Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Jako dobar igrac.Bice koristan.U Leverkuzenu je bio sjajan,grize ko lud,svugde ga ima na terenu.No,videcemo kako ce se adaptirati.E sada se ocekuje resavanje Bastosa i Rosija,i onda se moze slobodno reci da Juve ima odlicnu sredinu i napad.Samo,odbrana je i dalje rupetina teska.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па ти клубови баш и не карају Рому... Рома углавном губи од слабијих тимова... Ја не памтим кад је Милан добио Рому...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne pamte ni oni, ni Juventus, doduše, dobili su nas u drugom dijelu sezone, ali to je bio nebitan meč ionako. Proteklih sezona smo im redovno očitavali lekcije. A o Laciju da ne pričam.

 

Оба римска клуба су небитна у Италији. Вечито ће да дрве курац о нечему, а никада ништа урадити неће. Интер, Милан и Јувентус - то је Италија.

Edited by Нарсил

Share this post


Link to post
Share on other sites

Оба римска клуба су небитна у Италији. Вечито ће да дрве курац о нечему, а никада ништа урадити неће. Интер, Милан и Јувентус - то је Италија.

 

Da, da, Rim je nebitan u Italiji, u rangu sa selom u Ređo Kalabriji. Kidaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Оба римска клуба су небитна у Италији.

 

 

Ево га познавалац. Не да су битни, него је утакмица Лацио - Рома 5х занимљивија од Милан - Јувентус - Интер, барем у последње време. Не треба заборавити ни ђеновљански дерби који је у последњих 4-5 година најбољи у Италији.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne pamte ni oni, ni Juventus, doduše, dobili su nas u drugom dijelu sezone, ali to je bio nebitan meč ionako. Proteklih sezona smo im redovno očitavali lekcije. A o Laciju da ne pričam.

 

I onda kada vam je Dijego uvalio dva komada je Roma ocitala lekciju Juventusu?Ne lupaj gluposti.

 

Da, da, Rim je nebitan u Italiji, u rangu sa selom u Ređo Kalabriji. Kidaj.

 

Ajde procitaj ponovo njegov post,pa onda daj normalan odgovor.Nisi na vasaru u Banjaluci.

 

Ево га познавалац. Не да су битни, него је утакмица Лацио - Рома 5х занимљивија од Милан - Јувентус - Интер, барем у последње време. Не треба заборавити ни ђеновљански дерби који је у последњих 4-5 година најбољи у Италији.

 

Covek je pricao o velicini kluba,a ne o dve utakmice godisnje.Ali dobro,sasvim je razumljivo da je nekome ko smatra Veronu velikim klubom,Roma gigant.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da, Rim je nebitan u Italiji, u rangu sa selom u Ređo Kalabriji. Kidaj.

 

 

Ево га познавалац. Не да су битни, него је утакмица Лацио - Рома 5х занимљивија од Милан - Јувентус - Интер, барем у последње време. Не треба заборавити ни ђеновљански дерби који је у последњих 4-5 година најбољи у Италији.

 

Прво пронађи неки ваљан аргумент, ако си се већ намерачио да ме прозиваш. Али пре тога размисли шта сам хтео да кажем. Лацио и Рома заједно немају трофеја колико Јувентус има кад им се исти поделе на пола. Рома - Лацио је велика утакмица али то нема везе са оним што сам ја хтео да кажем. Ако погледамо колико су титула освојили Јуве, Интер и Милан, а колико Рома и Лацио, онда се долази до закључка колика је то мизерија у величини.

 

 

Edit: Ето, Леми објаснио.

Edited by Нарсил

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...