Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Ranijeri je prosle godine valjao, ne znam odakle sad ispade retardiran? Ne kazem tebi licno, ali svim navijacima juventusa je bila prica da je Ranijeri odlicno vodio ekipu prosle sezone(i jeste). Ali dolazimo do onoga sto sam ja rekao i prije - juventus prosle godine nije igrao evropu, a del boj(iako majstor) jeste covjek u godinama koji ne moze da igra ritmom srijeda-nedelja. Ostaje da im je klupa losa, ali ipak bolja nego prosle godine. Povrede stoje, ali ih imaju i ostali timovi. Inter prva 3 kola igra bez kompletne odbrane, Kambijaso im je zadnji defanzivni zajedno sa onom nesrecom od Materacija. Iako volim tog tipa jer igra srcem i pozrtvovano, neopjevani je nesoj i zestoka rupa od kako je poceo da se povredjuje.

Ipak mislim da juventusu najvise fali Buffon, ostali su prakticno boranija. Amauri je zamjena za Trezegea(golgeter, a pri tom i odlican tehnicar, onaj Trezege samo kampuje, ali mu se ne mogu osporit golovi). Steta samo sto Djovinko ne igra, ali mislim da Ranijeri bolje od nas zna zasto. Mada, mali je na putu da postane igracina, jedini minus mu je sitna konstitucija sto u talijanskoj ligi moze da bude problem.

 

Pa kad jeste.Ja sam i prosle sezone isto kenjao po njemu kao i ove.Proslu sezonu je on bio dobar za Juve.Zbog situacije u kojoj se klub nalazio.Cinjenica jeste da on i nema neki tim sa kojim moze ocekivati bog zna kakve rezultate,ali je isto tako cinjenica da je prosecan trener.Dokazao svojim rezultatima sa bilo kojim klubom koji je trenirao.

Klupa je bolja nego prosle godine,ali i dalje slabasna.Povrede su itekako bitne,posto ne igra 6 standardnih prvotimaca i jos dva igraca koja su bitna u rotaciji.Te povrede jos vise dobijaju na znacaju bas zbog te slabasne klupe,a poredjenja sa Interom su bezveze zbog toga sto oni imaju mozda i najjacu klupu u evropi trenutno.

Djovinko treba da bude standardan bez razmisljanja,posto je on trenutno jedini kreativac u ekipi i mali je genijalan.A Ranijeri je i tu budala,posto u centralnom redu konstantno igra sa Poulsenom i Sisokom,a obojica su zadnji vezni,i samim tim ne bas preterano upotrebljivi u fazi napada.Amauri ce ove sezone biti standardan,a da se mene pita pored njega bih zacementirao Jakintu posto su dokazali da su odlican tandem.

I ono sto je me u utakmici sa Napolijem "fasciniralo" od strane Ranijerija su izmene.Jebote,gubi,a on vadi napadaca i stavlja jos jednog beka.Aloo,Ranijeri,da li ti je mozda Djoric strucni konsultant?

 

 

Inace, ne fali mu nista, mozda malo kose :)

 

:)

 

Inter je danas stvarno oduvao Romu.Roma je katastrofalna ove sezone,totalni krsh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakav crni Ranijeri...

Nikako mi nije jasno zasto mu ne igra Djovinko a tek me zbunjuje forsiranje raspalog Molinara.

 

Ali transfer politika Juventusa je najurnebesnija u celoj prici.Koji bi normalan covek u klub koji zeli trofeje u Italiji doveo Knezevica a drzao Legrotaljea u timu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakav crni Ranijeri...

Nikako mi nije jasno zasto mu ne igra Djovinko a tek me zbunjuje forsiranje raspalog Molinara.

 

Ali transfer politika Juventusa je najurnebesnija u celoj prici.Koji bi normalan covek u klub koji zeli trofeje u Italiji doveo Knezevica a drzao Legrotaljea u timu?

 

Molinaro je krsina i rupcaga kojoj treba zabraniti da se bavi fudbalom.De Ceglie je za njega izmislio fudbal.

Uprava Juventusa je u najmanju ruku zalosna...prosle sezone doveli Tijaga,Almirona i Andradea.Tijago i Almiron uopste nisu ni igrali,Andrade se odmah povredio i sada se prestao baviti fudbalom.Ove godine dovedu Knezevica,Melberga (lik je krsina,on je dobar za Aston Vilu,ali ovo je Juventus)...Legrotalje i treba igrati,posto je za ovu dvojicu maestro.

No,najavili su neka pojacanja u januaru.Za sada se prica o Jaja Tureu,cak je i on rekao da bi voleo doci.I jos neke igrace zele.A za sledecu godinu najavljuju veliki budzet i velika pojacanja,a pre svih pikiraju na Svajnstajgera i Dijega.Takodjer,kalkulisu sa novim trenerima...Benitez,Rajkard,Spaleti...ali mislim da od toga nece biti nista.No,zivi bili pa videli sve to.Pre svega Ranijerijeva ledja.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest YaMa again

Ја сам чула да овај други Зидан, Мохамед Зидан на зиму треба прећи баш у Јувентус.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=920076

 

:)

 

 

 

 

 

 

--

http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=915013

C.Ronaldo Manchester, Portugal

You're making fun of me huh? Thank you! You taught me moral values. In return, I'll teach you how to dive. Deal?

 

:)

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Razmišljam o utakmici s Interom samo na jedan način. Očekuje nas najteži mogući protivnik. Kada bih morao uspoređivati Inter i Chelsea, rekao bih da je Mourinhova momčad puno jača od Scolarijeve."

 

Kako bi s ovakvom izjavom fino mogao motivirati momčad sa Stamford Bridgea, Aquilani je ipak ponudio i ogradu:"Sada mislim da je Inter jači, ali u ponedjeljak, nakon što odigramo utakmicu protiv Intera, mogao bih i promijeniti mišljenje. Tada ću možda smatrati da je jači Chelsea!"

 

a mozda i neces.

 

Sinoc je Inter dokazao da je jedan od 3 najjaca tima u Evropi i sigurno najjaci u Italiji. Samo da se protiv Celzija ne ponovi isto. Nemam rijeci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista me ne bi cudilo...al' bas nista.Ti ljudi su dokazano nesposobni,Seko pogotovo.Van Der Vart je bio na korak od potpisivanja,pa propalo.Za Xabi Alonsa nisu hteli da daju jebeni milion vise od ponude,pa je propalo.Flamini je bio skoro gotova stvar,pa im ih je ispred nosa maznuo Milan.Jednostavno,ljudi su nesposobni.Sva sreca pa je ipak rec o velikom Juventusu,gde zvezde zele da igraju,pa ipak ocekujem neka jaca pojacanja sledeceg leta.Samo zbog velicine kluba,ne zbog sposobnosti uprave.

Ako dodje Jaja Ture sada u januaru,to ce biti dobro.Ovaj Zidan je krsina,barem na tekmama koje sam ja gledao.

 

Sinoc je Inter dokazao da je jedan od 3 najjaca tima u Evropi i sigurno najjaci u Italiji.

 

To je dokazao pobedom i igrom protiv ove tvoje raspale Rome?Idi bezi.Slazem se da imaju najjaci tim u Italiji,i jedan od najjacih u Evropi,ali to sa pobedom protiv Rome al' bas nikakve veze nema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ja ne znam zasto moraju da cekaju utakmicu sa Realom, uprava i Ranijeri moraju da lete iz kluba. I sta sad? treba nesto da nas usere i nekim cudom odigramo X ili pobedimo Real i onda zadrze Ranijerija i propalog Seka! Ma hitno treba da uzmu Rajkarda, to je jedini trener koji nesto vredi ostao na raspolaganju!

 

Ps: Svaka cast Interu, fenomenalan fudbal, a i drago mi je zbog Dekijevog lepog gola.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista me ne bi cudilo...al' bas nista.Ti ljudi su dokazano nesposobni,Seko pogotovo.Van Der Vart je bio na korak od potpisivanja,pa propalo.Za Xabi Alonsa nisu hteli da daju jebeni milion vise od ponude,pa je propalo.Flamini je bio skoro gotova stvar,pa im ih je ispred nosa maznuo Milan.Jednostavno,ljudi su nesposobni.Sva sreca pa je ipak rec o velikom Juventusu,gde zvezde zele da igraju,pa ipak ocekujem neka jaca pojacanja sledeceg leta.Samo zbog velicine kluba,ne zbog sposobnosti uprave.

Ako dodje Jaja Ture sada u januaru,to ce biti dobro.Ovaj Zidan je krsina,barem na tekmama koje sam ja gledao.

 

 

 

To je dokazao pobedom i igrom protiv ove tvoje raspale Rome?Idi bezi.Slazem se da imaju najjaci tim u Italiji,i jedan od najjacih u Evropi,ali to sa pobedom protiv Rome al' bas nikakve veze nema.

 

Roma jeste losa ove sezone (doduse, Juventus nije puno bolji), ali opet nije mala stvar nakantati Romu onako na Olimpiku. Inter je sinoc JOS JEDNOM dokazao da je najjaci u Italiji. Nije bas tako lako nakntati Romu, vidjeces za dva (ili tri) kola uostalom.

Edited by Vic Rattlehead

Share this post


Link to post
Share on other sites

al je zidan nahvalio meksesa (koji btw zbog suspenzije nije igrao sinoc protiv intera, za one koji nisu gledali)

 

NA SVOJOJ internet stranici legendarni je francuski nogometaš Zinedine Zidane izrazio zadovoljstvo igram Francuske na gostovanju kod Rumunjske (2:2). Ne i jednim potezom izbornika.

 

"Jako me nervira kad vidim da se igrača kao što je Mexes olako odstrani iz momčadi samo zato što je odigrao jednu lošu utakmicu. Da, nije imao svoj dan u Beču protiv Austrije, ali kakve to veze ima? On je jednostavno igrač kojega se ne mijenja, nogometaš budućnosti kad je francuska reprezentacija u pitanju. Bit će stožerni igrač sljedećih deset godina i doista me izluđuje kad vidim da se takvog igrača nakon samo jedne utakmice eliminira."

 

U sljedećim je rečenicama Zidane objasnio kako mu Mexes nije nikakav prijatelj.

 

"Jednostavno, prepoznajem u njemu kvalitetu koja mora eksplodirati. Mislim da se radi o obrambenom igraču kalibra jednog Laurenta Blanca ili Liliana Thurama."

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Italijanski dnevnik "Djornale" u svom izdanju od ponedeljka prenosi da je u slučaju još nekog neuspeha na klupi Juventusa, spremljen otkaz iskusnom Klaudiju Ranijeriju, i da se na vrhu liste želja njegovih eventualnih naslednika nalaze tri trenera, Roberto Manćini, Ćiro Ferara i Siniša Mihajlović.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...