Jump to content

LFP


Geozee

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

U voljenom mi Viljarealu cistka.Matora garda otisla(Fuentes,Pires,Egueren mozda i Ibagaza),Pereira i nenormalni Markano otisli na pozajmice,Eskudero vracen u Argentinu,samo mi je krivo sto je Ljorente otisao.

Za sada dosao samo Borha Valero.Nije lose pojacanje,svakako je doktor za Egurena i matorog Ibagazu.Prica se o Luki Cigariniju,jebem li ga on je kao neki talenat a nije se snasao u Napoliju.Isto je moguc dolazak Dervitea iz Totenhema.Mlad i perspektivan,idealno resenje za treceg stopera.Treba dovesti jos jednog napadaca ili vratiti Altidorea i kupiti dva dobra krila i to je to.Voleo bih da onaj Montero zaigra za prvi tim,cenim da bi bio dobar.

P.S. Znam da vas zabole za Viljareal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ово је једна од најдосаднијих лига на планети. Пре бих пратио Серију Д или лигу Доње Саксоније него ово.

 

Dosadna ti je spanska liga?A koja ti je zanimljiva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Енглеска и немачка су занимљиве, ово срање је мучно гледати.

 

Italijani su picke zato sto igraju takticki i glavom,Spanci su picke zato sto igraju tehnicki superiorno i napadacki.Samo su ovi germanski izrodi super zato sto se biju.Pa sto onda ne gledas NFL i one hodajuce steroide sa kacigama?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Italijani su picke zato sto igraju takticki i glavom,Spanci su picke zato sto igraju tehnicki superiorno i napadacki.Samo su ovi germanski izrodi super zato sto se biju.Pa sto onda ne gledas NFL i one hodajuce steroide sa kacigama?

НФЛ је срање зато што су сви заштићени, рагби је права ствар.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...