Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

Нисам гледао, али сам убеђен да ће и сад гомила гробља опет нешто пљувати Кизу. Дође ми да навијам за вас понекад, само да би господин запушио уста којекаквим критичарима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo ja kazem Umaru vam je najbolje pojacanje od fazon Princa Tejga naovamo. Lik ubija, bez njega bi bili potpuno ispod-prosecan tim, ovako zapravo karate tamo neke sabane ko ove AZ, iako vam je odbrana i dalje uzasna. Realno, da mu se dovede neka bolja podrska u napadu i da vam se sredi odbrana bila bi potpuno drugacija prica, ovako vas on i ponekad Zivkovic bukvalno vade iz sranja maltene stalno.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нисам гледао, али сам убеђен да ће и сад гомила гробља опет нешто пљувати Кизу. Дође ми да навијам за вас понекад, само да би господин запушио уста којекаквим критичарима.

 

Ниси гледао, не вреди да полемишемо.

Игра је грозна, бранили смо се цео меч, погодили своје шансе и то је то.

 

Ајде ми реци, господине читачу Кабале, ко је крив за испадање од Батеа и за катастрофу на дербију? Сад му шатро неко провалио у тактику, па јавио Божовићу. Мангуп каже не треба му леви бек јер има Петровића и не треба му задњи везни, а кад нема Јевтовића, који игра као полетарац, онда у екипи нема играча који може да игра на тој позицији. Онда доведе у минут до поноћи 2 лева бека и крилног играча. Мајстор.

 

Стара тоболачка изрека гласи - цитирам - чувај се циганина који хвали оваквог тренера Партизана.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ко је крив за испадање од БАТЕ-а? Испали сте од тима који редовно игра ЛШ, разбили Стеауу у оба меча, сад добили АЗ. Дерби одигран ужасно, мењао Киза тактику и промашио, јебига. Прошли дерби је перфектан био тактички. А и овако смо добили на две голчине које се дешавају једном у пет година. Кукали сте за ћелавим Киза вам спасио титулу. Није он крив што Фабрисио не зна, није он крив што ови неће да му доведу појачања. Шта, тееба да каже да, у праву сте, Петровић је го курац од играча, ако не доведемо појачање сви ће нас лево бушити?

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Аман, није срамота изгубити од БАТЕа, али је срамота како је скинуо гаће. Тако је скинуо гаће у дербију кад му је нападача играо Грбић. Грбић једини на половини Звезде, гурне лопту и крене да трчи 50 метара без препона. Смејурија.

Ту је одиграо на нулу, па је хтео против Чукаричког да препише. Мисли, сви на свету су сисали весла. Дакле, изгубио Куп на свом стадиону.

У дерби ушао са комплет новом левом страном од пар тренинга и са промењеном формацијом. Нашао кад ће да мења формацију. Ушао и са Илићем који не може више да трчи као пре 10 год. Није ни тад трчао како треба, а сад ће да трчи са 37 год.

Ћелави је због 2 нерешене добио отказ, а Киза има гори старт од Јешића.

Није Киза крив што је Фабрисио лош, али је крив што није рекао да му такав играч не треба. Прво, играо је по кукуруз тимовима, номад плејер, преспор. Не зна 3 речи енглеског. Није крив што неће да доведу појачања? Молим лепо, оставка, нећу да радим са дунстерима и чист образ. Реч не бих рекао. Ћеалавом препотенку су тако хтели да доводе играче из Летоније и Молдавије, али човек није хтео. Није играо како су свирали и ћао.

Требао је да изађе пред управу и каже им:

- господо стоко, дува на левом беку, треба нам играч.

- форсирам ову формацију, треба ми задњи везни, не може Јевтовић сам да изгура сезону

- форсирам ову формацију, треба ми робусни центарфор, који ће да забија ове лопте које крила и бекови дижу.

Довели му Бразилца без питања.

Довели Божинова који не може да игра у овој формацији.

 

Пазар. Извео 10 резервиста. Јури резултат, уводи двојицу дебитаната, 18 година сваки.

Јебе га Ашковски који је одиграо пола утакмице у Партизану.

Јебе га Предраг Павловић који је годину дана баталио фудбал, па се вратио.

 

Кецман - Јебем ти Србина који дозволи да га непријатељ зароби.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne moze Bozinov da igra ni u jednoj formaciji, rekao bih :haha: Ne bih se bas gubio sa "razbili Steauu u obe utakmice" jako brzo se zaboravlja koliko su pre onog glupog crvenog kartona grobari u drugoj tekmi bili nemocni, nemoj da se zajebavamo. Ali slazem se da nije sve krivica Kizina, jednostavno imate neke teske rupetine u timu, kao i mi uostalom, mada mi smo za divno cudo dosta tih najgorih zamenili sasvim pristojnima, vi jos uvek niste. U tom nekom smislu, imanja muda da kaze "il dajte igrace il idem" jeste fejlovao Kiza ali ja i dalje ne mislim da je nesto losiji trener od celavog, i svakako pod njim igrate 10x lepsi fudbal, samo su vam jbg otisli jako bitni igraci a dosli neki tamo Bozinovi..

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Аман, није срамота изгубити од БАТЕа, али је срамота како је скинуо гаће. Тако је скинуо гаће у дербију кад му је нападача играо Грбић. Грбић једини на половини Звезде, гурне лопту и крене да трчи 50 метара без препона. Смејурија.

Ту је одиграо на нулу, па је хтео против Чукаричког да препише. Мисли, сви на свету су сисали весла. Дакле, изгубио Куп на свом стадиону.

 

2. У дерби ушао са комплет новом левом страном од пар тренинга и са промењеном формацијом. Нашао кад ће да мења формацију. Ушао и са Илићем који не може више да трчи као пре 10 год. Није ни тад трчао како треба, а сад ће да трчи са 37 год.

Ћелави је због 2 нерешене добио отказ, а Киза има гори старт од Јешића.

 

3. Киза крив што је Фабрисио лош, али је крив што није рекао да му такав играч не треба. Прво, играо је по кукуруз тимовима, номад плејер, преспор. Не зна 3 речи енглеског. Није крив што неће да доведу појачања? Молим лепо, оставка, нећу да радим са дунстерима и чист образ. Реч не бих рекао. Ћеалавом препотенку су тако хтели да доводе играче из Летоније и Молдавије, али човек није хтео. Није играо како су свирали и ћао.

Требао је да изађе пред управу и каже им:

- господо стоко, дува на левом беку, треба нам играч.

- форсирам ову формацију, треба ми задњи везни, не може Јевтовић сам да изгура сезону

- форсирам ову формацију, треба ми робусни центарфор, који ће да забија ове лопте које крила и бекови дижу.

Довели му Бразилца без питања.

Довели Божинова који не може да игра у овој формацији.

 

4. Пазар. Извео 10 резервиста. Јури резултат, уводи двојицу дебитаната, 18 година сваки.

Јебе га Ашковски који је одиграо пола утакмице у Партизану.

Јебе га Предраг Павловић који је годину дана баталио фудбал, па се вратио.

 

 

1. Нисам приметио да је против БАТЕ-а скинуо гаће. Грбић у шпицу је био пун погодак, да се играло још 300 година не би Звезда добила, били сте X пута бољи на том мечу. У који није ушао нимало дефанзивно, уместо Којића или малог Шапоње убацио брзе играче напред да врше притисак на кљакаву задњу линију Звезде.

 

2. Дерби је усрао, нема приче, као и 4. преиграо са Пазарцима, много се курчио.

 

3. Видим да гајиш илузије да се тренери нешто питају, тај ћелави препотенко је остао без шпицева и није писнуо, док није добио отказ. Не видим који је то тренер у нашој лиги успео да доводи неке играче које он хоће, смешна прича. Код нас хтео Муслин, отерали га, хтео Роби није добио ниједног играча кога је хтео.

 

Играте офанзиван, леп фудбал, фудбал који има смисла поред ових кретена у одбрани који ће кикснути и добити гол и против Доњег Срема. Мени је Кизе жао, нападан не од самог почетка, пре и него што је дошао. Јебе ми се апсолутно за Партизан, али мислим да никада ниједан тренер вечитих није био оволико пљуван. А далеко је Киза од тога да је најгори.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sraman broi ljudi na stadionu...Prvo mi kao naviaci smo kurtoni...ebo nas i Kiza i Stanoe i celavi prepotenko Marko rasista i Veljko Paunovic i Ivan Tomic...i Vucela i Zeka/Bieka i SNS kompletna ekipa...sve neko satro moralisanje, sve nam nesto fali, nista ne valja...zasluzili smo da se ugasimo i pored takvih funkcionera i simpatizera, pa da se navia za ostale prepostene klubove...ima ih na siaset u Srbii

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ова соба је велика седам са осам метара.

Онај бор је висок 30 м.

Овај во је тежак 700 кг.

Оно буре захвата 200 л.

На таван стане 40 кола сена.

Звоно на торњу у 4 избија 4.

У 7 сати избија 7 пута.

Ето шта је моја визија.

 

Змија је отровна, бресква је слатка, пелен је горак.

Срба је мало, Турака је много.

 

Против БАТЕа је мотивисао екипу као да су се вратили са сахране. 10 пута боље одиграно у Белорусији чак и са играчем мање. То нам је био меч сезоне.

 

Лаловићу, тај ћелави препотенко је кењао преко штампе да су му продали играче и да неће да потпише оно што му нуде. Биће да си изгубио много крви, па ти се мути.

Ајде да кажемо да није проблем да му доводе играче, али поента приче је да не треба да се 31. августа потпишу 2 лева бека, што значи да у екипи имаш 4 лева бека, а останеш са једним задњим везним. Имаш нападача који није центарфор и клинца који има једну полусезону иза себе.

 

Какав је Киза тренер говоре резултати. Нерешено и пораз у дербију, 2 пута пораз од Чуке, изгубљен Куп на ЈеНеА, демолирање од Војводине, курчење у Пазару са оним клинцима. Сабери 2 и 2, гори од Јешића.

Ја не видим ту офанзиву и леп фудбал. Гура се лопта на Живковића, клинца кога Вучела и Вазура пумпају у новинама не би ли намузли лову. Клинац не може да се носи са тим теретом. Нешто попут Луке Јовића кад га је Тезрић промовисао у Фалкаа. Углавном, озбиљнији бекови га затворе и то је то од Партизана и те офанзиве.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krusevac protiv Lalatovica? Truia kara, titula se gubi...dzabe posle i pobeda i derbiu...A utakmice sa Vozdovcom na Obilicevom stadionu, Volkov cupa u 89. minutu? Isto tako na JNA, Saponjic cupa pred krai...Cuka na Banovom brdu? Besiktas kuci? Asteras tamo...nemoi, Dovla, da se zaebavamo...i edan i drugi su tu negde...ovai dobio derbi, Kiza uzeo titulu...svako ima svoi stil igre, ali njih dvoica su tu nedje...Marku se potrefilo da ima ubitacan tandem Lazovic-Skuleta...Kizae preporodio Zileta, koga nidje nie bilo, plus se potrefio Brasanac u zivotnoi formi i Abu koi gine

 

Znam dae ljucki nadati se, nikako se ne treba zadovoljiti postoecim - ali strarii si od mene...nie valjda da se nadas Ivanu Tomicu i Veljku Paunovicu, Stanou povratniku, toboze spasiocima Partizana...samo zato su kao veci Partizanovci i smekeri od Kize? Pa i tai Kiza e igrao u Partizanu, stoe manji Partizanovac od njih? Zbog prica rekla-kazala, iz dobro poznatih izvora...smesne neke stvari...svakako da se mulja u JSL, nisu tu cista posla...ali mi sto pratimo moemo samo da seremo, veze mi nemamo kakve su tu tacno igranke bez prestanka

 

Dokurcilo mi vise to mesanje politike i nevidljivih sila u sport

Edited by KazimKazim
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја не видим ту офанзиву и леп фудбал. Гура се лопта на Живковића, клинца кога Вучела и Вазура пумпају у новинама не би ли намузли лову. Клинац не може да се носи са тим теретом. Нешто попут Луке Јовића кад га је Тезрић промовисао у Фалкаа. Углавном, озбиљнији бекови га затворе и то је то од Партизана и те офанзиве.

 

Pravda za Oumarua :haha:

Edited by Salvation
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, не мерим ко је већи Партизановац или шмекер. Мени се не свиђа Кизина безмудост и то је пренео на екипу.

И Киза се 2 пута чупао против Спартака у надокнади кад смо код чупања. Преломне утакмице за титулу добијао из 3 шансе. Чупао се и против Радничког из Крагујевца.

Николић је исто био за Абубакара и хтео на зиму да га доведе, али је био под уговором, нису хтели да га пусте на позајмицу.

Црно-бели Турци су реално екипчина за Партизан. Астерас нас развалио.

 

Ок, ајде да буде да су ту негде он и Ћелави. За ту Кизину титулу ће мени Ћелави да буде заслужан, брат-брату, 70 посто.

За мене је Киза умро оног дана у Пазару и то је то.

Што се уради у Европи, уради се, мени то није битно и свестан сам да је сваки бод у такмичењима по групама премија. Киза је превише бодова просуо у Суперлиги, а добро је познато да ће ко одмакне да рутински одради првенство.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi - ne mogu ni za Marka ni za Kizu da kaem da su bezmudi...igrau/igrali su napadacki fudbal, koliko ima e situacia dozvoljavala...sto se tice muda, tu su zataiali igraci...x godina nas nadiacavau u skoku, pretrcavau, prebiuau i na domacem terenu...i sta onda da pricamo...Bate, Zvezda samo neki od poslednjh...a bilo ihie i kod Marka, Vermeza, Vuka Rasovica, pa i kod Stanoa

 

Babovic mora da igra, ko god da dodze bice tako...tu moemo samo da se molimo da mu bude dan, kace biti manja stetocina po ekipu nego sto inace este...Marko bar nie imao Babovica dobrih godinu dana...alie imao Drincica, koi sem prekida nie imao nista...uvek ce biti igraca manje na terenu

 

i meni su gorke pilile svi ti porazi koe si naveo... Pazar sigurno ponaimanje...ali bar se videlo da su nam rezervisti na nivou osrednje JSL ekipe...coek se plasi i da ih uvodi, zato nekad i ne izvrsi 3 izmene (a i dobili smo Rumune)

 

Prevelika depresia e zavladala, nie siaino, ali ima jos da se igra...nek Zvezda i na ovai i na onai nacin ima prednost, ja mislim da realno moemo da izguramo sezonu...ne nadam se nekim poiacanjima na zimu, ali i da to sacekamo, ne veruem da ce tek tako Vazura i Vucela pucati sebi u nogu, kacu osetili kes...makar to islo nekim pacovskim kanalima ka vrhuski vladauce garniture (a uvek se isisavalo i iz Partizana i Zvezde), nece sebi uskratiti lep procenat sigurno

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Што се уради у Европи, уради се, мени то није битно и свестан сам да је сваки бод у такмичењима по групама премија. Киза је превише бодова просуо у Суперлиги, а добро је познато да ће ко одмакне да рутински одради првенство.

Ал је Звезда одмакла, 8 бодова. Ако рачунамо да Партизан добија ту заосталу утакмицу, у ствари 5. То се дели са два на крају првог круга првенства и заокружује на горе. Дакле 3 бода разлике, ефективно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je Major u pravu. Samo što je Kiza za mene umro na derbiju kad je bilo 0-0.

 

Божинов би, да је спреман, комотно могао да игра оно што је Лазовић играо.

Дај му центарфора поред себе, па да видимо шта зна.

 

I još jedna stvar. Pa prošao je cele pripreme. Šta su tamo onda koji kurac radili ako ovaj nije spreman.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ал је Звезда одмакла, 8 бодова. Ако рачунамо да Партизан добија ту заосталу утакмицу, у ствари 5. То се дели са два на крају првог круга првенства и заокружује на горе. Дакле 3 бода разлике, ефективно.

 

Ма да, али Звезда ће затворити своје утакмице, Партизан своје и то је то. Не обећава се тек тако титула.

 

Казиме, ја се не надам појачањима на зиму. Сигурно ће продати бар 2 играча (Живковић, Брашанац), а као замену потписати штопера или лево крило минут пре завршетка прелазног рока.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...