Jump to content

Tarja Turunen


Elderane

Recommended Posts

koji je on debil! sad mi je drago sto su za njegov koncert u bg-u prodali 600 karata, od 4000, koliko je pusteno u prodaju, pa su morali da otkazu! :veseli:

koji kreten, boze... :uhoh::unsure::blink:

 

Stvarno je bezveze obrada. Jedino je izvlači ona deonica što je pevao Mike Terrana, nisam znao da čovek ima tako dobar glas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno je bezveze obrada. Jedino je izvlači ona deonica što je pevao Mike Terrana, nisam znao da čovek ima tako dobar glas.

 

 

meni je na njenom koncertu sasvim lepo zvucala. nikad je pre toga nisam cula, al uzivo je sasvim ok. evo gledam sad neke klipove od kad me ispljuvaste ovde, vidim da je mnogo losije nego sto se meni ucinilo... :unsure:

mada, opet ostaje cinjenica da ljudi u bg-u radije slusaju tarjinu obradu nego njegovu originalnu izvedbu! :P :P :P:bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je na njenom koncertu sasvim lepo zvucala. nikad je pre toga nisam cula, al uzivo je sasvim ok. evo gledam sad neke klipove od kad me ispljuvaste ovde, vidim da je mnogo losije nego sto se meni ucinilo... :unsure:

mada, opet ostaje cinjenica da ljudi u bg-u radije slusaju tarjinu obradu nego njegovu originalnu izvedbu! :P :P :P:bigblue:

 

Kakav zaključak. Zato što je Tarja prodala više karata od Cooper-a, ljudi radije slušaju njenu verziju pesme. Kao da su ljudi na njen koncert išli samo zbog Poison-a. Uz to, da je Cooper-ov koncert održan, verovatno bi na njemu bilo isto, ako ne i više ljudi kao na Tarji, jer bi se određen broj karata prodao na dan koncerta. No, to ne bi bilo dovoljno da se koncert isplati, jer je organizator računao sa 3-4000 posetilaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno ne znam odakle ti to.

 

 

here we go again... :rolleyes:

prodato je 700 i nesto karata, od 6500 koje su pustene u prodaju (sad sam proverila podatke) i to u celom okruzenju! znaci cela srbija i br karata je otisao za on-line kupovinu! koncert otkazan jer niko nije hteo da slusa alice-a! :)

a za tarju su prodate svih 2250 karata i to je bilo zalbu zasto nisu pustili i trecu seriju karata, prva je bila 800 komada, odmah se rasprodala jer su objavili da je to sve! posle su dali jos 1400 i 50 za vip. + za tarju su karte bile 2500 (kad sam ja kupila, al ja sam medju poslednjima) a za alice-a 2000 i 2300! :lol:

EDIT: planirano je ukupno 6500 karata, a u prvoj seriji je pusteno u prodaju 4000

Edited by DarkMiss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav zaključak. Zato što je Tarja prodala više karata od Cooper-a, ljudi radije slušaju njenu verziju pesme. Kao da su ljudi na njen koncert išli samo zbog Poison-a. Uz to, da je Cooper-ov koncert održan, verovatno bi na njemu bilo isto, ako ne i više ljudi kao na Tarji, jer bi se određen broj karata prodao na dan koncerta. No, to ne bi bilo dovoljno da se koncert isplati, jer je organizator računao sa 3-4000 posetilaca.

 

 

u roku od puna 2 meseca je prodato 700 karata! znaci nije to za nekoliko dana... koncert je otkazan 12 dana pred odrzavanje, ako se ne varam! stvarno nisu vise mogli da cekaju, bilo bi neodgovorno od organizatora.

a na dan koncerta bi se prodalo jos eventualno 50 karata, a trebalo je min 2500-3000...

 

Da, samo sto je tarja go k**** u odnosu na alice-a.

 

 

kako inteligentan post, prosto se oseca tvoja zrelost koja zraci!

kad nema sta pametno da kaze, on opsuje nesto i sad je uradio veliku stvar... :rolleyes:

bolje odrasti i nadji zivot, umesto sto 24/7 blejis na ovom forumu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova Missica ili ne konta ili ne zeli da konta. Ajde, postedi nas svojih buducih konstatacija.

I nemoj mu ti govoriti o zivotu. 12 je sati, a ti vec imas 30+ postova... Izadji, lepo je vreme.

 

Edit: Izvinjavam se na oftopiku.

Edited by Denny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali mnogo je lakse da blejim na forumu po ceo dan, nego da nabavim pravi zivot. Nemoj tako, cak sam i facebook napravio. :)

Nego da ne spamujemo vise. :da:

 

 

aj' nisi ti losh...

nego sto se tiche koncerta, jos da kazem da je i tarja prvo trebala da bude u areni, ali onda su joj dali skc jer kao imalo je neko govno koje je moralo bas tad u areni, bla bla, prosrali se svetski! takodje sve vip karte su rasprodate pre pustanja u prodaju! sve do jedne su rezervisane odmah na pocetku promo perioda... stvarno je potraznja bila velika... :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

a za tarju su prodate svih 2250 karata i to je bilo zalbu zasto nisu pustili i trecu seriju karata, prva je bila 800 komada, odmah se rasprodala jer su objavili da je to sve! posle su dali jos 1400 i 50 za vip.

 

To bi jedino bilo moguće ukoliko je pola ljudi što su kupili karte ostalo van sale. Je l' ti znaš šta znači 2250 ljudi? I još kažeš da je trebalo da puste treću seriju karata... Možda, da se koncert održavao na stadionu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova Missica ili ne konta ili ne zeli da konta. Ajde, postedi nas svojih buducih konstatacija.

I nemoj mu ti govoriti o zivotu. 12 je sati, a ti vec imas 30+ postova... Izadji, lepo je vreme.

 

Edit: Izvinjavam se na oftopiku.

 

 

1.prekini da spemujes temu kad vec nemas sta pametno da kazes!

2.ovde nije lepo vreme, ima 5st, oblacno je i duva jak vetar

3. ja sam bolesna, vec 2 nedelje i to je jedini razlog sto sam uopste dosla na ovaj forum i sto blejim ovde, inace nemam vremena bas za ovakve stvari

Share this post


Link to post
Share on other sites

To bi jedino bilo moguće ukoliko je pola ljudi što su kupili karte ostalo van sale. Je l' ti znaš šta znači 2250 ljudi? I još kažeš da je trebalo da puste treću seriju karata... Možda, da se koncert održavao na stadionu.

 

 

prostor koji može da primi izmedju 1000-2500 ljudi. SKC je jednostavno najbolje rešenje i mislimo da će se savršeno uklopiti u ambijent/scenografiju koju Tarja priprema za "Storm returns to Europe " turneju.

 

tako pise... a inace, da bilo je ljudi koji su stajali iza vrata jer nisu mogli da stanu u salu... :)

ne kazem da je trebalo da puste nego su ljudi trazili...

Edited by DarkMiss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok ti volis tarju itd.. to je lepo. Al' odakle ti ove informacije oko karti? Uopste nisu tacne. :(

 

Možda je Frubi hteo da se našali, pa joj na pp poslao takve podatke. :bigblue:

 

SKC prima maximum 1000 ljudi, ako se ide na to da svi komotno mogu da stanu. Može da primi i više, ali da se naguraju kao sardine i da ne mogu da dišu, što na Tarji definitivno nije bio slučaj. Na koncertu Saxon-a i Iced Earth u zagrebačkom Boogaloo (prostor nešto veći od velike sale SKC) je bio takav slučaj, pa ipak zvanični podaci kažu da nije bilo ni 1500 ljudi, koliko sam ja imao utisak da je minimum bilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

stvarno je potraznja bila velika... :smile:

 

Jeste potraznja bila velika, ali to nema veze sa Poison-om. Ljudi su doshli da bi chuli njen glas, a ne neku glupu obradu. Ja sam tu obradu samo jednom chula, zgadla se, i bila prinudjena josh jednom da je chujem na koncertu. Videla sam i par zena od nekih 40ak godina, izgledale mi kao da su doshle na operu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste potraznja bila velika, ali to nema veze sa Poison-om. Ljudi su doshli da bi chuli njen glas, a ne neku glupu obradu. Ja sam tu obradu samo jednom chula, zgadla se, i bila prinudjena josh jednom da je chujem na koncertu. Videla sam i par zena od nekih 40ak godina, izgledale mi kao da su doshle na operu :)

 

 

pa normalno da nema nikakve veze sa poisonom! :)

joj, boze, dokle je otisla ova rasprava...

a nisam videla te zene... ovamo u prvim redovima su uglavnom bili oni masnokosi likovi i neke ribe koje su tako lepo pevale da to nije bilo zdravo! ne znas da li da slusas njih ili tarju... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...