Jump to content

Tarja Turunen


Elderane

Recommended Posts

sta napljuvaster pesmu, meni se svidja. Sto mora da bude losa, ako nema gitara.

Inace, ona je rekla da ce na sledecem albumu, hevi pesme imati samo gitare, bez orkestara, i da ce balade imati samo orkestar, bez gitara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Pesme sa prethodnog albuma su tako dosadne da ja nemam reci. Na novom albumu Doro imaju duet zajedno i to je takodje smor pesma(lagana i polaka ubi boze) iako bolja od bilo koje sa Tarjinog albuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se MWSa tice, mene smaraju one wannabe metal pesme. Balade su sjajne, posebno Oasis, Our Great Divide, Minor Heaven. Mislim da joj takav stil mnogo vise lezi, ali sta cu kad nece Taca da me slusa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Ona treba da angazuje nekog dobog okestratora kao sto je Luka Turili i da pocne ozbiljno da radi ili da jednostavno batali posao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frubi, sad procitah sta rece na Legasi forumu.

MA DOVODITE JE!!!! Sta se dvoumite, ljudi su koilko sam provalio bili prezadovoljni prethodnim koncertom, cenim da bi SKC bio skoro pun ako ne opet rasprodat. Ipak se ljudi i dalje ovde loze na Tarju i NW. Ajde, ne budite dojke, hocu da slusam Oazu uzivo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pa naravno da mislim da postoji konkretan razlog, zato i izazivam organizatore da neko kaže o čemu se radi :P , Frubi tamo na Legacy forumu samo nešto šturo napisao, kao "ono je bio pravi trenutak za koncert" i toliko. Nadam se da nisu opet neka bidovanja umešala prste, čuo sam da je i onaj prethodni koncert neko hteo da preotme Legacy-ju (NE Terra Nostra), ali na svu sreću, već su imali potpisan ugovor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm... Rizikujem sad da se digne hajka na mene... :D Ali da nije previshe da dolazi na godinu dana? Posebno shto nema josh uvek novi album... (koliko znam, izlazi 2010.)

Ja sam bila na koncertu i fantastichno sam se provela i gledala bih je opet i volim je chak iako nishta veliko nije sama uradila, osim shto ima glas kakav ima, ali mislim da je ovo prebrzo. :D Don't kill me, ja bih Katatoniu u oktobru. :D A nju negde na leto. Eto, to bi bilo fino, mada ko mene pita. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...