Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

ma nebi se ja na njega oslanjao,pokazao je sta je i ko je kad su najvece utakmice bile u pitanju.dva najaca poteza u istoriji fudbala su fergijeva kita realu sa bekamom i barselonina vama sa ronaldinjom.vidjecemo je li opet fergi isp'o victor sa pedercicem,koliko ja kontam itekako jeste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne mogu da verujem sta ovaj Elderane prica. :) Je li,je l' ti nas zajebavas?Ti zaista mislis da je Anceloti jedini krivac za prethodne dve sezone?Dobro neko rece...ti zivis u oblacima mala.

 

 

Ni ja ne vjerujem da neko navija za Juve, pa sta da radim :) Ajde, vidicemo. Sezona je pred nama, vidicemo rezultate, pa cemo razgovarati. Anceloti nije imao motiv, i bilo je ocigledno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

stvarno gde nadjoše onu nesreću :) . Logičnije je da su stavili Didu ipak su sa njim osvajali titule. U svakom slučaju moglo je i gora da prodje, npr. da su stavili Kalača ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Melo potpisao! :rockdevil::pivopije:

 

http://www.goal.com/en/news/11/transfer-zo...ter-felipe-melo

 

Bice to jebacka sredina terena!

 

 

Da, odlican je ali da bi iole mogli da se nadamo skudetu treba jos jedan iz odbrane, minimum. Kakav je ovaj?

 

http://www.goal.com/en/news/11/transfer-zo...tus-he-will-not

 

I ne sme se prodati Djovinko, ako vec Trezege ode

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akvilaniju bi bilo bolje u Juventusu :da:

 

Elem. http://www.goal.com/en/news/12/spain/2009/...ceres-swap-deal

 

Poulsen je krsh, Barsa nije glupa, ipak je prvak Evrope, i stalno mi se mota po glavi zasto da uzmu Poulsena? Ili je ovaj Caceres mnogo los, pa idu na foru "POULSEN NA KLUPU, A NEKA SE JUVE SNADJE SA OVIM KAKO ZNA I UME" Nije mi logicno da Barsa kao navodno daje perspektivnog igraca da bi uzela jednu krsinu popot Poulsena :confused: :confused: :confused:

Edited by Miskoni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otisao izgleda Ibrakadabra u Barselonu za 45.000.000 evra + Samuel Eto + Hleb(pozajmica). Barsa ostala bez klasicnog golgetera, ne znam koliko im je sve ovo pametno. Ibrahimovic je strasan igrac, al pitanje je kako ce se uklopit u njihovu igru. Sa druge strane, Inter izgubio jedinog igraca koji je umio sam nesto da uradi. Eto'o je vrhunski napadac, al nema u Interu igraca da mu konstantno otvaraju prostor i daju kvalitetne lopte. Da ne pricam o Militu, njemu tek treba kvalitetna lopta jer je ovako poprilicno neupotrebljiv. Baloteli je talenat, al jos nezreo. Obina i Suazo su kante, trkaci bez glave.

Ovaj kes sto je Inter uzeo ce taman da potrosi na platu Etoa, izgleda da ce kamerunac dobit neki ugovor od 10-12 miliona godisnje. Jebem ti naopaku filozofiju Intera, oni se nikad nece opametit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...