Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

Pantara zna

 

DanasConferences

DanasConferences5 minutes ago

Nije sramota samo po sebi ispasti od trećeg tima Poljske, problem je glavni ovde, što ja prosto ne mogu da verujem u kojoj fazi mi dobijamo ovakav tim, to nije Kairat, Poljska nije Kazahstan, mi smo trebali da igramo sa Maltom, Lihtenštajnom, takvim timovima u ovom kolu, mi igramo sa timom koji je treći u Poljskoj i dva puta jači od ovih Danaca koji kao dolaze u sledećem kolu. Niko na svetu ne tempira formu za početak jula, a Partizan je umesto da ih uništi u Beogradu, ovde uvučen u opštu tuču i rvanje po terenu i sada prosto džaba kukati. Pojačanja su dovedena na vreme, osim Leonarda koji realno nije nikada ni bio planiran da igra u ovoj fazi, Tomić je imao tim koji tražio onda kada je tražio, što nijedan trener u poslednjih deset godina nije, ali prosto leka nema za sreću, koju imate ili nemate, u ovom dvomeču je nismo imali ni na žrebu, ni na terenu i prosto to je to.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam cemu ovo.. nisu Kairat ali nisu nista ni bolji.. likovi su mozda treci u Poljskoj ali su prilicno limitiran tim, objektivno. A dobijamo takve timove upravo zato sto nam je fudbal otisao potpuno u kurac, pa ce ovim tempom uskoro nasi i u prvim kolima kvalifikacija da igraju, ili makar da ni u drugom kolu ne budu povlasceni. Ali evo ovo sa Partizanom je dokaz da nisu dzabe Zvezdasi pricali da je lakse uci u Evropu preko LS kvalifikacija, i to definitivno stoji.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

treći tim u poljskoj ili ne, kurtoni su. iole krštena ekipa bi nam iz kontri napunila mrežu, a neka zaista dobra bi nas razguzičila brutalno.

ne treba dizati u nebesa ispodprosečne evropske ekipe.

prošle godine je onaj augzburg, koji beše na tabeli, nemački klub pa svejedno šupački sa kojim je partizan mogao da igra i da ga ostavi iza sebe, ali nije jer su odigrali kao govna.

posle ispadanja zvezde od kairata cigani su mahom pričali kao da su ispali od reala u nastajanju.

sve su to redom govnjive ekipe, od kojih su naši klubovi još govnjiviji.

 

ako je ovakav tim tomić zaista želeo - sa redom nespremnim igračima - onda mu svaka čast.

brat iliev i on bi morali da smanje koks.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kairat je u onom trenutku bio prejak za Zvezdu... sa Vukanom, Gavrincom, Cvetkovicem plus crveni u drugom minutu nije se ni moglo niti ocekivalo bolje...Zvezdin bolji tim je dosao kasnije sa pravim pojacanjima tako da kao da smo svesno poduvali u Evropi ali to nije uteha jer svaki klub treba da tezi da sto duze igra evropska takmicenja s obzirom da nam je liga lipov kurac

Partizan je propustio svoje u Beogradu, ovi Poljaci su osrednja ekipa mada je Partizan odigrao revans jajarski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako tebe covece ne mrzi? Ja da navodno navijam za tim koji je za 102 godine postojanja osvojio citave dve titule, od cega poslednji put pre 3 promene imena drzave u kojoj se takmici, a pritom u Evropi ima ugled u rangu sa Samrok Roversima, pokrio bih se usima kada odrasli pricaju o fudbalu.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako tebe covece ne mrzi? Ja da navodno navijam za tim koji je za 102 godine postojanja osvojio citave dve titule, od cega poslednji put pre 3 promene imena drzave u kojoj se takmici, a pritom u Evropi ima ugled u rangu sa Samrok Roversima, pokrio bih se usima kada odrasli pricaju o fudbalu.

 

Vidiš koliko titula znači kada je Kairat realno prejak, jedva izbacite amatere sa Malte, a kasnije ispadnete od nekih bugarskih seljaka....

 

Kako tebe ne mrzi da navijaš za klub koji je poslednjih 30 godina na evropskoj sceni nevidljiv, tj. na nivou Vojvodine. A, ne verujem da pamtiš vremena kada je taj državni projekat značio nešto u Evropi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...