Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Слаб је играч Суазо, а, узгред, у Суперкупу, Рома је имала само једну прилику на целој утакмици и то је ЖС одбранио. Де Росијев шут и Станковићев аутогол руком не рачунам у прилике.. Интер је био бољи..

 

Него, сад за викенд очекује Х2 у Милану.. Добра је Болоња :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=840157

 

Lepo,lepo...cuo sam za ovog malog da je strasan igrac,neverovatan talenat.

 

E moj prijatelju, oni Rusi igraju kao zmajevi, jedino da se uzdamo u tradiciju i sjebemo Real.

 

A u prvoj utakmici sa Fiorentinom nece nam igrati pola tima zbog povreda! UZAS!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjutra sigurno jedan od najljepših mečeva italijanskog prvenstva, nekad i veliki derbi...

Roma - Napoli

 

Ove godine se dosta očekuje od tog Milana, vidjećemo sjutra kako će da krene sve to...

 

Ja jedva čekam da vidim donekle osvježeni Lacio, sa konačno dobrim golmanom, i Fođom na sredini...

Edited by [kinetic]

Share this post


Link to post
Share on other sites

koja smrt kladionicara ovog vikenda jebote.

 

nisu pobedili inter, milan, roma, barsa, celzi, liverpul, a evo i real gubi.

 

 

ove sezone u seriji a su pet najjacih ekipa priblizno podjednako jake, ali mislim da ipak samo inter i milan mogu da se nadaju skudetu.

mnogo nezahvalno je prognozirati izgled tabele na kraju sezone (posto su i ekipe koje konkurisu za plasman izmedju sestog i desetog-jedanaestog mesta uzasno izjednacene), ali ako bih bas morao rekao bih ovako:

 

inter

milan

roma

fiorentina

juve

 

napoli

sampdorija

lacio

palermo

udineze

 

mislim da serija a dugo nije bila ovako jaka i ovako izjednacena, jos od kraja 90-ih.

 

Edit

citam sad na goal.com da je transfer kvarezme konacno zavrsen, interova formacija bi onda trebalo da izgleda otprilike ovako

 

----------------------ibra----------------------

kvarezma-----------------------------mancini

 

---------------------------------------zaneti---

--------kambiaso-----viera/muntari---------

 

kivu/maksvel---kordoba--samjuel--maikon

 

--------------------cezar-----------------------

 

 

a baloteli i adriano bi trabalo da najcesce dobijaju sansu sa klupe...

 

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebo im pas mater,izjednacise u 89.minutu...no dobro,Juve je bio oslabljen neigranjem Sisoka i Kjelinija,ali svejedno su tu trebala biti ubelezena 3 boda.U svakom slucaju,nije los start.Ocekujem bolje igre u nastavku,i naravno borbu za skudeto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

koja smrt kladionicara ovog vikenda jebote.

 

nisu pobedili inter, milan, roma, barsa, celzi, liverpul, a evo i real gubi.

 

 

ove sezone u seriji a su pet najjacih ekipa priblizno podjednako jake, ali mislim da ipak samo inter i milan mogu da se nadaju skudetu.

mnogo nezahvalno je prognozirati izgled tabele na kraju sezone (posto su i ekipe koje konkurisu za plasman izmedju sestog i desetog-jedanaestog mesta uzasno izjednacene), ali ako bih bas morao rekao bih ovako:

 

inter

milan

roma

fiorentina

juve

 

:confused: :confused: :confused:

 

Ajde ja cu da budem malo realniji a ne da govorim iz mrznje kao ti

 

1. Milan

2. Inter

3. Juve

4. Roma

5. Fiorentina

 

A moguce je i

 

Milan Inter i Juve za prvo, drugo i trece.

Fiorentina i Roma cetvrto i peto.

 

Mi u gostima i to sa Fiorentinom bez Kelinija i Sisoka startujemo maleroznim neresenim.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja u principu ne volim da dajem neke prognoze u ovom periodu,posto je sve tek na pocetku.Tek je prvo kolo odigrano.Milan nastavlja proslogodisnju losu igru,Inter slab,Roma slaba,Juve isto nist' posebno nije uradio...videcemo,ali Juve ce se boriti za skudeto bez vecih problema.Predvidjanje 5.mesta je iz ove perspektive totalna nebuloza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde ja cu da budem malo realniji a ne da govorim iz mrznje kao ti

o brate, po stoti put: ne mrzim juve uopste, da ih mrzim ne bih imao problem da kazem to, kao sto nemam problem da kazem da mrzim milan, pa sam ga ipak stavio iznad juvea na tabeli. zadovoljan sad?

 

mislim da juve realno ima tek petu po snazi ekipu, eventualno cetvrtu, tj. mozda su malo jaci od fiorentine igracki ali mislim da je prandeli bolji trener od ranijerija. u svakom slucaju mislim da im je cetvrto mesto apsolutni maksimum ove sezone.

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je taj rad - kad neko ocjeni Juve realno, to je znak da ga mrzis. Mrznja je ono sto radi jedan nespomenik komentator sa nase crnogorske televizije koji je okoreli navijac milana i neutjesni mrzitelj intera. Ko hvata TVIN, zna o kome pricam :) Covjek je samo bio realan sto se tice Rubentusa

 

Fin vikend, milo mi je sto je Milan ispusio. Kad je najbolji igrac Maldini sa 41 godinu, onda se propalo. Sevcenko se vratio, i ne kapiram navijace koji mu se uvlace u prkno nakon sto ih je onako fukarski ostavio prije 2 godine. Papuchar. Dobro je odigrao Ronaldinjo, vidi se klasa. Samo da poradi na fizickoj spremnosti, i bice zajebano. Jedino pitanje jeste kako ce se na terenu ponasati zajedno on, Sidorf i Kaka. Neko ce tu debelo da ispusi, a mislim da ce to bit Klarens sto je steta, obzirom da je prosle godine bio najbolji igrac Milana. Mozda i grijesim, ali ce trebat veliki napor Ancelotija da ukomponuje sve to i da odrzi red i mir u svlacionici. Od Milana ocekujem da bude u borbi za skudeto, obzirom da ne igraju LS ove godine.

 

Inter dobar prvo pol., u drugo ocajni. Bez cvrstine, lose markacije, blijedi nekako u napadu. Ali su prosle nedelje odigrali odlicnu partiju protiv Rome, tako da mislim da je to bio samo los dan. Murinjo ima odlicnu ekipu, mozda mu hvali jedan igrac na sredini koji je dobar 1na1 uz odlican sut. Trazio je Lamparda, dobio Muntarija - vidjecemo jel to to. Osim toga, dolazak Kvarezme znaci da ce Figo malo vise da odmara, posto ga ne mogu gledat kako se vuche po terenu. Baloteli ce ove godine da eksplodira, i ocekujem da ce izbacit Mancinija iz prvog tima do polu-sezone. Samo kad se malo zahuhta ekipa, ima Inter da gazi i ubija kao prosle godine. Imaju odlicnog trenera, ali isto tako i bolju konkurenciju. We shall see..

 

Roma - isto ka i prosle godine. Fina igra, brzi pasovi, ali im hvali malo vise cvrstine. Vucinic vec drugu utakmicu igra dobro, postaje jedan od najboljih spiceva u ital. ligi. Samo mu je mana osciliranje, to mora popravit.

 

Juve standardno dobar, ali cemo vidjet kako ce sve to da ide uz evropske utakmice. Nemaju neku brojnu ekipu, prvih 11 je kvalitetno, ali su im zamjene diskutabilne. Vidjelo se veceras protiv Fiorentine da su u odbrani malo smotani, a onaj Melberg je jedan drvosjeca kojeg ce prvi brzi igrac da oshashavi kao malo dijete. Napad standardno odlican, imam osjecaj da ce se Amauri nadavat golova. Kvalitetan igrac, jos igra sa Del Bojem koji je pravi maestro fudbala. Kazem, tanka klupa se moze odraziti u borbi za skudeto.

 

Fiorentina mi se dopala, ali treba im malo vremena da se uigraju jer ima dosta novih. Solidan derbi Jovetica, taj momak ima potencijala da postane vrhunski igrac. Eto, Prandeli ga gura po malo, vidi se da momak ima dobre poteze, dribling, dodavanje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Global Fond (Svajcarska)

 

Ocigledno nije ocenio realno jel ovde imamo 5 timova koji ce se boriti za prva 4 mesta. Ja sam dao realniju ocenu mogucnosti, pa da dodam i da je moguce da Fiorentina uzme skudeto. A sto se tice Milana, daj im malo vremena da se uigraju, ako prorade Sevcenko i Ronaldinjo sve uz Kaku i ostalu kompaniju mozes slobodno da odes i da stavis pare da ce sledece godine uzeti LS a ove Kup UEFA. Milanu fale jos samo Cristiano Ronaldo i Mesi.

 

 

--------------------------

OVO JE ODLICNO!

 

http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=843423 :) :) :) :) :) :)

Edited by Lemur shabancina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije problem da igraju zajedno Ronaldinjo, Kaka i Sedorf... iza njih recimo Pirlo i Gatuzo/Flamini, u napadu (red bi bio) Pato ili Borijelo...

Inzagi i Ševa su zadužili klub za sva vremena, ali dokle više, dosta je...

Edited by [kinetic]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lemure, obrati prvo paznju na odbranu Milana. Ili su stari, ili su neki prosjecni igraci. Ovi matorci su nekad bili odlicni, sad su vec spori i podlozni povredama. Cak im je i mjesto golmana diskutabilno, sve rupa do rupe. A znamo koliko je odbrana bitna, posebno u italijanskoj ligi. Da im Bolonja, povratnik u A ligu, uvali 2 komada, mnogo je to..

Akcenat je na AKO prorade Sheva i Ronaldinjo. Mogu, a i ne moraju. Ne moze se zivjet na staru zaslugu, Milan treba da forsira Pata i Kaku koji su buducnost tima, a ne na Shevcenka i kompaniju staraca koji su diskutabilni. Za Ronaldinja sam vec rekao - vidi se klasa, samo je pitanje fizicke spreme. One stvari koje je cinio u Barsi, cinio je zahvljajuci tome sto je bio izvanredno pripremljen. Dzabe tehnika, ako si kao baba. A jos kad uzmemo u obzir da se u Italiji igra tvrdje i jace nego u Spaniji, onda dolazimo do zakljucka da se Rokiju trebat dosta treninga da odigra onako kako bi trebalo.

 

Kinetic, ne vjerujem da ce Anceloti igrat sa Pirlom i Gatuzom pozadi, a ovamo ubacit tu trojku + napadaca. Nema balansa, nije to vajning ileven pa da se svi guraju u napad. Sve vidim kako se Kaka, Ronaldinjo i Sidorf vracaju da pokrivaju rupe u odbrani. Igrace Pirlo + 2 mesara(Gatuzo, Ambrozini, Flamini ili Emerson), a naprijed Kaka, Ronaldinjo i neki napadac. Nesto poput ovog tima od danas u sustini, 4-3-2-1 formacija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...