Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Јуве узима титулу у Калчу ове сезоне. добар је Интер, чини ми се чак и да су јачи него претходних година, али мораће да се задовоље другим местом. а ја нисам имао појма, све до синоћ, да је Лусио отишао у Интер. и кад се већ у'ватих за њих, да кажем да је онај стадион к'о кавез! трибине под правим углом, свуда неке жичане ограде... хорор. што се ЛШ тиче, волео бих у финалу Барса - Челзи.

ne uzima juve nista ove sezone...prosecna evropska ekipa bordoa bila bolja u torinu od njih...

 

 

juce sve bilo po planu,mogle su se pare uzeti...

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jebiga,vidis da su ljudi cudo...pre dve nedelje su poojedinci ovde govorili kako ce Juve igrati u finalu,a sada govore kako nece uzeti nista.Veoma interesantno. :da:

 

Na zimu nece uzeti nikoga,sem ako ne bude povreda...zbog toga sam i odavno rekao da u LS nece nista uraditi,zbog slabe klupe,1/4 maksimum...sledece leto ce biti jos aktivniji na transfer marketu,dovesti 2-3 sjajna igraca,i tada ce to biti ozbiljna ekipa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze,sve do sada su bile protiv nekih invalida...prva ozbiljnija i nista nisu uradili...da se tim gleda po prvoj postavi,osvojili bi sampionat,al cim im neko zafali,nemaju sa kim da ga zamene...melo je igrao zadnjeg veznog...to je vec van pameti...moraju da imaju jacu klupu i da se ne uzdaju u dijega previse...ako bi se on povredio na 3 meseca,ovi se ne bi sastavili...od jacih klubova najvise gotivim juve,al nisu me ubedili da ce nesto osvojiti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jebiga,vidis da su ljudi cudo...pre dve nedelje su poojedinci ovde govorili kako ce Juve igrati u finalu,a sada govore kako nece uzeti nista.Veoma interesantno. :da:

 

Na zimu nece uzeti nikoga,sem ako ne bude povreda...zbog toga sam i odavno rekao da u LS nece nista uraditi,zbog slabe klupe,1/4 maksimum...sledece leto ce biti jos aktivniji na transfer marketu,dovesti 2-3 sjajna igraca,i tada ce to biti ozbiljna ekipa.

 

ja sam ocekivao da ce juve biti iznenadjenje u ligi sampiona i da ce osvojiti titulu u italiji...ne znam da li sam to ovde napisao,al sam tako komentarisao sa rajom...ali sada to vise ne mislim,video sam da nije to to protiv bordoa...previse se uzdaju u jednog coveka...djovinko tek sledece ili one tamo posle te ce postati igrac za jace utakmice...jedini kreativac je dijego,del pjero je genije,ali ne moze on vise,stigle godine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

не могу да читам све. Морам да кажем (и да откријем топлу воду!) да се не може судити о тимовима на почетку.

 

 

Интер је сасвим лепо одиграо један период утакмице, а онда нисам схватио тактику, шта су они хтели после и играли у одбрани немам појма. о.О мада, имали смо добрих шанси. Ова Лига ће бити густа, Реал је много јак ове године, Барса исто, Манчестер је ту, Ливерпул увек одигра добро у Лиги. По мени ће ово бити најзанимљивија Лига у последњих неколико година.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nije nista uradio...izborili ligu smpiona...kada to moze milan onda mogu svi...vidi se kako igraju sa njim i bez njega...

 

Nije igrao ni Sisoko ni Kjelini.Realno to su Juveova najbolja 3 igraca plus sto je to sa Bordoom jedna utakmica.Nisi realan sto ih toliko kritikujes.Ispada da je Juve kikiriki ekipa u rangu Rome npr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa o klupi sam pricao i ja...slaba je,i sa tim se ne mozes boriti na tri fronta.To ce se resiti sledece godine,tu dileme nema,ali za ovu sezonu po meni maksimalan domet stare dame jeste 1/4.Tu se slazem,posto je to realno stanje stvari.Ali za prvenstvo se ne slazem,bice klanja bez ikakve dileme.

 

Uprava, delegat i sudija.

 

Jebiga,svako ima svoj stil igre...neko uprava,delegat,sudija,a neko kradja igraca i prodaja tekmi za argentince. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uprava je vredna

sudac podmićen

golman drka kurac

meč je namešten

 

I Del Pjero zbunjen, izgubljen

niko da mu priđe

sam je ostavljen

 

Forca Juve, Forca Juve, Juve le

Forca Juve krademo mi bodove

Forca Juve, Forca Juve, Juve la

Forca Juve, Ćiro igro iz keca u dva

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...