Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

Nas fudbal nije na nivou profesionalnog takmicenja. Dolaze pojacanja koja su isto nespremna, pripreme ne znace skoro nista, redovno je svaki protivnik protiv koga se igra spremniji od nasih klubova. Partnzan nije dao gol u prvoj iskljucivo zbog nespremnosti na 90 minuta fudbala. Dobro ga nisu primili jos u Beogradu sa igracem vise. Na kraju krajeva, sve i da se udje u neko takmicenje i zaradi neka kintica, politika vodjenja klubova se nece promeniti. Nece napredovati nikada. Opet se dovlaci gomila stranaca koji uglavnom nemaju pojma. Omladinske skole prakticno i ne postoje, mladi koji odskoce svakako pale ili odbiju da igraju cim neko ponudi malo love. Reprezentacija sastavljena od sake zavezovih igraca slavi istorijsku pobedu protiv Albanije u najnebitnijoj utakmici ikada. Drzava bazdi, smrdi ko tvor. Nece se nikada verovatno oporaviti od ovog ropstva i ovog stanja mafijaskog. Fudbal pogoto nece. Plasim se samo da je pitanje dana kada ce nam i ostali sportovi pasti tako nisko.

  • Upvote 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako tim iz Kazahstana može biti prejak za jednog "evropskog velikana"?

 

vidi sinko, ne znam ni koje si godiste a verujem da si mlad..i ja sam...da nije porodice, dece, sutra mi ne bi bilo zao da umrem, ali video sam moj klub kako je najbolji u Evropi i na svetu, bio svedok svake utakmice, jebe mi se za razne Kairate, CSKA Kiev, Ekerene, Vojvodine i picke materine... moj klub je usao u legendu a odatle se ne izlazi skoro pa nikad. Zemlja nam je u teskom raspadu a tu ce verovano i ostati a klubovi ako ih usere prodju po koje kolo u Evropi. Da je bilo kakve pravde i da nam je zemlja normalna Zvezda bi bila danas u elitnom drustvu ali posto svi znamo da pravda ne postoji Zvezda ce ostati u blatu u kakvom je danas, sto svojom krivicom a sto krivicom govana i lopova koji se motaju oko nje.

Zvezda ce uvek znaciti nesto u Evropi, makar samo kad se bude pravio klip ko je svake godine bio evropski prvak za Uefin sajt. O ostalima sve najlepse ali jbg, zna se ko je nekad i ko ce uvek znaciti nesto u Evropi sa ovih prostora...a vazda ce biti raznih Tag Hoya i Andjusa da serendaju okolo

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidiš koliko titula znači kada je Kairat realno prejak, jedva izbacite amatere sa Malte, a kasnije ispadnete od nekih bugarskih seljaka....

 

Kako tebe ne mrzi da navijaš za klub koji je poslednjih 30 godina na evropskoj sceni nevidljiv, tj. na nivou Vojvodine. A, ne verujem da pamtiš vremena kada je taj državni projekat značio nešto u Evropi.

 

Sa tobom se decko ne vredi raspravljati, dobrodosao na moj ignore :)

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

vidi sinko, ne znam ni koje si godiste a verujem da si mlad..i ja sam...da nije porodice, dece, sutra mi ne bi bilo zao da umrem, ali video sam moj klub kako je najbolji u Evropi i na svetu, bio svedok svake utakmice, jebe mi se za razne Kairate, CSKA Kiev, Ekerene, Vojvodine i picke materine... moj klub je usao u legendu a odatle se ne izlazi skoro pa nikad. Zemlja nam je u teskom raspadu a tu ce verovano i ostati a klubovi ako ih usere prodju po koje kolo u Evropi. Da je bilo kakve pravde i da nam je zemlja normalna Zvezda bi bila danas u elitnom drustvu ali posto svi znamo da pravda ne postoji Zvezda ce ostati u blatu u kakvom je danas, sto svojom krivicom a sto krivicom govana i lopova koji se motaju oko nje.

Zvezda ce uvek znaciti nesto u Evropi, makar samo kad se bude pravio klip ko je svake godine bio evropski prvak za Uefin sajt. O ostalima sve najlepse ali jbg, zna se ko je nekad i ko ce uvek znaciti nesto u Evropi sa ovih prostora...a vazda ce biti raznih Tag Hoya i Andjusa da serendaju okolo

 

Zvezda bi igrala dobro i bila šampion da ima pravde? :D Ti nisi kralj, ti si car!

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvezda bi igrala dobro i bila šampion da ima pravde? :D Ti nisi kralj, ti si car!

 

vidim da si iskusno izbegao sustinu i uhvatio se za najnebitniji deo posta sbb kbb pritom citirajuci nesto sto uopste nije napisano

ili si glup ko kurac ili si bezobrazan, i jedno i drugo ti ne valja

 

Ne vredi se raspravljati sa budalom, spusti te na svoj nivo pa te dobije na iskustvo

Edited by darkonet
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...