Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Lemi, niko ne spori da je Milan kurac od ekipe :haha:

 

Mene su oni konstantno nervirali sa ciganskom igrom ovih zadnjih par godina, iako su imali do jaja igrace. Jos se secam kako uvaljase onaj gol PSV-u u LS, bese Ambrozini...sad su konacno prematori da se nose sa ozbiljnim ekipama, a evo vidim i sa ekipama poput Barija.

 

Mene Juventus nervira zato sto su me oni i Bajern najvise puta obarali na kladionici :haha:

 

Ja nisam pricao o Milanu,vec o Interu.I Inter je igrao nereseno sa Barijem. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Уроше, то је зато што ти НЕ ЗНАШ да се кладиш :haha: не вреди ти чак ни то што радиш у кладионици. ево, како мене ни Јуве ни Бајерн никада нису зајебали?!

To da li znam, ili ne znam najbolje zna ova moja gitara ;)

A tebe Juve&Bajern nikad nisu zajebali jedino ako si igrao iks ili 2jku na suparnicki tim :haha:

 

Ja nisam pricao o Milanu,vec o Interu.I Inter je igrao nereseno sa Barijem

Meni je Inter najmanji cigan od svih, pritom ne zbog nasih igraca. Nekako mi igraju najlepse, i najmanje ziheraski, koliko je to kod Italijana uopste moguce.

 

Sve ce se videti na kraju sezone, pa cemo onda pricati.

Edited by heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlika sampiona je da karaju u Rimu,i da ne budu u drugom delu tabele. :da:

A ne znam sto se javljaju fanovi Intera,Milana,Rome...pratili ste vi ovo kolo uopste?

 

Naravno da sam pratio... samo, tim poput Juventusa, koji je toliko nahvaljen, podignut u nebesa, prognozirana mu je titula i šta sve ne, ipak ne bi trebao da igra neruješeno sa Bolonjom kući :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ван Бастен преузима Милан?

 

 

РИМ – Бивши истакнути нападач Милана, Холанђанин Марко ван Бастен, главни је кандидат да преузме екипу трофејног италијанског клуба од Бразилца Леонарда, пренели су италијански медији.

 

Наводи се да је шокантни пораз Милана од аутсајдера Цириха (0:1), у оквиру Ц групе Лиге шампиона, дефинитивно запечатио судбину Леонарда, под чијим вођством тим бележи очајне резултате.

 

Иако је после тог меча Леонарда јавно подржао потпредседник клуба Адријано Галијани, тврди се да ће Бразилцу предстојећа првенствена утакмица против Аталанте бити последња на клупи седмоструког европског првака.

 

Ван Бастен је једна од легенди Милана, чије је боје са великим успехом бранио од 1987. до 1993. године.

 

Тај стручњак је без посла од маја ове године, када је напустио екипу амстердамског Ајакса.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da sam pratio... samo, tim poput Juventusa, koji je toliko nahvaljen, podignut u nebesa, prognozirana mu je titula i šta sve ne, ipak ne bi trebao da igra neruješeno sa Bolonjom kući :)

???????????????????????? Zbunjujuce, pa titula se i odlucuje na malim timovima, jer ti timovi uvek imaju zelju da pobede vece. Da li je juventus trebalo da pobedi nema veze sa logikom. Splet okolnosti. Pa kladionice najvise i zaradjuju na takvim utakmicama

 

Atalanta 1 - 1 AC Milan Milan ima da ispadne iz lige :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...