Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Апсолутно заслужено. Не кривим играче, него Фергусона. Уместо да се почело класичном 4-4-2, он изводи неке глупости са квази три нападача, од којих ниједан није то, а и онај који је најближи томе игра на боку. Никад нису добро играли кад је Роналдо био у самом шпицу! Он мора спајати средину и напад, а не да се на његадижу лопте као да је Жигић. Уместо да је састав изгледао овако: Евра, Фердинанд, Видић, Рафаел - Гигс, Андерсон, Керик, Роналдо - Руни, Бербатов/Тевез, формација на почетку је била претумбана највише што је могло. Андерсон, Руни и Гигс се нису видели у првом полувремену. После се нисам ничем ни надао, јер сам видео да се ништа не мења и поред измена играча. Немању не кривим, увек ће врхунски нападачи бити испред врхунских одбрамбених. Рио је зајебао после и то ме је изнервирало. Јебени пацов је дао гол главом, па то нема ни на ФИФИ ( :mhihi: ).

 

Тужан јесам, ал' очајан не. После две године доминације на свим пољима (3, онај пораз против Милана 2007. се десио због повреда целе одбране, и тад сам на Б92 оставио само "Тужан сам" :) ), морало се десити неко велико срање. Искрено, драже ми је што су изгубили ово, него Премијер.

 

Поздрављам све своје обожаваоце који ликују, као и оне који су ме тешили ( :wub: :wub: ). Иги (Ангелистор) је сумирао целу утакмицу у једној реченици: "Кад дођем кућу укључићу PES само да бих извео Роналда на полувремену". :) :)

 

Пребацио сам коментар са Рендома, тамо ће да пропадне. :)

Edited by Scouse Buster

Share this post


Link to post
Share on other sites

будимо реални: да је Челзи прошао у финале, изгубили би од Манчестера. а као што смо видели, Барса је добила Манчестер.

 

Ne mora da znaci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:da:

 

To zna bilo koji objektivan ljubitelj fudbala .

 

 

Isto tako zna i da je Barselona igrala najbolji fudbal,imala najbolju ekipu,igrala najkonstantnije cele sezone,i zasluzila trofej u svakom slucaju.Sto je i dokazala juce unistivsi Mancester.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto tako zna i da je Barselona igrala najbolji fudbal,imala najbolju ekipu,igrala najkonstantnije cele sezone,i zasluzila trofej u svakom slucaju.Sto je i dokazala juce unistivsi Mancester.

 

Sve to stoji za najbolju ekipu , najlepsi i najkonstantniji fudbal , ali da bi titula bila zasluzena potrebno je posteno doci do nje . Barselona to nije ucinila posle sudijskog kriminala u polufinalu , samim tim cinjenica je da titula nije zasluzena , ali jucerasnja pobeda jeste . Ova titula je vec zaboravljena posto je osvojena u najkorumpiranijoj sezoni u LS , i naspram ostalih trofeja zasluzeno osvojenih predstavlja obican kikiriki po recepturi Overba .

 

YNWA !!!

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Barselona to nije ucinila posle sudijskog kriminala u polufinalu , samim tim cinjenica je da titula nije zasluzena, ali jucerasnja pobeda jeste .

Царе,

под 1) прво прочитај шта си одвалио и остао жив.

Под 2) научи да користиш негацију.

Под 3) тек онда се јави да мрсомудиш.

 

Поздрав, Селектор ;)

 

@Bojan_

Манчестер је у прошлогодишњем финалу покењало само оно проклизавање Терија код извођења пенала, иначе, ако се посматра утакмица у глобалу, били су егал, чак мислим да је МанУ имао изгледније прилике. :da:

Edited by Селектор

Share this post


Link to post
Share on other sites

Царе,

под 1) прво прочитај шта си одвалио и остао жив.

Под 2) научи да користиш негацију.

Под 3) тек онда се јави да мрсомудиш.

 

Ne pada mi na pamet da se cimam oko pravopisa na forumu , vecinu sto napisem ni ne procitam .

 

A sto se tice same sustine recenice , u potpunosti je ispravna , potrudi se da shvatis kralju .

 

Poz!

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...