Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Не може овакав Милан никог да победи, па чак ни на пенале. Опет су попустили у финишу. Мада је цео меч против Боке био опет досадан и безидејан фудбал. Мораће да проспу кесу, ако мисле да се не избламирају ове сезоне.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juve-Real 2:1.Fina igra,u potpunosti sam zadovoljan.Odbrana bila cvrsta,sredina fino povezivala igru (Tjago odlican vec 2-3 tekme za redom,Melo razbijao protivnicke napade i Ronalda :) ,Kamoranezi odlican),napad strasno opasan (Amauri imao 2-3 sjajne sanse u prvom poluvremenu,ali lopta nikako u gol,)...steta sto nije igrao Dijego,bilo bi i jos bolje.Ali neka,ne treba rizikovati,te male povredice mogu biti zajebanije.U nedelju ce Aston Vilu da pokara.

U drugom poluvremenu Ciro poceo fantazirati uvodjenjima Zanetija,Maronea i Legrotaljea...bezveze...Djovinko je bio jako dobar,imao par odlicnih prodora i driblinga.

 

Del Genije najbolji,ponovo dve asistencije i dva savrsena centarsuta.I da,prvi gol je zabio Kanavaro. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juve-Real 2:1.Fina igra,u potpunosti sam zadovoljan.Odbrana bila cvrsta,sredina fino povezivala igru (Tjago odlican vec 2-3 tekme za redom,Melo razbijao protivnicke napade i Ronalda :) ,Kamoranezi odlican),napad strasno opasan (Amauri imao 2-3 sjajne sanse u prvom poluvremenu,ali lopta nikako u gol,)...steta sto nije igrao Dijego,bilo bi i jos bolje.Ali neka,ne treba rizikovati,te male povredice mogu biti zajebanije.U nedelju ce Aston Vilu da pokara.

U drugom poluvremenu Ciro poceo fantazirati uvodjenjima Zanetija,Maronea i Legrotaljea...bezveze...Djovinko je bio jako dobar,imao par odlicnih prodora i driblinga.

 

Del Genije najbolji,ponovo dve asistencije i dva savrsena centarsuta.I da,prvi gol je zabio Kanavaro. :)

 

Ne mogu da vjerujem da je pored svih ostalih Salihamidžić dao gol :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zduvo Juve na penale od Aston Vile.Del Genija treba da bude sramota kako je izveo penal.Ko Kasano protiv Zvezde.Zaista bruka. :no:

No,ko ih jebe,mogli su im uvaliti 5-6 komada tokom tekme.Super su igrali.A gol nikako.Sve u svemu,jako sam zadovoljan prikazanim na ovom turniru.Melo i Dijego ce biti odlicno pojacanje u sredini.Melo opasno dobar danas,kontrolisao sredinu sjajno,pasovi odlicni,a duge lopte savrsene.Zaneti me iznenadio,matori klosar dobro odigrao.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ко је фурао у шпицу од старта? ''Као Касано против Звезде''...не гледам Звезду ( ;) ), мислиш на ''парабола'' пенал?

Обећава Јуве, пред старт Калча прогнозирам мртву трку са Интернационалцима за Скудето. Клаће се до последњег кола...

 

едит: То је Бред Гузан, тај шепртља брани за САД.

Edited by Вуду ░▒▓▓▒░ попаЯa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zduvo Juve na penale od Aston Vile.Del Genija treba da bude sramota kako je izveo penal.Ko Kasano protiv Zvezde.Zaista bruka. :no:

No,ko ih jebe,mogli su im uvaliti 5-6 komada tokom tekme.Super su igrali.A gol nikako.Sve u svemu,jako sam zadovoljan prikazanim na ovom turniru.Melo i Dijego ce biti odlicno pojacanje u sredini.Melo opasno dobar danas,kontrolisao sredinu sjajno,pasovi odlicni,a duge lopte savrsene.Zaneti me iznenadio,matori klosar dobro odigrao.

 

 

Pa de ce na Geezera da krenu , tvrdim nepobediv je, pa za njega su svi picketine klasicne :P .

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Nele

Da,taj penal.Samo sto je ovaj jos gori.Del Boj sutno po zemlji,ko moja baba da je sutala.Lopta se jedva dovukla do gola,ovaj se samo spustio i podigao loptu. :)

U spicu igrali Jakinta i Trezege...auuu,sto je Trez los.Evo gledam ga vec nekoliko tekmi,nije ni za kurac.Ona povreda od prosle sezone ga je totalno ujebala.Gotov je.Imao 2-3 stopostotne sanse,na tacnu su mu dali,on preko tribina.To bih i ja zabio.A u ofsajd zamke se peca ko saran.Ostavio ga Ciro celu tekmu,bezveze.Bolje da su ga prodali sada kada su jos i mogli uzeti neke pare,i kupili jos jednog dobrog napadaca.

 

@Hail

Jasta.Mnogo je to zajebano. :da:

 

@Kazim Kazim

Svaka im ast,nema sta.Jako su se dobro drzali i izdrzavali napade,na kraju uspeli da ne prime gol.Iako,to mogu da zahvale Trezegeu i Jakinti koji su se ispromasivali ko ja na basketu.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

И генијалцима бубамаре попут Дел Царине се дешавају омашке. Тај ''парабола пенал'' је у моду увео Тоти, тако нешто треба напустити, сувише је рискантно. Као што си рек'о, Трезегеа уништише повреде, а и године полако сустижу. Вршњак је са Анријем, али је, по мени, био бољи фудбалер од тобџијске издајице. Биће више на клупи ове сезоне...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa unistila ga je proslosezonska povreda.Pretprosle sezone je bio odlican,20 komada uterao.Prosle uzas.Ove ce biti malo bolji,ali i dalje je to kurac na biciklu.Gotov je on,nema tu sta.Samo mislim da ga Juve treba uvaliti nekome dok jos moze barem neke pare na njemu uhvatiti.

 

Po meni nije bio bolji od Anrija,nikada.Ehh,kada se setim jedine Juventusove transfer greske ikada,prodaje Anrija Arsenalu.Steta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Анри је одиграо 15-16 утакмица за ''Стару даму'', пре округло 10 година. Не знам, ако је дао 3 гола максимум.

Сећам се да је Јуве имао те сезоне црвене бројке преко пруга, на леђима дреса. Оћоравиш док препознаш број. :)

 

Трезеге ми је увек био дражи. :redface: Шмекерчина, џокер, кувар, прототип класичног центрафора. Оданог, приде.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...