Jump to content

Bundesliga


Geozee

Recommended Posts

Bajern ima odlican tim, ali im je trener bolid nevidjeni. Gomez je igracina, a Dijego im nista ne treba pored Riberija. Francuz je mnogo bolji i korisniji igrac od njega. Kad se on vrati spreman, bice druga prica. I naravno, da maknu onog Van Gala..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gomez igracina? :) Ma kakva igracina,Gomez je kurton koji moze zabiti gol samo Frajburgu i Majncu.

Ali realno Bajern ima najjaci tim u Nemackoj,tu nema sta.E sada,zbog cega lose igre,tu moze biti svasta.Ne bih ja krivio iskljucivo Van Gala,pa nije ovo neki tako strasan tim da je nesto cudno da duvaju u domacem sampionatu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad ti bolje znas od Bajernove uprave :uhoh: Sigurno nisu iskesirali 30 miliona juroa za nekog kurtona. Al neka to, covjek zabija golove ko lud, fizicke predispozicije su mu fantasticne i raspolaze dobrom tehnikom za jednog izrazitog napadaca. Imao je lose evropsko prvenstvo, al dosta je mlad. Sad su mu tek 23 godine, bice od njega brzo jedan od najboljih napadaca svijeta.

 

Duvaju zbog Van Gala, koji se cesto ponasa kao kreten. Sjecam se sto je od Barselone svojevremeno napravio, najurili su ga ko lopova najgoreg. Da u prve 2 utakmice kuci izvuce jedan bod, i to protiv kurtonskih ekipa.. jebi ga, cim je onako pocerao Lusija, vidio sam koliko je sati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cinjenica je da je sredina staticna. Lopta se gurne Riberiju, pa sta uradi...a kad on ne igra, ekipa je golo govno. Zato im treba jedan dobar paker koji bi rasteretio Riberija i razigrao druge igrace. Pokusavali su sa Svajnstajgerom, ali nije islo. Covek nije za tu poziciju. Zato su morali da dovedu Diega, a ne 5 napadaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad ti bolje znas od Bajernove uprave :uhoh: Sigurno nisu iskesirali 30 miliona juroa za nekog kurtona.

 

A jebiga sada,ajde onda da kazemo da po pitanju Van Gala "sad ti bolje znas od Bajernove uprave".Juventus dovede kurtona Poulsena,a ja necu komentarisati eto zato "sto Juventusova uprava bolje zna od mene".Ajde lepo onda da prestanemo pricati o fudbalu,ostavljacemo samo postove tipa "Napred moji" i cao.

 

A Srbija Srbima je u pravu u potpunosti.Pukose 30 milja na jos jednog napadaca (a vec imaju Tonija i Klosea),dok im lopte pakuju Van Bomel i Timoscuk.Idi bezi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Van Gala su sigurno doveli za 3 bureta bavarskog piva, a Gomeza su platili 30 miliona. Na kraju, mutavog holandjanina je uvjek lako mac sa klupe jer sigurno neki ac alkmar ili roda cekaju na njega i njegove usluge.

Moze i Gomez da ispusi, al je neko dobro razmislio prije nego je ljuljnuo tolike pare za njega. Nisu oni Real pa da bacaju pare kako im se oce. Ovo za Poulsena necu ni komentarisat..

 

U pravu je Srbija srbima, al ja mislim da im vise treba organizator igre ala Snajder nego Dijego. Ne mogu da igraju sa 2 napadaca, Riberijem i Dijegom u isto vrijeme. Ko bi se tu vracao u odbranu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj Boze da Van Gal sto pre ode. To je teska funjara. Obezbedio je, garant, sebe solidnim ugovorom, a Bayern ce, verovatno, papreno da plati ukoliko mu daju otkaz. Toni i Kloze su prosle godine trpali golove i ne vidim zasto ne bi trpali i ove. Samo im treba dati sansu. Tonija ce izgleda da sutne kao sto je sutnuo i Lusija. Ne moze covek preko noci da zaboravi da igra..zabije 25 golova po sezoni i nije po ukusu retarda Van Gala.

Ok je Timoscuk, ali koji ce im kurac ako igra Bomel. Covek sada sedi na klupi, a doveden je za dobre pare. Normalno je da se covek buni sto ne igra.

Lusio, kakav takav, je bio oslonac Bayernove odbrane. Bolji je od Demikelisa i Van Bujtena zajedno. Da je krsh, ne bi bio kapiten Brazila. Sada je odbrana nula, a to je jos jedan Van Galov greh.

Doveo je drljavog Pranjica. Covek igra levog beka, a na tom mestu ima Lama koji je par puta bio biran u idealan tim sveta. Dobro, on moze odigrati i desno, ali to je opet eksperiment. Stavi coveka na poziciju koja mu najvise odgovara. Umesto da dovede desnog beka, retard je doveo levog...doveo je i jednog camugu iz Holandije koji takodje igra po levoj strani. Debelo se zajebao cica Henes kad je dovodio Van Gala..tek ce Bayern da ispasta zbog toga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam,opasna je utakmica bila.

A Bajern ima dobar napad ali u veznom redu ima samo Riberija.Van Bomel je tezak idiot,ovo uglavnom prosecni igraci.

Odbrana se raspada,Demikelis i Van Bujten su krsine a ni Rensing nije nista bolji.Pranjic je skroz nepotreban tu,ne znam koji kurac su ga dovodili...

A Van Gal je slag na tortu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...