Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Отприлике. Она пичкетина Роналдо на свакој утакмици падне по 100 пута, па то нико ни не спомене. Али, како Србин то уради, одмах се дигну кука и мотика...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moralo je, uplasili se Milanezi mamu im jebem. Sramotno je da posle toliko godina i dalje samo kaznjavaju Juventus. Ajde da kazem da je Juve napravio onoliko sranja kao sto kazu da jeste (mada se sad dokazuje suprotno) Juve je ipak platio svoju kaznu DEBELO! Ako mi sad navijci Intera, Milana i Rome kazu da je to posteno i da treba da kradu Juventus kako stignu, onda jebes serie A!

Share this post


Link to post
Share on other sites

FORZA JUVE!!!!

 

Bravo Kvaljarela,bravo Del Genije!!!Milanska balijsko-siptarska boranija moze da place,Inzagi moze da siri ruke,mogu da zabrane najboljem inostranom fudbaleru koji je krocio na cizmu u poslednjih 7 godina da igra,ali institucija ostaje institucija...bravo Kvaljarela,Juventino sa mudima do zemlje,bravo Del Pjero,majstore vanvrevemenski,bravo Bonuci buduci klonu Cire Ferare i Kanavara,tako se bre bori za presveti grb!!!Industrija je porazila modu,,,

 

Ima budalstina u kojima imam zamerke,pre svega na onu retardirano polu brkatu picketinu od Del Nerija,ali previse sam pjan da bih bacaso komentare,SOLO JUVE!!!!!!!

 

 

PAVEL NEDVED JE CESKI MILOS KRASIC!!!!!KRASICU,MI TI SE KLANJAMO!!!!!!!!!!!!!!

 

1292063_full-lnd.jpg

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Браво за Јуве. Штета што су склони осцилацији, иначе титула не би била довођена у питање.

 

Do oscilacija dolazi zbog jako tanke klupe.I povreda koje su i ove sezone na standardno visokom nivou.Eto,juce Martinez i De Celje pukli.I zbog toga Juve nece ove sezone uzeti nista.Nadam se da gresim,ali mislim da ce tako i biti.Svejedno,raduje sto je ponovo usadjen pobednicki mentalitet u ekipu,i sto se Juve vraca na stare staze.Jako je bitno za ekipu sto je Felipe Melo poceo sezonu zverski,i sto je postao stub tima.Fenomenalan je.Ove sezone plasman u prva tri,a sledece uzimanje dva beka,jednog napadaca i jos jednog veznjaka,otkupljivanje Kvaljarele i titula je sigurna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do oscilacija dolazi zbog jako tanke klupe.I povreda koje su i ove sezone na standardno visokom nivou.Eto,juce Martinez i De Celje pukli.I zbog toga Juve nece ove sezone uzeti nista.Nadam se da gresim,ali mislim da ce tako i biti.Svejedno,raduje sto je ponovo usadjen pobednicki mentalitet u ekipu,i sto se Juve vraca na stare staze.Jako je bitno za ekipu sto je Felipe Melo poceo sezonu zverski,i sto je postao stub tima.Fenomenalan je.Ove sezone plasman u prva tri,a sledece uzimanje dva beka,jednog napadaca i jos jednog veznjaka,otkupljivanje Kvaljarele i titula je sigurna.

 

Kolega :da:

 

Sa ovim se slazem, nije na pocetku ni cilj bio da budu prvi, vec da se kvalifikuju za LS. Da ne zaboravim da 90% dolazi i Dzeko (Ako vec i nije kupljen, samo nije za javnost)

 

A sto se tice utakmice PRAVDA JE ZADOVOLJENA! FORZA JUVE!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...