Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

mislim da ce juventus tokom sezone imati problema sa napadacima, jer jedini njihov napadac koji je trenutno u formi je jakvinta, a on, budimo realni, nije ni blizu dovoljno velika klasa da celu sezonu preuzme tu ulogu na sebe i da nosi taj teret na svojim ledjima. amauri je totalno van forme, nije dao gol mesecima, trezege bljesne tu i tamo, ali svi znamo da je njegovo najbolje vreme odavno proslo. ostaje del pjero koji tek treba da se vrati posle povrede, a i koji ipak nije toti pa da moze u tim godinama da cini cuda (sad ce da dodje lemi i da kaze "pa nije toti, mnogo je bolji od totija" :D)

vezni red sa dijegom i melom mi se stvarno svidja, sigurno imaju najbolji vezni red u ligi posle intera, a u odbrani fali klasican desni bek, stoperi su im ok.. da sam sportski direktor juventusa kupio bih proverenog centarfora i pouzdanog desnog beka u januaru...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Del Genije vs. Toti pricu vise necu ulaziti,to nema smisla,to smo vec apsolvirali...samo ti ta prica ne stoji i ne pije vodu.

Sto se tice pojacanja,to je istina.Te pozicije su prioritet,ali u januaru od dovodjenja novih igraca nece biti nista.To na leto.I stoperi nisu ok...Kjelini je jedini vrhunski stoper tamo,Kanavaro je mator i nagodinu verovatno prestaje igrati fudbal,Ljegrotalje je papak,Kaseres treba da se dokaze.U zavisnosti od toga da li Kaseres odigra sezonu kako treba,trebace se razmisljati i o jos jednom stoperu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

molinaro i burdiso, kakav bi to tandem u odbrani bio

 

mada vidim burdiso je dobro ocenjen za svaku tekmu u romi dosad, nisam gledao doduse

 

a veci je kiks ipak protiv bolonje kuci nego protiv dorie na strani, samo kazem, i jedno i drugo je fudbal..

ne pobedjuje uvek bolji/jaci/skuplji/veci, u tome je i draz...

 

citam da je bolonja bezobrazno pokradena, jel tacno?

 

roma me prodala na kladionici, a milan, ne znam da li za njih vise moze da se kaze da je "kiks" kad ne pobede bari, sijenu, livorno, kaljari itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juventus protiv Bolonje kuci i Inter sa Sampdorijom na strani ne mogu da se porede :haha:

Sampdorija ima 4 (sada vec 5 pobeda), dok je Bolonja smeh za svaki iole ozbiljan tim.

 

A cekaj,Bari je ozbiljan tim,ili tim za smeh?Ajde ne lupetaj gluposti,majke ti.4-2-0 je u svakom slucaj bolji odnos nego 4-1-1.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A cekaj,Bari je ozbiljan tim,ili tim za smeh?Ajde ne lupetaj gluposti,majke ti.4-2-0 je u svakom slucaj bolji odnos nego 4-1-1.

Lemi, niko ne spori da je Milan kurac od ekipe :haha:

 

Mene su oni konstantno nervirali sa ciganskom igrom ovih zadnjih par godina, iako su imali do jaja igrace. Jos se secam kako uvaljase onaj gol PSV-u u LS, bese Ambrozini...sad su konacno prematori da se nose sa ozbiljnim ekipama, a evo vidim i sa ekipama poput Barija.

 

Mene Juventus nervira zato sto su me oni i Bajern najvise puta obarali na kladionici :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...