Jump to content

Mlad, Talentovan I NezapaŽen!


Minerva_SD

Recommended Posts

Ok, spreman sam uvek da mi kažeš njihovu tajnu.

Evo npr. najprostija značenja Runa kroz kosmologiju nordijaca.

Kreni od početka, dakle Fehu kao primordijalna vatra kreacije koja se kombinuje sa drugom Runom, Uruz koja je večiti led.

Vatra+Led daju šta?

Thurisaz je..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah da, zaboravio sam..ti si ta naučnica koja je najpametnija na forumu i kojoj niko ne može ništa.

Za početak, pokaži svoju nadmoć tako što nećeš izigravati dete koje se širi po forumu i traži ''dovoljno'' stručne sagovornike.. previše ozbiljno shvataš ovu onlajn zajednicu, kao i svoju temu.

A da, setio sam se još nečega..ti si ta koja zna sve o Runama.

 

Zatvaram. Bez pogovora, predumisljaja i bilo kakvih privatnih poruka.

Hvala na paznji.

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd Jovo nanovo..

 

Postovani clanu foruma Nimfadora aka Alkmena

 

Ovo je yumetal forum koji ne sluzi za trazenje strucnih saradnika niti za afirmaciju novina, umetnika ili bilo kog segmneta vezanog za knjizevnost i jezik. Ovo je metal forum gde ljudi dolaze da diskutuju prvenstveno o muzici koji slusaju i koja na neki nacin obelezava njihov zivot. Ili prosto - zabavno im je.

Ovde na forumu ima doktora nauka, novinara, drvoseca, seljaka, poljoprivrednika, dece i omladine, ekonomista, dzabalebarosa, laznih naloga i jos mnogo mnogo toga.

 

Ukoliko zelite da se bavite humanitarnim radom promocije avaj nesrecnih/neshvacejenih pesnika i prosvetnih radnika radite to na nekom forumu koji je namenjen tome. Ne ovde.

Gospodin Stakicj je dobar pesnik ili nije, zavisi kako kome. Ako su na Snazi reci svoje teme imali Lorka i Gete ne vidim zasto je Stakic gori/bolji od njih.

 

Druga i najvaznija stvar....

Administratori ovog foruma su Bogovi metala (Gods of metal) tako da moderatori, ako vec insistirate, JESU postavljeni od boga.

 

Vase dugotrajno isterivanje pravde i pozivanje na visu silu i kosmicki balans vas samo postavlja sve blize vrhu clanova foruma koji nisu mili ni drugima ni moderatorima. Ukratko - zaista ste partibrejker.

Ozbiljne sagovornike za ozbiljnu diskusiju ovde mala sansa da cete naci, kao i strucnjake koje biste zeleli. Odustanite.

Prihvatite ovaj forum kao ono sto jeste - virtuelna zajednica ljudi koje povezuje muzika kao glavna spona.

 

Vasih privatnih poruka mi je pun kufer aka inbox, jer vam stalno nesto nije po volji. Ako vam se ne dopada ideja foruma kao i clanovi koji nisu dovoljno kompetentni da vam daju strucno misljenje o zivotu vaseljeni i svemu ostalom - ne morate da postujete. Vrlo jednostavno, ne morate cak ni da dolazite. Ne verujem bas da vas neko tuce po usima da budete na yumetalu pored vaskolikih virtuelnih zajednica sirom mreze.

 

I naravno, zao mi je sto sam temu zatvorila bez vama logicnog objasnjanja.

Dakle, ovu temu zatvaram zbog 'nedovoljnog interesovanja clanova za ozbiljnu i argumentovanu raspravu i elementarnog nepoznavanje knjizevnosti'.

 

U prevodu zatvaram tremu jer nemam zivaca da cistim spam i prepucavanje. Ja sam moderator. Bite me.

 

Edit

 

Koristim ovu priliku da vas upozorim da je sirenje hejta i flejma kao i trolling kaznjivo po pravilniku ovog foruma.

Takodja, kako vam ovo nije prva javna opomena ispunjavate uslov za warn.

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...