Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

zamisli samo barsa-milan duel...to samo pokazuje koliko je vanengleski fudbal u kurcu,a narocito zabari. :evotigana:

 

одмах бих играо 7+ :haha: :haha:

 

Ajd ne pricaj svasta...Liverpul jedva dobio Debrecin,Mancester se patio sa Besiktasom,a da ne pricamo o ovom mucenju Arsenala...Barsa realno igra bolje od svih njih zajedno,a takodjer je imala jaceg protivnika od sva tri engleska protivnika zajedno.Real uvalio 5 komada ekipi koja je na nivou Debrecina i Standarda,a Juventus i Inter su igrali sa protivnicima koji su daleko jaci od svih engleskih zajedno pa puta 10.Tako da,pricas kojesta.

 

Дебрецин јесте у рангу са Цирихом, али са Стандардом никако. далеко су Белгијанци испред. и стварно ми је много жао што су изгубили. али ето, још једном се показало колико циганске голове Енглези могу да постижу (хм, Енглези?! има ли у Арсеналу иједног Енглеза!??!).

 

Ја сам много субјективан о текмама у којима играју Интер и Ливерпул тако да нећу давати коментар. :)

 

Лука, шта ћемо сада?! оћеш ти мени пиво, а ја теби Фанту? :haha: :haha: :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mancester se patio sa Besiktasom

Патио? Ajд не причај свашта, погледај детаље са утакмице па причај. Исто и за Ливерпул, промашили су пуно шанси, 1:0 уопште није реалан резултат. За Арсенал се слажемо, други гол је нерегуларан, прво због играња руком, а затим и због офсајда.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Патио? Ajд не причај свашта, погледај детаље са утакмице па причај. Исто и за Ливерпул, промашили су пуно шанси, 1:0 уопште није реалан резултат. За Арсенал се слажемо, други гол је нерегуларан, прво због играња руком, а затим и због офсајда.

 

Kriminalan propust sudije. :icon_ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa patili su se (kako ti nazivas nemogucnost postizanja gola?Patnja brale!)isto koliko i Barsa.Ali sa tim da Barsa igra bolje i od jednih i drugih zajedno,i igrala je protiv ozbiljne i jake ekipe a ne tamo nekih pilicara.Tvrdnja da su nakon prikazanog u prvom kolu,englezi dominantni,nema veze sa zivotom.Detalje sa utakmice sam pogledao,i Mancester je go kurac.Kao i Liverpul.Kao i Arsenal.I Barsa i Real su po prikazanom iz prvog kola mnogo bolji.Naravno,prave tekme tek slede,i kada se pocnu ukrstati medjusobno i krene karanje,moci cemo pricati o ovoj temi ozbiljnije.Ali po prikazanome do sada,reci da se van engleske igra kurton fudbal je izjava van pameti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Реал је очајан, против озбиљне одбране неће моћи ништа, њихови дефанзивци су крш.

Интер је и прошле године био јадан, што се видело кад их је Јунајтед размонтирао.

Јесте, та изјава је смешна, али је исто тако глупо рећи да су енглески тимови лоши. Манчестер ове године игра боље него прошле.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd ne pricaj svasta...Liverpul jedva dobio Debrecin,Mancester se patio sa Besiktasom,a da ne pricamo o ovom mucenju Arsenala...Barsa realno igra bolje od svih njih zajedno,a takodjer je imala jaceg protivnika od sva tri engleska protivnika zajedno.Real uvalio 5 komada ekipi koja je na nivou Debrecina i Standarda,a Juventus i Inter su igrali sa protivnicima koji su daleko jaci od svih engleskih zajedno pa puta 10.Tako da,pricas kojesta.

 

i poslednjih nekoliko sezona takodje po grupama svi englezi su se mucili,ako nista onda zbog tog sto je svima u velikoj cetvorci frka za titulu i to od samog starta,kao sto vidis koliki je pritisak na npr liverpulu da su vec poceli da izjavljuju da nema nista od titule.mucili su se,ali konstantno je jedan englez u finalu,ako ne i po 3 tima u polufinalu.ti ako mislis da je bordo trenutno jaci od bilo kog engleza treba da se zapitas dal' uopste mozes objektivno o fudbalu da rasudjujes.niko od njih ne zeli da dava 100% u LS,svi ganjaju tek toliko da budu prvi u grupi,pa ako dje zaskripi padne se na drugo mjesto,pa odatle ovi 1:0 rezultati.upravo Liverpul je igrao sa 40% gasa,koji ce im kurac igra na 3 ili 4:0 sem da ih ovi pilicari polome?

 

 

barsa je u kurcu jer su poceli da igraju kao portugalci,sve sjajno do sesn'esterca,a tu prc.sa onakvom igrom a sa proslogodisnjom formom mesija,injeste,i da je eto tu i da je u onoj formi,letio bi murinjo sve naglavacke sa meace.malo sam ih pratio i ono sto su prikazali u spanskom prvenstvu pa tako rasudjujem.ne kazem da se nece ibrahimovic uigrat',vjerovatno 'oce,ali procitana je to igra,i samo jedan sraf da zaskripi,sve ode u kurac.slicno se nesto sa MU desilo prosle sezone,ali za njih srecno to se tek u LS desilo u finalu.realu suplja odbrana,to se vec iz aviona vidi.atletiko presmijesan,sevilja po svom starom pilicarskom sistemu igre za kup uefa.bajern nekonsolidovan,ostali njemci pilicari,o portugalcima sam vec rekao sta i kako,ostalo je neozbiljno.i da,zabari uzasni.toliko uzasni da ih necu udostojiti komentara.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd procitaj sta sam rekao,razumi,pa onda komentarisi.Ja sam rekao da je Bordo kao protivnik jaci od svih protivnika koje su englezi imali,pa to puta 10.I to jeste tako.O Barseloni kao protivniku da ne pricam.

Ti si poceo izvlaciti neke zakljucke nakon prvog kola,a ja ti kazem da to nije realno,ako cemo sada ulaziti u picinu dlaku i vec prvo kolo uzimati za neki primer.Da se ne ponavljam,sve sam vec obrazlozio.

Po meni,od engleskih klubova ove sezone jedini koji je ozbiljni konkurent za uzimanje LS je Celzi.Mancester je slab,Liverpul slab,Arsenal cirkus tim.E sada jebiga,sve je moguce,kup sistem je cudo,treneri su majstori i ako postave igru kako treba....zbog toga kazem da je pre rano donositi ikakve zakljucke,sezona je tek pocela.A pogotovo je glupost epskih razmera reci,pogotovo nakon ovakvog kola,da se van engleske igra kurton fudbal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozes donijet' zakljucak,kao sto si vec i donio,jer smo i ja i ti i svi se nagledali fudbala,pogotovo engleskog i znamo po najmanjim detaljima da zakljucimo ono barem najtransparentnije,kao sto je to da je arsenal u potpunom kurcu jer su prosle godine u ovo vrijeme a tek pretprosle bili odlicni,kao i svaki tim klinaca,pa bi pali u drugoj polovini sezone.MU uvijek skoro ima trnovit uspon forme do nedje otprilike decembra,kad tata aleks odvoji zito od kukolja,L palamudi protiv pilicara citave sezone i nikad nista ne uradi...moja poenta da sto se tice LS englezi po starom,i po tome zakljucujem da su najozbiljniji.iskreno,mislio sam da ce i inter i juve mnogo,mnogo ozbiljnije igrati i mnogo se ozbiljnije odnositi sa takmicenjem,a toga,sem zelje,nidje.odatle i onakva izjava.normalno je da barsa je ozbiljna,ali ne trebas biti strucnjak pa da vidis da ne cvjetaju ruze,uostalom,tako su i poceli prosle sezone da bi bili brilijantni njen ostatak,sem u dvoboju sa celzijem.samo kazem da je igra procitana,sto ne znaci da nece promijeniti pepe igru i prilagoditi je ibri a onda ko zna na sta ce to liciti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

пази, многи говоре да Енглези имају најјачу лигу. то је зато што се код њих највећи број тимова бори за титулу. 4, а ако укључиш сад и Сити, онда 5. у Шпанији имаш Реал и Барсу, у Италији Интер и Јуве. што значи да ове две лиге имају заједно јаких тимова колико Премијер лига сама. а још одмах Италијане можеш да искуључиш, јер осим Милана (не знам ни на коју фору им је то успевало) последњи пут кад су италијански клубови доминирали било је пре 15 година. чињеница је да од 2000. на овамо у ЛШ владају Шпанци и Енглези, осим ето тог шунтавог Милана 2 пута. и није ни мало чудно што се у полуфиналу ЛШ нађу три енглеска и један шпански тим. а што се саме игре тиче, свако ко иоле познаје фудбал може да закључи да се у Шпанији игра лепше. и не, не кажем то само због Барсе. најбољи пример је финале Купа Уефа од пре 3 године. Севиља - Еспањол. ја у животу лепшу утакмицу нисам видео. што се самог такмичења ове сезоне тиче, прогнозирам да у четвртфинале иду Барса, Реал, Јуве, Манчестер, Челзи, Севиља и још ће се водити велика борба за преостала два места. вероватно ће ту бити Ливерпул, Интер, Арсенал, Бајерн. одмах може да се наслути да ће Ливерпул по ко зна који пут на неку циганску фору проћи. Арсенал не верујем да ће имати снаге. тако да остају Интер и Бајерн. а ако се они на почетку другог круга састану, биће то тврд двомеч. у две утакмице неће бити више од 3 гола. е сад, не знам ко се са ким спаја, па не могу да тврдим да је ово могуће. у сваком случају, видећемо. ипак, сезона јесте тек почела. има времена за разна чуда. а можда и нема...

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozes donijet' zakljucak,kao sto si vec i donio,jer smo i ja i ti i svi se nagledali fudbala,pogotovo engleskog i znamo po najmanjim detaljima da zakljucimo ono barem najtransparentnije,kao sto je to da je arsenal u potpunom kurcu jer su prosle godine u ovo vrijeme a tek pretprosle bili odlicni,kao i svaki tim klinaca,pa bi pali u drugoj polovini sezone.MU uvijek skoro ima trnovit uspon forme do nedje otprilike decembra,kad tata aleks odvoji zito od kukolja,L palamudi protiv pilicara citave sezone i nikad nista ne uradi...moja poenta da sto se tice LS englezi po starom,i po tome zakljucujem da su najozbiljniji.iskreno,mislio sam da ce i inter i juve mnogo,mnogo ozbiljnije igrati i mnogo se ozbiljnije odnositi sa takmicenjem,a toga,sem zelje,nidje.odatle i onakva izjava.normalno je da barsa je ozbiljna,ali ne trebas biti strucnjak pa da vidis da ne cvjetaju ruze,uostalom,tako su i poceli prosle sezone da bi bili brilijantni njen ostatak,sem u dvoboju sa celzijem.samo kazem da je igra procitana,sto ne znaci da nece promijeniti pepe igru i prilagoditi je ibri a onda ko zna na sta ce to liciti.

 

Pa bas zbog toga i kazem da je prerano davati takve prognoze...prvo kolo je tek,pocetak,eto naprimer Juventusu nisu igrala dva mozda i najbitnija igraca,Diego i Kjelini,a kada njih dvojica ne igraju to je potpuno druga prica (bas zbog toga sam i pricao nedavno,kada smo raspravljali o sansama Juventusa u LS,da je nerealno ono sve o cemu ste pricali,izmedju ostalih i ti...Juve u finalu,uzima LS itd...klupa je slabija u odnosu na startni tim i to je to,eventualno cemo o takvim uspehu moci pricati na godinu kada se dovedu jos 2-3 odlicna igraca).Nijedan jedini tim,a tu racunam i engleze,nije pokazao nista spektakularno u prvom kolu.Ali to je prvo kolo,sezona je tek pocela...naravno da se vec sada mogu videti neke stvari,naprimer da je Realova odbrana kurac na biciklu i da ce im to biti problem celu sezonu,da je Juventusova klupa bas slaba,da Mancester nema valjanog napadaca sem Runija...ali prerano je jos za neke ozbiljnije prognoze,i apsolutno bez osnova stavljati engleze ispred svih posto nisu pokazali nista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lemi glupo mi je da nastavljam raspravu jer se raspravljamo oko 3-4 detalja,ja sam priznao da sam ocekivao da ce juve od starta pocet' da drma ako nista onda italiju,nisam nikad rekao da mogu nesto ozbiljnije u LS da naprave upravo radi te klupe,a titula se mora uzet'.

 

jaroslave,ljepsi i bolji su dvije razlicite stvari,mada pitanje je koliko je npr bilbao - rasing ljepsa i zanimljivija utakmica od npr wolvsi - barnli.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јуве узима титулу у Калчу ове сезоне. добар је Интер, чини ми се чак и да су јачи него претходних година, али мораће да се задовоље другим местом. а ја нисам имао појма, све до синоћ, да је Лусио отишао у Интер. и кад се већ у'ватих за њих, да кажем да је онај стадион к'о кавез! трибине под правим углом, свуда неке жичане ограде... хорор. што се ЛШ тиче, волео бих у финалу Барса - Челзи.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...