Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

  • 2 months later...

U svakom slučaju jedan od ta dva kluba će duže ostati u evropskim takmičenjima od neke tamo Rome.

 

prvi susret u Evropi, nikada se pre toga nisu sastali

 

Većim delom svoje legendarne istorije najtrofejniji klub engleske Liverpul harao je i palio i vitkom sabljom seko duž cele Evrope, dok je klub za koji danas navijaju glasači Tome Nikolića i koji je priznao nezavisnost Kosova, UČK United, velike duele vodio sa velikanima poput Bristol Roversa.

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

taktička pobeda Klopa

mada, Van Gal je idiot, protiv njega taktika nije ni potrebna

Marsijal odsečen, ostali nikakvi, nijednu jedinu šansu Junajted nije imao

Kerik gospodin, trebalo je da i njemu pišu asistenciju kod drugog gola

 

užasna utakmica

 

doduše

prvi gol je pao iz komičnog penala, ono niko osim pedera iz Španije ili nekog ciganskog sudije ne bi svirao, a kod drugog gola je bio ofsajd

 

al ajd, svakako Junajted nije zaslužio pozitivan rezultat

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Penal je na fazon onog iz derbija, covek se iskusno bacio, ovaj nije na vreme sklonio nogu, i u sustini to je 50/50 situacija, koja je ovaj put svirana. Savrseno je nebitno na kraju i to i ofsajd posto je Liverpul bio za 3 klase bolji tim i Mancester samo moze u dupe da ljubi De Heu sto nisu popili petardu. U sustini Mancester je kurcina od tima ove sezone, nesto znacajno bolje nisu mogli ni da ocekuju. Neverovatno je zaista kako tolika kolicina kvalitetnih fudbalera igra tako slepacki, maltene kao da su Totenhem prosle sezone, apsolutno odsustvo timskog duha a Van Gal i dalje trosi ne znam ni ja kakve kredite koje je ne znam zasto zasluzio.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...