je, takav je, al naš je :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je ta ortačka veza Mihajlovića sa Manćinijem.

:) brate,ovo je glupo do bola,kao da mu je Mancini bio jedini trener u karijeri...a i Mancinija boli kurac,njemu posao zavisi od rezultata,a kad je Adriana i Krespa drzao na klupi,sto ne bi i Dejana....ne kakite vise,nije calcio MSL

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa to ti kazem, jednog krespa drzi na klupi a igra mu stankovic :)

 

 

tacno je da je igrao i kod eriksona i kod zakeronija, ali tada je i pokazivao mnogo vise na terenu

poslednje dve sezone je odigrao katastrofalnoi i to je cinjenica

cinjenica je i da je stavljen na transfer listu

 

 

danas sam procitao jedan komentar (u drugom kontekstu, nevezano za stankovica) koji kaze "forma je trenutna a klasa permanentna", e pa stankovic jednostavno nije klasa

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stankovic odigrao katastrofalno pretposlednju sezonu? Ti mora da se salis prijatelju. Te godine je Inter imao rekordan broj bodova, od Valensije ispao iz LS poprilicno nezasluzeno, a jedan od glavnih razloga za takve rezultate je bio Stankovic.

Meni je on odlican igrac. Prosla sezona mu jeste bila losa, ali ukoliko nije neki permanentni fizicki problem, ja bih ga zadrzao lagano. Mnogi se seru po njemu zbog 1. lose sezone, 2. toga sto nema neku ljepotu igre. Nije klasa :) Nema poteze Ronaldinja ili gancija Ronalda, ali covjek trci non stop, dobro igra defanzivu, jak u duelima, ubacuje se u napad, umije da zabode gol bez vecih problema, pokriva svaku poziciju na sredini(a mogao bi i beka da igra komotno sa onakvim predispozicijama). Deki je sa 18-19 godina dosao u Calcio(tada najjacu ligu) i uspio da opstane do danas. To je meni dovoljan dokaz da covjek ima klasu, a i pored toga se vidi kako covjek igra srcem i znanjem. Doduse, on nije tip igraca koji je glavni u timu, tj. lider. Zato je i losije igrao za reprezentaciju, i to mu je jedina mana. Ali malo je takvih univerzalnih i kvalitetnih igraca na sredini u poslednje vrijeme kao on, koliko god ovo mozda nekom zvucalo smijesno. Ali da se vecina vas bavila fudbalom(i to ne malim iza zgrade), znala bi koliko ekipi znaci jedan takav razbijac na sredini koji pri tom ima i dobru tehniku.

A inter ga ispusio izgleda za Lamparda. Ne bih mogao da prognoziram kakav bi bio njegov uticaj na igru (problem adaptacije na calcio, obzirom da ima 30 godina), ali steta. Ipak je Frenk strasan igrac, prava masina. A Interu treba takav tip igraca.. ja alternative vidim u Akvilaniju(mlad, ali izuzetno perspektivan+talija) i Luchu Gonzalesu. Za krila ocekujem Kvarezmu, i Mansinija kao eventualnu alternativu.I na kraju, obzirom na povrede i oporavke, moguce je da za Inter potpise neki odbrambeni igrac (mnogi spominju Karvalja kao permanentno rjesenje, ili Matea Ferarija koji je slobodan igrac)

 

Milan se opet ushtekao za pare, mada im je soldain transfer market. Juve dovodi neke Knezevice i Poulsene, mada su pravu stvar napravili sa Amaurijem. IMa potencijala da bude jedan od najboljih u Evropi, poredio bih ga sa Tonijem, sa tim da brazilac ima malo vise brzine i tehnike(ali je zato realizacija Tonija monstruozna). Kako god, treba njima neki ofanzivniji mladji igrac za buducnost, mozda taman Diego.

 

Roma dovela Risea, jos da zakljuce sa nekim izrazitim napadacem visoke klase, i bice definitivno u igri za skudeto i LS. Cisto sumnjam da ce im i ove godine prolazit igra bez klasicnog napadaca sa Totijem koji se opet povrijedio. Moraju malo da mjenjaju..

 

I na kraju, moj potencijalni tim iz sijenke za osvajanje skudeta jeste Fiorentina. Samo da ne prodaju Mutua, ali oce kako su krenuli da krpe rupe u budzetu zbog nenormalne kampanje akvizicija. Jos mozda dovedu Matea Ferarija za bedza, Prandeli ga cijeni izuzetno, a i treba im neko jak u odbrani sad kad su ostali bez Ujfalushija.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

videcmo jos za lamparda, ja bih mnogo voleo da on dodje

 

jasno je da on zeli u inter, e sad, valjda ce ga ovi indijanci pustiti... nadam se da samo tvrde pazar i pokusavaju da izvuku sto vise love od moratija...

 

 

mislim, lampard, balak i deko u vezi - ne vidim da moze da ima mesta za svu trojicu u jednom timu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo prvo...

 

baš ponekad nije jasan s njegovim izjavama, oću ovamo, oću onamo, ja plakao kad su me dovlačili u Čelzi, a onda Čelzi najbolji klub na svijetu...

Edited by [kinetic]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da bi to bilo bolje,ali ko jebe glupog Seka i retardiranog Ranijerija.Jos u januaru su mogli sve dogovoriti,kada je transfer bio pri kraju realizacije i to za sugavih 15-16 miliona.Van Der Vart je davao izjave da bi strasno voleo da se transfer realizuje i da jedva ceka da obuce dres stare dame.I na kraju kurcina.Jebem im mater nesposobnu.Jebali ih Poulsen,Knezevic i ostala boranija koju hoce navuci.Real je Real...kada hoce nekoga,oni ga i dovedu.

 

Nista sad.Juventusu ocajnicki treba centralni vezni,i to svetske klase.Dijego je jos uvek opcija,a nedavno je izjavio da mu je zelja da zaigra u Italiji,i to u Juventusu ili Interu.Videcemo.Samo se nadam da je Ranijeriju jasno da sa vrhunskim golmanom i vrhunskim napadacima ne moze osvojiti titule,doke god su odbrana i sredina terena cisti prosek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poulsen se slozio sa prelaskom u Juventus,i sada je ostalo samo da se Juventus i Sevilja dogovore oko obestecenja.Eee,ako je to najvise sto uprava Juventusa moze,onda neka se nose u kurac.Jebes mi sve,ovi iz uprave se ponasaju ko da ih je Morati postavio pa da uprapaste Juventus do kraja. :no:

 

Inace,prica se da su zainteresovani i za Kastilja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...