Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Eno hoće da dovedu Adrijana ludaci.

Sa Indeksa:

 

Najjači kralj koji je igra u italiji... rijetki imaju muda nazvat pijan murinja u 3 ujutro i jebat mu mater šta te ne stavlja u prvu momčad... da mi je samo bilo vidit murinjovu facu kad je to čua na telefon... :lol::lol:

 

:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

@Jadni uvrnuti ja

Sevcenko me je uvek nervirao,ali zato su debeli i Zorz carevi...

 

Znam dosta ljudi sto ne vole Sevcenka ni iz najboljih dana,meni je odlican. Bierhoff je bio nesto tipa Inzaghi-ja,samo sto je imao vecu glavu. Tehnika nula,šut u minus,ali zato glavom sa 15 metara dje oces. Vea je  posebna prica. Jos pamtim one 0:2 iz '99 protiv Juve-a u Torinu. Sjecas se?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@jadni uvrnuti ja

Ma sjajan je on,nema tu price,ali me lik nervira.Birof je kurton,eksplodirao 1996. na evropskom,odigrao 2-3 dobre sezone,i u kurac...jebo takvog igraca.Zorz Vea je druga prica...maestralan majstor to bese.

0-2 '99...nemam pojma o cemu pricas... :mrgreen:

 

@nesudjeni prvotimac KK Crvena Zvezda

Ne,pricam o tebi i Rokiju supermenu iz Zitista...nemate pojma.

Nema satanistickih klubova...ali ima jedan pijacarski,paprika klub.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ух, добар је био Милан тада. Сећам се кад доведоше силне звезде тог времена(Бађо, Циге, Давидс, Клајверт, Дугари, Рајзингер, Десаи итд), a пушили су скоро на свакој утакмици.

Требало је много времена да очисте коров...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mali omaž strijelcu jednog od najljepsih golova ikad :

 

http://www.youtube.com/watch?v=MMnR1QM5Te4

 

Zaista maestralno...covek je po meni najbolji africki igrac ikada...kakav Eto,kakav Drogba...mogu da uce od cika Zorza.

 

@El Propalero Basketabolo

Kada budes prisustvovao samo jednom afterpasrty-u u najzabitijoj kafani u 5 ujutro,kada pijani Hail i pijani ja objasnjavamo zasto je Liverpool veci klub od Mancestera,shvatices koliko zapravo ne znas. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...