Jump to content

LFP


Geozee

Recommended Posts

Ма јок. Колике плате имају смрадови сепаратистички? Не играју за кликере или због љубави према фудбалу, сигурно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

нисам мислио на плате, већ на то колико су мадридски цигани потрошили милиона и милиона на појачања. на крају су посисали каталонску курчину! Барса је довела само Ибру, који ипак, мора се признати, није много заслужан за освајање титуле.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde da navijas za Hetafe ili Xerez,pa da pricas o parama,ali ti navijas za Barselonu.Covece boziji,Barselona je platila jebenog Cigrinskog 25 miliona!

I ne...uopste pare ne igraju fudbal...to su ove sezone dokazali Apoel koji je bio prvak evrope i BSK Borca koji je uzeo ligu evrope.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dali Etoa i 30-40 miliona za onu svedsku bukvu i 25 miliona za stopera u rangu Meksesa.Ne uopste nisu istrosili pare.

 

који ипак, мора се признати, није много заслужан за освајање титуле

 

To sto su se zajebali ne znaci da pare nisu potrosene.Ako cemo tako Ronaldo,Kaka,Cavi Alonso,Benzema i ekipa nisu doprineli osvajanju titule tako da Real u stvari uopste i ne trosi pare.

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

све стоји да Барса троши паре на играче. али то није не резонско трошење као што раде Реал или Челзи. а и опет, поред свих тих појачања, игра се увек базира на играчима који су проистекли из Барсине школе. Пујол, Ћави, Инијеста, Меси, Педро, Пике... ево, и мали Кркић се распуцао на крају сезоне...

Share this post


Link to post
Share on other sites

па, довољно је погледати колико је протеклих година чика Роман спискао пара на појачања, а све у циљу освајања ЛШ. сад читам неке глупости како ће дати 135 милиона за Тореса. мислим, дај...

Share this post


Link to post
Share on other sites

od promasaja samo sevcenko i kezman.ostali su svi bili fenomenalni.ima par uludo ispustenih igraca (roben,kudicini,vrajt-filips) ali ostali su se fenomenalno pokazali.dzo kol milion i po,lampard tri i po miliona.ako vec poredimo politiku dovodjenja,barsa se vise isprosipala samo ove sezone vise nego abramovic citave svoje ere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ок, нису толико узалудно трошене паре. ко зна колико би Челзи био јак тим да им је од почетка на клупи био Анћелоти, а не Мурињо. нећу да дрвим курац да је Мурињо лош тренер. далеко од тога. али, види се да њему Италија ипак највише лежи. пошто су из дана у дан шансе да ће прећи у Реал све веће и веће, не верујем да ће се тамо прославити. мишљења сам да он не зна да постави праву тактику са таквим, изричито офанзивним, тимом. његова филозофија се своди на две ствари: чување лопте што је више могуће, и чување гола. бар сам ја тако схватио ову Интерову сезону (посебно у ЛШ). већ сам рекао, али ћу опет поновити. за мене би финале ЛШ из снова било Барса - Челзи. што и није тако немогуће да се деси следеће сезоне. наравно, ако пре тога не налете једни на друге.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Волео бих да Реал угази сепаратистичка говна ако Мурињо оде тамо. Не волим ни Мадриђане, али сепаратисте мрзим.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ilaria doveli za dzabe kao treceg golmana.

Bularuz igrao malo pa ga nekome utrapili,to jeste.Veron jeste promasaj,uz Sevcenka jedini veliki.Glen Dzonson je igrao jedno vreme,druga je prica sto su posle doveli bolje igrace.Tijago je promasaj ali nisu mnogo finansijski izgubili na njemu koliko ja znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Барса ће од следеће сезоне бити неподбедива, па ви причајте шта 'оћете. сви су изгледи да шаљемо Тобџијама 40 милиона и Туреа за Фабрегаса. каква ће то болештина од тима само бити!

 

Валдес

Алвеш-Пике-Пујол-Максвел (никако Абидал! једини Барсин играч који ми иде на курац)

Ћави-Фабрегас-Инијеста

Меси-Ибра-Виља

 

+ Педро, Кркић, Бускец, Кеита, Милито...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...