Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

imaju 8 napadaca i robinja!!!!kako drugacije da ti objasnim?sezonu su poceli sa 8...normalnoj ekipi ne treba toliko,pa ce najverovatnije nekog prodati/pozajmiti...ako to do sada nisu uradili...sredina tabele...

 

Nemaju 8 napadaca odavno...Bojinov otisao u Parmu,Vasel negde u Tursku,Caicedo u Sporting...ostao je samo onaj Benjani,ali ce i njega garant nekome uvaliti.

Imaju dobar tim,samo su napravili glupost sto su prodali Elana.Ali realno,imaju tim za 4-5 mesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemaju 8 napadaca odavno...Bojinov otisao u Parmu,Vasel negde u Tursku,Caicedo u Sporting...ostao je samo onaj Benjani,ali ce i njega garant nekome uvaliti.

Imaju dobar tim,samo su napravili glupost sto su prodali Elana.Ali realno,imaju tim za 4-5 mesto.

 

na pocetku sezone su imali 8 komada...bozinov pozajmljen,caicedo takodje...vasela nisam ni racunao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нисам очекивао да ће Лион бити овако ефикасан. Другим речима, оде тикет :(

 

ниси ваљда био луд да играш против Лиона?! па они имају страшан тим ове сезоне.

 

синоћна утакмица је била сјајна. фини голови, лепа игра, и наравно Гојко. :) мада, чини ми се да је синоћ био мало бољи него прексиноћ. можда је то утицало на то какве ће утакмице бити :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kovinjalo je smor nad smorovima, ne bi' mu dao ni šah da komentariše,

 

Jedna od pametnijih stvari koje sam ovcde procitao u zadnje vreme.Covek je stvarno talentovan smarac.

 

Opasna utakmica je bila sinoc.JA okrenuo da vidim sta se desava na atletici kad ono ovi dadose po jedan gol.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Андријашевић толико смара да гледам Арсенал и Селтик на хрватској тв. Овај њихов далеко боље коментарише, Ево Едуардо даде гол из пенала.

 

Укључују се и на друге утакмице кад падне гол, ево Апоел је брзо повео са 2-0, ал им га умуваше Данци, па су опет у предности.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Андријашевић толико смара да гледам Арсенал и Селтик на хрватској тв. Овај њихов далеко боље коментарише, Ево Едуардо даде гол из пенала.

 

Укључују се и на друге утакмице кад падне гол, ево Апоел је брзо повео са 2-0, ал им га умуваше Данци, па су опет у предности.

 

A cek tebi ne iskljuce HRT kad se prenosi LS, to rade svima koji imaju kablovsku stoke pederske...

Ja gledao Fjorentinu na Arenasport, to je neki novi kanal ko ima KDS (SBB ga jos nije uveo), Jovetic objasnio

Share this post


Link to post
Share on other sites

И мене је чудило, одгледао сам цело прво полувреме, и тачно на полувремену искључили барабе.

 

Највише ме код тих искључивања нервира што то раде чак и кад хрвати преносе неку другу утакмицу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vi ne volite Gojka, a Hrvati mrze svog komentatora sa HRT, bukvalno ga ne podnose.

Šta je to uradio Eduardo, kakav penal je sviran? Vidim da ga pljuju i najveći fanatici na Indeksu, pretpostavljam da je nešto ružno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

јеботе, оном Андријашевићу треба забранити да више коментарише! лик је идиот! иначе, добра утакмица била (мислим на Арсена - Селтик). леп гол дао Донати.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kad nikad nista ne urade u Evropi.

 

Андријашевић толико смара да гледам Арсенал и Селтик на хрватској тв. Овај њихов далеко боље коментарише, Ево Едуардо даде гол из пенала.Укључују се и на друге утакмице кад падне гол, ево Апоел је брзо повео са 2-0, ал им га умуваше Данци, па су опет у предности.

 

Cak sam i ja,kome je HRT baksuz(vecito izgubi ekipa za koju navijam kad gledam na HRT-u) morao da prebacim sa RTS-a.Jebeni Andrijasevic.

 

Izgleda Apoel prolazi :) :)

 

Sone Mirosavljevic FTW!

 

A cek tebi ne iskljuce HRT kad se prenosi LS, to rade svima koji imaju kablovsku stoke pederske...Ja gledao Fjorentinu na Arenasport, to je neki novi kanal ko ima KDS (SBB ga jos nije uveo), Jovetic objasnio

 

Nekad iskljuce,nekad ne iskljuce HRT za LS.Kako kad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...