Jump to content

Bundesliga


Geozee

Recommended Posts

Jeste,hrabar je,nema sta.Umesto da se uhvati u kostac sa problemima i brigama,suoci se sa njima i prevazidje ih,on se lepo ubije i mirna backa.Ma strasna hrabrost,da se useres od hrabrosti.

Dakle kolege fanovi sporta,cim se morbid bude prestao pojavljivati na forumu,to ce znaciti da je upao u probleme i izveo hrabar i dostojanstven cin oduzimanja sopstvenog zivota.

 

Ajde nek neko proba od vas da se baci pod voz, treba vise muda za to nego za neke druge stvari u zivotu.

 

Sjajno...samo ti izvoli...bacaj se pod voz...ja zivot volim,a probleme resavam...nema potrebe za suicidalnim ponasanjem i ostalim "junackim i herojskim" potezima.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, sad ste nas sjebali sa argumentima. To je to, idem da se bacim pod voz, ako ne bude kasnio. Prosto ne mogu da se izborim sa takvim intelektualnim gromadama.. mars u picku materinu, nahranite ovce, eno vam mekecu vec sat vremena gladne.

 

ja zivot volim,a probleme resavam

HAHAHHAAHAHAHAHAHAH! Rijesi problem planete zemlje, ubij se.

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, sad ste nas sjebali sa argumentima. To je to, idem da se bacim pod voz, ako ne bude kasnio. Prosto ne mogu da se izborim sa takvim intelektualnim gromadama.. mars u picku materinu, nahranite ovce, eno vam mekecu vec sat vremena gladne.

 

 

HAHAHHAAHAHAHAHAHAH! Rijesi problem planete zemlje, ubij se.

 

Glup si. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ja sam glup zato sto kazem da nije u redu nazivati pickom covjeka koji se ubio.

 

Ako vi zelite da zivite sa tim predrasudama, onda ok. Samoubistvo nije kukavicki cin, vec cin ocajnika. I treba hrabrosti za to, a ovdje je izgleda ocigledna i psihicka bolest koja je na kraju dovela do toga. u antickom svijetu, samoubistvo je bilo castan cin. I kod dzapanisa.. al se uvjek nadju ljudi da iz svojih fotelja seru o rjesavanju problema. Ma da, niste prosli prvi kolokvijum, majka vas je uhvatila pijane... stvarno ljudi, dje vi to zivite. Pod staklenim zvonom.

 

Nemam sto vise da dodam. Zdravo bili, filozofirajte i dalje iz udobne stolice dok rjesavate vase velike probleme i volite zivot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda je u njegovoj logici mislio i na porodicu. Tako sjeban i depresivan je vjerovatno sjebavao i ljude oko sebe, posebno one koji ga vole. Vjerovatno je to tako ukapirao, i odlucio da olaksa i sebi i drugima. Na uvrnut nacin, al kazem - njegova logika nije ista kao tvoja. To sto si ogranicen da prihvatis razmisljanje van svog poimanja, tvoj problem. Potez ocajnika, to je to, nema ga vise, zivot ide dalje za ostale.

Prekinite sa dramoseranjem, i stvarno predjite na drugu temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda je u njegovoj logici mislio i na porodicu. Tako sjeban i depresivan je vjerovatno sjebavao i ljude oko sebe, posebno one koji ga vole. Vjerovatno je to tako ukapirao, i odlucio da olaksa i sebi i drugima. Na uvrnut nacin, al kazem - njegova logika nije ista kao tvoja. To sto si ogranicen da prihvatis razmisljanje van svog poimanja, tvoj problem. Potez ocajnika, to je to, nema ga vise, zivot ide dalje za ostale.

Prekinite sa dramoseranjem, i stvarno predjite na drugu temu.

Svaba sa emocijama,napreduju :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ja sam glup zato sto kazem da nije u redu nazivati pickom covjeka koji se ubio.

 

Ne,nisi glup.Ti si kao prvo kontradiktoran,a kao drugo jedan nekulturan bilmez.Osudjujes ljude koji pickom smatraju coveka koji se ubio,i to tako da im kazes "mr's u picku materinu".Momce,isto tako nije u redu vredjati neciju majku,a da ne pricam koliko je to nekulturno.Ti si bizoncina.Al'dobro,pretpostavljam da volis lupati kontru,konstantno,i tamo gde ne treba.Samo si poceo jako smarati sa tim.

 

Prosto ne mogu da se izborim sa takvim intelektualnim gromadama...mars u picku materinu, nahranite ovce, eno vam mekecu vec sat vremena gladne.

 

:haha::haha::haha:

 

E intelektualna gromado....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, ti si onaj isti sto je srao Gojku o postovanju mrtvih? Tuda si slinio i kacio se na bilo ciju prozivku kako bi moralno pridikovao i srao gojku i ekipi. A ovamo covjeka koji se nije ni oladio nazivas pickom, picketinom, kukavicom... kontradiktornost je ocigledno tvoj problem, a ne moj. Ovo ne mozes da poreknes, a tu dolazimo do druge stvari -

Nije mi bila namjera da vrijedjam iciju majku, nikad to ne radim. Psovku koristim kao uzrecicu. Ako se ko nasao uvrijedjen, ima moje izvinjenje!

 

To sto me nazivas bilmezom i bizoncinom vjerovatno odslikava tvoje vidjenje kulture. Ok, postujem. Da sam smorio, boli me kurac. Volim da lupam kontre seljacinama koje su se dohvatile kompa i misle da su prototip zdravog razmisljanja. Al ne bijem kontru radi kontre, vec sto tako i mislim. Jer nalazim kao uvredu kad mi kazes da razmisljamo isto :haha:

 

Prijatno i dovidjenja, fuck off and die.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, ti si onaj isti sto je srao Gojku o postovanju mrtvih? Tuda si slinio i kacio se na bilo ciju prozivku kako bi moralno pridikovao i srao gojku i ekipi. A ovamo covjeka koji se nije ni oladio nazivas pickom, picketinom, kukavicom...

 

Evo ga ovaj opet sa Gojkom. :haha: Dakle,ti si definitivno ili njegov advokat ili covek zaduzen za odnose sa javnoscu.Ali kada si vec toliko zapeo,i na svakom koraku pominjes to,onda bi trebao znati kada sam ja dao svoj komentar na to.Nakon sto je momak rekao "jebem vam majku svima".Uocavas paralelu izmedju njega i sebe?I on zna biti bizon,tu ste negde...ali za razliku od tebe,kod njega su to povremeni momenti,kod tebe je to konstanta.

A ako pratis ovu diskusiju,mogao si shvatiti moje misljenje o samoubicama...i sta je tu onda kontradiktorno?Naravno da cu ga nazvati pickom,obrazlozio sam zasto.I naravno da cu imati potpuno suprotno misljenje i postovanje prema nekome ko je umro prirodnom smrcu,u nekoj nesreci ili zbog neke bolesti...lupetas gluposti.

 

mars u picku materinu, nahranite ovce, eno vam mekecu vec sat vremena gladne.

 

fuck off and die.

 

To sto me nazivas bilmezom i bizoncinom vjerovatno odslikava tvoje vidjenje kulture.

 

I ti meni nadjes pricati o kulturi?Intelektualna gromado.Olicenju kulture.Pfff... :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, ti si onaj isti sto je srao Gojku o postovanju mrtvih? Tuda si slinio i kacio se na bilo ciju prozivku kako bi moralno pridikovao i srao gojku i ekipi. A ovamo covjeka koji se nije ni oladio nazivas pickom, picketinom, kukavicom... kontradiktornost je ocigledno tvoj problem, a ne moj. Ovo ne mozes da poreknes, a tu dolazimo do druge stvari -

Nije mi bila namjera da vrijedjam iciju majku, nikad to ne radim. Psovku koristim kao uzrecicu. Ako se ko nasao uvrijedjen, ima moje izvinjenje!

Који си ти ментол. :haha:

Скакање по нечијем гробу и сликање на истом је идиотизам.

Оставити жену и дете је одраз слабости и кукавичлука.

И м'рш у пичку материну.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...