Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Dokle idu te novine :) Sto ce da ponude za njega, 10 miliona+Ambrozini i Kaladze na pozajmicu? Milan se krpi da dovede neke prosjecne igrace, stisnuli su se kao jevrejska banka.

 

A Inter ce se zajebatako dovede kamerunca. Uzece te pare taman da ga plate za 4 godine, a pitanje je oce li ga taj igrat upola kao u Barsi. Jos je tezak karakter, a takvih je u Interu pun kurac. Samo im fali Kasano. Jebala ih transfer politika, sve dovode izraubovane igrace.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smuchio mi se Eto..

 

Naravno i sledece sezone bodrimo Juve.. doveli su dobra pojachanja ovo leto.. samo da se ne zajebu josh i naprave onu trampu sa Milanom.. to bi bilo pogubno.. ali sam zadovoljan i jedva chekam da krene prvenstvo :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ко зна шта ће овде бити...

 

Predsednik Intera Masimo Morati rekao je da je ubeđen da će klub dogovoriti transfer Samjuela Etoa koji će zajedno sa 38 miliona evra stići iz Barselone u zamenu za Zlatana Ibrahimovića. Situaciju vezanu za sledeću bombu na fudbalskoj pijaci dodatno otežavaju maštoviti mediji na Apeninima i Pirinejima, pa je prema italijanskim Eto sad blizu Milana, dok je po španskim već jutros trebalo da potpiše za Inter.

"Dok se situacija potpuno ne raščisti nemam šta da kažem osim da sam uveren u pozitivan ishod. Samjeul Eto je uz Ibru jedan od najtraženijih svetskih napadača i to je dobra prilika da u svoje redove dovedemo novog šampiona", rekao je Morati. U međuvremenu, trener prvaka Evrope Pep Gvardiola istakao je da bi Kamerunac trebalo da napusti klub.

"Pod trenutnim okolnostima najboje je da Eto ode, ubeđen sam da je to najbolje rešenje. Posle svega što je osvojio ovde vreme je da promeni svlačionicu", rekao je Gvardiola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Интер ће овде проћи одлично, ако се трансфер оствари. Ето јесте уображен, али има и зашто да буде, а Златан нек настави да даје фантастичне голове пилићарским екипама.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ако дамо Етоа, узимамо Ибрахимовића онда. тако да нема никакве логике да Ето оде у Милан.

 

али није ми ни мало јасно зашто Гвардиола толико хејтује Етоа?! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Borijelo je kita marjanova...ne bih dao Trezegea za njega ni u ludilu.

 

 

Bash htedoh da okachim link za tu trampu.. ne bi ni ja dao Trezegea, mada ni on nije vishe u zavidnim godinama.. nisam pametan..

 

 

http://www.transfermarketweb.com/?action=r...amp;idsel=39927

 

a ovaj bi trebalo da ode :Da)

 

http://www.transfermarketweb.com/?action=r...amp;idsel=39932

 

da bi ovaj doshao.. samo mi nije jasno.. pozajmica? za 12 miliona evra?

Share this post


Link to post
Share on other sites

иде на позајмицу, са могућношћу откупа уговора за 10-12 милиона. штета што није мало више Касерес форсиран у Барси. одличан је играч. али јбг, Алвеш је ипак један.

Edited by jaroslav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj pederasti francuz ni to ne bi umio da uradi. Bio je to perspektivan igrac, sad je rupa.

 

A Eto'o nikako ne ide uz koncepciju igre Intera, pa ko ce njemu da servira lopte kao Injesta, Cavi i Messi? Ako ne uzmu za ove pare kakvog dobrog srednjaka(Hleb je truba, ne znam koji ce im kurac), nista nece napravit. Cak ce gore proc i kroz prvenstvo, Ibrahimovic je bar sam dobijao utakmice. A o LS da ne pricamo.. Ima Inter da pukne kao zvecka ove sezone u Evropi, a u domacem prvenstvu ce bit mucenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

па Интер последњих година редовно пуца у Европи. ове сезоне очекујем да Јувентус узме титулу. много боља појачања су довели него Интер. још Интер остаје без пола тима кад Ибра оде.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da oće Mekses ovome govnetu crnom polomiti nogu u prvom derbiju...

 

Dokle vise ces uzdizati u nebesa tog prosecnog suntavog pizdolisca? :)

 

A Eto'o nikako ne ide uz koncepciju igre Intera, pa ko ce njemu da servira lopte kao Injesta, Cavi i Messi? Ako ne uzmu za ove pare kakvog dobrog srednjaka(Hleb je truba, ne znam koji ce im kurac), nista nece napravit. Cak ce gore proc i kroz prvenstvo, Ibrahimovic je bar sam dobijao utakmice. A o LS da ne pricamo.. Ima Inter da pukne kao zvecka ove sezone u Evropi, a u domacem prvenstvu ce bit mucenja.

 

Iako smatram Etoa duplo boljim od Ibrahimovica,moram se sloziti sa ovom konstatacijom.Ibra je u globalu univerzalniji,samim tim i lakse uklopljiv i upotrebljiviji za ovakav tim kakav Inter ima.

 

I da:

 

http://www.goal.com/en/news/10/italy/2009/...e-is-as-good-as

Share this post


Link to post
Share on other sites

Duplo bolji od Ibrahimovica? Eto'o jes masina za golove, ali ne moze sam da dobija utakmice. Plus, uz onakvu sredinu i navalu kakvu Barsa ima, stvari postaju lakse. Evo vidjecemo kako ce se Ibra pokazat u Spaniji. Ja mislim da ce da porazbija sve zivo, sa tehnikom i onakvom snagom malo ko ce moci da mu parira. A Eto'o ce u Interu da budem standardan, ali nikakav boljitak nece da donese ekipi. Zabice mozda 20-30 golova u sezoni, ali ce Inter u presudnim utakmicama opet da pusi kurac. Eventualno da ih obrne nenormalna sreca, ali prosto nemaju sredinu koja umije fino da igra. Jos sad kad im nema Ibrahimovica kojem frljnu loptu dje bilo pa se ovaj snalazi kako umije, bice gore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...