Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

Onda ti zelim sto vise Ivanovica i Nikolica, bolji od Meska doci nece :bigblue: Bez njega u kreacii smo 0, ne bi mogli da zadrzimo posed duze od 10 sekundi

 

I slepcu e jasno dae zlo, ali manje zlo od onoga sto nam nosi buducnost sa Ivicom i Vazurom i njihovim transfer zaebanciama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njemu je Partizan premija. Da moze, odmah bi zapalio preko. Kosovic i on kao beli medvedi zasticeni. Cekas ih citav zivot da odigraju jednu utakmicu u Superligi, pa onda ih na 10 nigde nema. Aj, Kosovic, imao tesku povredu, pa da covek bude tolerantniji. Gura ih crnogorska veza/Tumba samo tako.

A cuj, Mesko...kako mi umemo nekome da napunimo glavu da je neki kurac. Ni manji igrac, ni veca nadmenost.

Evo odmah Ivanovic za njega. Neka se samo nosi.

 

Cekam da vidim kako ce se pokazati Kokir, a za njim i Stanojlovic. Ako nasi strucnjaci i tu zaseru, onda neka ide sve u majcinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

.

 

Cekam da vidim kako ce se pokazati Kokir, a za njim i Stanojlovic. Ako nasi strucnjaci i tu zaseru, onda neka ide sve u majcinu.

 

O ovome ti pricam...tai Mesko ima milion mana, ali e bar prosao nasu skoli i vidi se dae pismen igrac...naravno da mue plafon Partizan ili neka liga dje ce da ladi jaia, bez mnogo trcanja...ubedzen sam da ga Batica stavi na AMC i da mu svu slobodu u napadu, da se ne vraca uopste u odbranu, a nekog drugog da stavimo na krilo (posto Jankovic i to nie, silom prilika tu igra) - izgledali bi jos ozbiljnie

 

Obe ruke za te klince iz nase skole, samo bez ovih kombinacia sa Spartakom i Suma zonfica, koie dve klase slabii od Jankele, a placen ko zna koliko vise...ovom bar nisu ni malo verovali, doveli ga za dzabe, a za transfer ce Vazura i Falji podeliti na bracke casti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikako AMC, druze Kazime. Mislim da bi ljudi digli pobunu i na tribinama i u samom timu jer bi:

- tek onda muzao loptu 200 na sat

- ga bolelo uvo da trci, a i druge bi bolelo da se lome za njega

- pukao bi ga tek onda onaj seljacki ego koji ima.

 

Samo rezerva. Tad bi bio motivisan, da grize i ne muze onu jadnu loptu sa svojih 5 dodira po kvadratnom metru.

 

Lozimo se mi opasno na tu skolu, generalno, a sve je to kita. Od gomile tek se neko pojavi, a da moze da igra na vrhunskom nivou.

Mesija i Ronalda koliko hoces, za 50 e o njima ce nedelju dana da se pise po novinama.

Mi u buducnosti mozemo da izbacimo samo stopere da valjaju. Ostalo je sve gola kita. Daj boze da me Kokir i Stanojlovic demantuju. Moja poslednja nada, uteha i spas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I na avangardi sam pisao, ponovicu odje - da smo mi ozbiljan klub, tai Jankovic bi sa zalaganjem koe sad prikazue tacno mozda dobiao 15-20 min, pola sata maksimum, sa klupe

 

Ali posto svakako smo daleko od bilo kakve ozbiljnosti, rasprodali sve naibolje (Bleki, Leonardo, Djurdjevic), a doveli neke JSL prevare i Sumu - apsolutno e naimanje zlo da Mesko igra, jer bez njega ne bi stvorili i ovo malo sansi sto inace stvaramo

 

Svima e utopia da Partizan bue bar blizu ranga francuskog fuzbala, redovan ucesnik LS ili da prezimljavamo lagano u LE...u takvom timu Jankovic bi mozda mogao da bude 18 igrac u hierarhii

 

Oako, na polu-profesionalnom nivou smo, za Dance i neke Jang Boise su i ovakav Mesi, a i Kosovic tata mate

 

Ako e vec uprava toliko alava i ne razmislja (ili e stavljen veto) uopste da napravi neki sistem, da ostavi ednog trenera, koi ce dovoditi igrace za njegov sablon - uek sam da se da sansa klincu iz skole, pa cak bi i pre vratio onog Drazica, akoe opcia...samo ne ove sumnjive livadare, muka mie od njih :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre jedno 3-4 godine udju omladinci Metalca iz GM u prvu saveznu ligu. I dolazi Partizan pa ajd da vidim ima li sta da valja tu. 0-0 zavrsi, nista nije imalo da se vidi. Jedino jedan mali pazarac kod nas, levog beka igra, malo odskakao. Zaboravio sam mu ime mozda je to ovaj Šehović sto sad prebacen u prvi tim.

 

Izvikana je ta omladinska skola poprilicno nego jebiga prvi biras pa mora da naleti nesto da valja. Meni nije jasno da mi vec godinama ne mozemo pristojne bekove da izbacimo. Uz određene fizikalije taj 5 stvari mora da nauci mehanicki da radi i da igra lagano bar ovu nasu ligu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je Adnan Islamovic. Mislim da je imao neku povredu i izgubio se kad je trebalo da predje na visi nivo.

Cini mi se da je bio u Teleoptiku prosle sezone.

 

O golmanu da ne govorimo. Nemoguca misija.

Ono sto sam gledao kad su omladinci i kadeti u pitanju je smejurija. Kiksali kad god sam gledao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja gledao utakmicu nekih juniora za titulu, PFC i CZ igrali

smehotresan fudbal

 

Partizan vodio 3:1 na poluvremenu, čini mi se, izgubio 3:4

bolji fudbal se igrao u našem školskom dvorištu

jebeš trofej, to je nebitno za mlađe kategorije, ali niko da primi loptu, da da pas, proigra, prođe, ma ništa, čisto napucavanje

čemer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo Majore, Islamovic se prezivao taj mali. Sad mi krivo sto nisam popisao imena nasih sa te utakmice. Nijedan nije bio za prvi tim, ne za 11 nego za 25. Desetku nosio decko kao od brega odvaljen, ogroman, ali fudbalski tanak. Sve na silu gura, Pred kraj udje Milosevic junior, majko mila drveta. Onakav u moje vreme nije mogao u kadete Mladog Rudara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I drugi timovi imau omladince, koi kasnie predzu u prvi tim i igrau JSL...i jos su gori

 

Zato sam ja rekao - u ovim vremenima Partizan bez sistema, strategie, dje nam se ne upumpavau pare ni priblizno ko glavnom rivalu mora da bira manje zlo

 

Manje zlo e, koliko god da znam da bi mnogi negodovali - cak i Jankovic, pa i tai Drazic (tako neki mladzi povratnici) i klinci koi udzu direktno u tim, bez nekih zaobilaznih puteva

 

Mi smo dali Spartaku milion evra + neke bonuse za ova dva igraca koi su verovatno novi Marianovic i Djurickovic...i to se ponavlja vec vise od decenie

 

Ta politika ne vodi nicemu...ako ne moemo da se izdignemo iz proseka, nek igrau ti prosek stipendisti, sigurno imau vise perspektive, nego neki priuceni igraci koi se dovode iz ko zna koih rupa i zarad ko zna kakvih kombina

 

Ja se stvarno ne secam, od vremena Feise da smo mi doveli nekog igraca iz nase lige, a dae ostavio pecat

 

Svaka cast i Feisi, ali po meni Raca Petrovic nista manji doprinos nie dao Partizanu, sta vise

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kazim To sto smo iz Spartaka kupovali je cisto bacanje para, kao i #51 iz Cuke, Miletic iz Javora... Sve su to polu-igraci koji nisu bolji od ovoga sto izlazi iz nase omladinske skole. A tu skolu smo vec dovoljno iskritikovali. Treba dovoditi samo top talente i to na vreme, sa 16-17 godina najkasnije. Bolje i ti povratnici nego ovi priuceni iz Javora i Lucana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...