Jump to content

Tarja Turunen


Elderane

Recommended Posts

Mnogo mi je krivo sto je Tarja ispalila Franka Petersona za gostovanje na albumu Gregoriana. Kad je guska. Trebalo je da peva na albumu MOC VI obradu Dejvid Bouvija Heroes, ali nije mogla da se dovuce iz Argentine do Hamburga na vreme, i propade joj sansa. A mnogo bi joj to znacilo za privlacenje nove publike....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda, ali po meni, ukoliko stvarno zeli da stane "na svoje noge" i da izgradi nezavisnu solo karijeru, trebalo bi da prosiri svoju ciljnu publiku van one koja ju je slusala jos dok je bila u NW-u (na kraju krajeva, njen muzicki stil i nije nesto blizak starom NW-u vise). A saradnja s Gregorianom bi joj tako nesto donela, kao sto je saradnja sa Schillerom bila pun pogodak. A tako nesto nece postici ukoliko na koncertima svira obrade koje je NW obradio (mislim, cemu obradjivati OTHAFA i Fantoma na njenim solo koncertima, kao da su to jedine pesme koje je mogla da obradi?!).

 

UBR, meni se mnogo svidza njena verzijha Smells Like a Teen Spirit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda, ali po meni, ukoliko stvarno zeli da stane "na svoje noge" i da izgradi nezavisnu solo karijeru, trebalo bi da prosiri svoju ciljnu publiku van one koja ju je slusala jos dok je bila u NW-u (na kraju krajeva, njen muzicki stil i nije nesto blizak starom NW-u vise). A saradnja s Gregorianom bi joj tako nesto donela, kao sto je saradnja sa Schillerom bila pun pogodak. A tako nesto nece postici ukoliko na koncertima svira obrade koje je NW obradio (mislim, cemu obradjivati OTHAFA i Fantoma na njenim solo koncertima, kao da su to jedine pesme koje je mogla da obradi?!).

 

UBR, meni se mnogo svidza njena verzijha Smells Like a Teen Spirit.

 

 

ja volim njenu obradu alisa kupera, kako se zove bese ona pesma...? poison, jel da?

 

Tu si u pravu da treba da prosiri svoju publiku :) ali obrada smells like teen spirit?! Ne ^^ Taco,imas divan,andjeoski glas ali upotrebi ga bolje :) A i poison nekako zvuci cudno u njenoj obradi :\ Najvise je volim kada radi svoje stvari, ono sto ona zeli, bez tih obrada :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

u aprilu i maju tarja ide na USA turneju, posle se vraca u finsku da radi na novom materijalu i opet EURO-turneja!!! :veseli:

tako se bar planira... drzimo palceve da ce nas nece zaobici krajem 2010 ili pocetkom 2011god! :zuba::mrgreen:

i nadajmo se da ce joj ovaj put organizatori dati neku jbno vecu salu!!! :glare::opusteno::pivopije:

Edited by DarkMiss

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja volim njenu obradu alisa kupera, kako se zove bese ona pesma...? poison, jel da?

 

Vjerovatno najgora obrada svih vremena. Alis sprema tuzbu,a ako ne urodi plodom,shalje dvojicu shiptara da joj polome noge.

 

"Ta obrada je nesto najogavnije sto sam cuo u svom zivotu i zelim Tarji da joj bubrezi opadnu kad napuni 40godina" -Alice Cooper

 

Izvor: BETA

Edited by Just Like a Timepiece

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vjerovatno najgora obrada svih vremena. Alis sprema tuzbu,a ako ne urodi plodom,shalje dvojicu shiptara da joj polome noge.

 

"Ta obrada je nesto najogavnije sto sam cuo u svom zivotu i zelim Tarji da joj bubrezi opadnu kad napuni 40godina" -Alis Cooper

 

Izvor: BETA

 

 

koji je on debil! sad mi je drago sto su za njegov koncert u bg-u prodali 600 karata, od 4000, koliko je pusteno u prodaju, pa su morali da otkazu! :veseli:

koji kreten, boze... :uhoh::unsure::blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

koji je on debil! sad mi je drago sto su za njegov koncert u bg-u prodali 600 karata, od 4000, koliko je pusteno u prodaju, pa su morali da otkazu! :veseli:

koji kreten, boze... :uhoh::unsure::blink:

 

 

 

Ehm, ti to ozbiljno poverova?

Share this post


Link to post
Share on other sites

TARJA ERES MI IDOLA ALOMEJOR YA ESTAS ANSADA DE QUE TE DIGAN ESO PERO ESQUE YO NO ME CANSO DE DESIRLO

TU VOZ AY!!!! ES IMPRESIONATE LA VERDAD Y TU BELLEZA NI QUE SE DIGA ERES UNA MUJER PERFECTA!!!!!

Y CLARO TU NO NESECITAS A NIGHTWISH TU SOLA LOS DEJAS A BAJO ELLOS NO TE MERECIAN JEJE

I LOVE YOU ERES LO MAXIMO YYYYYY!!!!!!!!!

(Metal from finland)

 

e ovo se zove zaludjenica! :lol:

da prevedem: tarja ti si moj idol, mozda si se smorila da slusas to, ali ja stalno to ponavljam

a tvoj glas joj! stvarno je divan (impresionirajuci) a tvoja lepota, ni da ne pominjem, ti si savrsena zena!!!

i naravno, tebi ne treba nightwish, sama si bolja od njih, ne zasluzuju te hehe

volim te, najbolja si!!!!

stvarno ga pretera... :)

 

------------------------------------

boze, ovo nikad nije lepse otpevala! :wub:

http://www.youtube.com/watch?v=episnXY72zw

Edited by DarkMiss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...