Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Moratti: “Next season we will base everything around the team we have at our disposal so we will be relying on Ibrahimovic, Zanetti and Cambiasso."

 

konacno da se stavi tacka na spekulacije o prodaji ibrahimovica barsi i o tome kako je murinjo rekao moratiju da ga proda. u tom kontekstu i ova vest:

 

Moratti To Offer Ibrahimovic €12m Per Season Mega Deal

 

 

nadam se da ce dovesti etoa i dva tri veznjaka od sledecih (koji su u prici): lampard, kvarezma, esjen, hleb. deka ne, mator je, a dijara, sta znam, zadnjeg veznog igra kambiaso tako da ne vidim sta ce im.

 

odbrana je ok, eventualno karvaljo (on se spominje). desno maikon, levo kivu, ne moze bolje od toga. u sredini kordoba i samjuel/karvaljo.

 

figo (o murinju): “He can easily win the Champions League with this side but I have not spoken to him just yet.”

 

nadajmo se da je u pravu...

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, nego rekoh sa portom je osvojio.

 

a i najjace da je isto ispasti u polufinalu na penale i u grupi.

 

 

----

 

"Essien moving to Milan would set up a tantalising pairing with Argentine international Esteban Cambiasso in the centre of the Nerazzurri midfield"

:rockdevil:

 

Mourinho Eyes Essien, Again

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ха, па он ће први да лети. А и где ће имати толику плату као у Интеру?

 

Нема везе што је Мурињо дошао, Фергусон ће следеће сезоне да одбрани ЛШ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Испашће у четврт-финалу старац...

 

Него, битно је да Интер задржи Златка, а ако буде среће и да играчи попут Станковића, Сезара А, Бурдиса, Круза и сл. лете... И да се врати цар... А Рекоба може кући...

Share this post


Link to post
Share on other sites

druze, ajde smanji malo dozivljaj sa rasizmom ako nije problem, molim te. bar na podforumu sport.

 

 

edit

a i nece dovesti drogbu nego mozda esjena, ali i on je "camuga" tako da ces i dalje moci da ih mrzis nesmanjenim intenzitetom.

 

edit 2

da, i etoa.

 

edit 3

 

MOurinhoInterGazettedellosport55V.jpg

 

MOurinhoInterGazettedellosport44V.jpg

 

"Ne mislim da sam poseban. Poseban je klub u koji dolazim. Mislim da sam veliki trener, međutim poseban ne želim biti. Osim po strasti kojom pristupam poslu za koji sam plaćen", rekao je i zatim dodao:

 

"Oduvijek sam želio raditi u velikom talijanskom klubu i iznimno sam zahvalan gospodi Morattiju i Branci, koji su mi to omogućili. Ovo je vrlo važan izazov u mojoj karijeri. Nadam se da će vama biti jednako ugodno družiti se sa mnom kao što će meni biti s vama."

 

Mourinhov je dolazak izazvao nezapamćeno zanimanje u Italiji. Stigao je u 10.40, pedeset minuta uoči početka press-konferencije, u autu sa zasjenjenim staklima. U salu za sastanke natiskale su se stotine novinara i mladih igrača milanskog kluba, dok su pred vratima skandirale desetine navijača.

 

"Također, želim demantirati da sam tražio veliki broj pojačanja od predsjednika. Revolucionarnih promjena neće biti. Doći će možda jedan ili dva nova igrača, najviše tri", za kraj će Mourinho.

 

Quaresma: Spreman sam za dolazak u Inter

 

Jose Mourinho je napokon i službeno postao novi trener milanskog Intera, a još je ranijih dana izjavio kako je njegova prva želja za pojačanje Ricardo Quaresma.

 

"Spreman sam za Inter i mislim kako je pravo vrijeme da napustim Porto", rekao je 25-godišnji napadač portugalske reprezentacije za Tuttosport.

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klub sa jednom zvezdicom iznad grba je zaista poseban. :)

 

http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=721107

 

http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=720096

 

 

E ovo je nesto sto apsolutno uveseljava:

 

http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=720504

 

Vrati se kralju!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...