Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Barselona jeste bila bolja u finalu. Ko je igrao naljepsi fudbal - nije bitno. To se cak i ne pamti nesto mnogo dugo. Tuzno je sto je Barselona do tog finala dosla zbog onog diletanta od sudije.

Da se razumemo, ja ne volim, cak i mrzim Celzi ali ono nije u redu uraditi bilo kojoj ekipi. Celzi ih je potpuno nadigrao u 2 utakmice i nisu zasluzili da prodju.

Verovatno ne bi pobedili ni ManUtd da nisu dali onaj prvi gol onako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije pošteno sumnjati u igru Barselone. Fergi sa kukavičkom formacijom nije mogao ničemu da se nada. Gvardiola igra sa Mesijem, Anrijem i Etoom, a Tevez i Berbatov na klupi. Nikad nijednu utakmicu nisu odigrali dobro sa Ronaldom u špicu. Sasvim zaslužena pobeda, kapa dole.

I dalje me boli, sinoć sam razmišljao o finalu umesto o ispitu. :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

barsa je bila bolja i zasluzeno pobedila

meni nije jasno da ekipa sa dosta iskusnih igraca onako padne posle jednog primljenog gola, mada je bila neuporedivo bolja do tog gola

treba svi da idu kolketivno kod psihologa i da vide u cemu je problem, ili da dovedu novog psihologa ako im ovaj stari ne pomaze

svaka cast mesiju ali je sramota za mancesterovu odbranu da im on da gol glavom

jbg posle 2 godine neko je uspeo da pobedi manu u ligi sampiona, a to govori koliko je manu bio dobar poslednje 2 godine, steta je da se ovako zavrsi sezona i da ostane jaci osecaj neuspeha, ali mnogi zaboravljaju sta je manu sve uradio

pljuvaci duvajte ga manu ce biti opet pravi sledece sezone

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sada ti mene sa tom recenicom kao nesto prckas?Ja sam lepo rekao:Barsa je zasluzeno,ali apsolutno zasluzeno,pobedila u finalu.Mancester se nije video,Barsa ih razvalila.I cao.Zavrsena prica.Ako je to tebi pljuvanje,onda ti imas problem sa procenjivanjem.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

...јер и дан данас стојим на становишту да је судија Овребо у Лондону више њих оштетио него Челси.

. :no:

stvarno suvi genije.mater ti jebem.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam za to da se uvede to pravilo , svestan sam da bi Liverpul tada oslabio , ali ne puno , sigurno postoje Englezi pribliznog kvaliteta kao papci poput , Arbeole , Aurelija , Rijere , Benajuna , ... ostali bi najbolji stranci Tores , Maskerano , Reina , Skrtel , Ager , Kujt , i nadam se Alonso ...

 

A i mojem omiljenom klubu bi odgovaralo , taman bi se uklopili sa Moreirom , Dijarom , Ujfalusijem , Zarateom i Flokarijem .

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...