Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

posto fali maksvel onda ce kivu morati da igra levog beka, sto znaci da ce sa kordobom par stopera ciniti ili materaci ili burdiso

 

ovo bi možda mogao da bude problem, ali čini mi se da burdiso bolje igra levog štopera, a materaci možda jesta svakakav, ali je ipak kompatibilan s kordobom, po meni je ipak najbitnije da je on spreman... što se tiče Kivua na levom beku, tu nemam nikakvih briga :), jes da je maksvel ofanizivniji i probojniji, ali ne ovaj nije za bacanje, a bolji je u defanzivi...

 

vezni red je taj, samo sa kambijasom u sredini, vijera desno, zaneti levo, ali u principu, svi su oni CM (mislim, u ovoj postavi), tako da mogu dosta da se kreću i menjaju pozicije... nego, ja se sve nadam da će onaj kljakavi Stanković da dobije šansu i da se pokaže, kakav je takav je, ipak je naš :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboraviste na Kvarezmu.Njega bi valjalo staviti na levi bok da probija ovu gerontologiju.On je jedan od retkih igraca ovih crno-plavih paprikanera koje postujem.

 

 

pa dobro, nismo ga zaboravili nego ga racunamo ipak u napadacki trougao, a ne u vezu ;)

mancini i kvarezma po bokovima, zlatan centralno, ili eventualno adriano umesto kvarezme.

osim ako ne budemo igrali 4-4-2, dakle sa dva krila i dva spica, u sta sumnjam.

 

što se tiče Kivua na levom beku, tu nemam nikakvih briga icon_smile.gif, jes da je maksvel ofanizivniji i probojniji, ali ne ovaj nije za bacanje, a bolji je u defanzivi...

 

ma taman posla, kivu je klasa, jedini problem je sto je bio dugo povredjen pa nije jos u punoj formi, on bi meni igrao na levom beku mozda cak i ispred maksvela, a u svakom lucaju uvek u prvih 11, dakle mozda i na stoperu. u svakom lucaju, ne brinem sutra za njega sto kazes, doduse da ne baksuziramo, nikad se ne zna. veca briga mi je jedan od ove dvojice na stoperu (materaci ili burdiso) ali ocekujem da ce ipak biti sve ok, isto bih dao prednost materaciju zbog iskustva i uigranosti u paru sa kordobom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa ovakvim "pa di sad da se vraćam u odbranu" krilima teško 4-4-2, jedino ako se juri rezultat, ovako, sa dva igrača koji umeju da igraju odbranu u vezi, u Italiji, teško :)...

 

on bi meni igrao na levom beku mozda cak i ispred maksvela, a u svakom lucaju uvek u prvih 11, dakle mozda i na stoperu

potpis, pečat :)

 

jednu stvar ne kapiram... Jel Murinjo drži Ibrahimovića ili Adrijana spolja? Pošto nisam odgledao ni jednu utakmicu kad su zajedno igrali... Koliko sam uspeo da vidim na njihivom sajtu, Ibra je centralni, a Adriano spolja... to mi nije jasno, adriano je tipičan centarfor, (znači, darko pančev, samo više životinjski tip :) ), a ibrahimović je napadač (postoji razlika, kao Anri ili Runi npr.), više voli da se izvlači na stranu, da se vraća, da traži loptu, da asistira... tako da mi je logičnije da on bude spolja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jednu stvar ne kapiram... Jel Murinjo drži Ibrahimovića ili Adrijana spolja? Pošto nisam odgledao ni jednu utakmicu kad su zajedno igrali... Koliko sam uspeo da vidim na njihivom sajtu, Ibra je centralni, a Adriano spolja... to mi nije jasno, adriano je tipičan centarfor, (znači, darko pančev, samo više životinjski tip :) ), a ibrahimović je napadač (postoji razlika, kao Anri ili Runi npr.), više voli da se izvlači na stranu, da se vraća, da traži loptu, da asistira... tako da mi je logičnije da on bude spolja...

apsolutno tacno, ali izgleda da je za zlatana rezervisana ta pozicija u vrhu trougla, tako da kad su adriano ili baloteli u igri moraju da igraju malo bocnije, mada, kapiram da se rotiraju u tom trouglu, tj. da imaju slobodu, jer cesto je zlatan u akcijama bio malo povucenij i asistirao adrianu (u atini), baloteliju, pa cak i manciniju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

murinjo me po prvi put iznervirao od kad je dosao u inter, indijanac je ostavio kordobu na klupi i izveo tandem stopera materaci-burdiso.

wtf

 

apsolutno neshvatljiva odluka, svog ubedljivo najboljeg odbrambenog igraca ostaviti na klupi.

nemam pojma, ako inter ne pobedi smatracu ga direktnim krivcem. osim ako bude 0:0 naravno.

da li iko ima objasnjenje ili bar ideju sta bi moglo da bude objasnjenje za ovakav potez?

pritom racunam da je kordoba spreman za 90 minuta.

 

 

:uhoh:

 

:mad:

:no:

:udri:

 

:ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inter je kurton,ali go kurton.Sabre je potpuno u pravu sto je kivan na Burdisa...taj lik je totalna rupcaga.Kad se samo setim da je trebao u Juve doci letos...sunce ti jebem i glupog Ranijerija.U svakom slucaju,ni Milan nije nesto preterano pokazao,ali cini mi se da ce Kaka i Ronaldinjo biti dobar tandem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inter me je po ko zna kji put uverio da je jedna slaba ekipa , nikako velicina od kluba , ... ne pratim Calcio bash puno , ali koliko samo indijanaca igra u interu to je strasno , jebesh klub gde je Ibrahimovic glavna zvezda , nikakvu igru ne vidim kod njih .

Milan je igrao koliko treba da pocisti komsije!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...