Jump to content

Children Of Bodom


Geozee

Recommended Posts

Guest LadyCorpse

Gay, ili ne...i vi ga slushate?!:D realno, slazhem se L_A. Children Of Bodom je jedno...Alexijev 'glamurozni' zhivot je drugo...i zaista..tema je COB, a.ka. bend...ne Alexy...ali da je gay...jeste...:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ovo nije gay ja neznam sta je.......<br /><br />Gluplji photo shoot za band nisam duze vremena video.......<br /><br />

 

http://i63.photobucket.com/albums/h156/Grbonk/6e88a838.jpg <<< evo vam ovako slika je mnogo velika da bi se postovala na temi.

 

 

Moze im se, kako ne razumes? Mislis da je njima bitno sta bilo ko misli? I oni su ljudi. Ako osudjujes bend zbog slike idi pa se jebi. :evotigana:

 

Upravo skidam album sa torrenta...

http://www.mininova.org/tor/1196866

 

Mrzelo me da trazim. :pivopije:

Jel zvuk los, kao sto pise u komentarima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest LadyCorpse
Upravo preslusavam Blooddrunk. Ne zvuci lose na prvo slusanje, prebacih ga na mp3 player, pa cu ga detaljno preslusati sutra. :rockdevil:

 

 

i jesi li ga napokon preslushao?XD....=)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm... Nesto mi smeta. Ne znam sta je u pitanju, kao da to nisu Deca. Malo su promenili stil, ili mi se cini? Sta im ucini Are you dead yet?, ccc... :mhihi:

Album je ok u svakom slucaju, imam samo jednu zamerku - kratak je.

9 pesama? Malo. :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Don't kill me pls :) ali nowi album je krsh xD Osim 'Tie my Rope' i 'One Day You Will Cry' koje su tu i tamo...ostale su zhasu...ne mogu da werujem na shta su se srozali...a la America, monotono, bez dushe... To je moje mishljenje. :wink:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest LadyCorpse

NJaaaaaah...ukusi su razlichiti, neko vishe voli early work, neko ovaj new sound....hm, ja lichno volim prvi albume, tvrdji su, vidi se da su ideje svezhe, spremni da eksperimentishu...licno misljenje, album josh nisam preslushala, niti cu dok ne kupim original, hm...CoB mi je omiljeni bend...dajem dushu za njih, ali se u neku ruku i plashim da preslusham novi album...:(, bash da ne bi doshlo do razocharenja...:( ...Jer ne znam, chini mi se da se i ne trude vishe toliko oko muzike, koliko oko snimanja, slikanja, pressa itd...slava im je definitivno udarila u glavu...hm...dobro, da budem preciznija...Alexyu...:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokle ćete više pisati Hellbounds? :)

 

Meni tako pise na albumu... kako je tacno?

 

@Ladycorpse - nije da se ne trude vise, nego ne moze svaki album da im bude remek delo... ali istina je da su se propozerisali i da im je sad malo bitniji scenski nastup i njihov izgled... meni je album dobar i samo cekam kad ce naici PRAVI shit album... A ti uzmi poslusaj taj album brze malo, jebes original... kupi ga nakon preslusavanja... uopste nije tolko losh... mada, ja kazem... meni i da izbace shit album, meni bi se dopao verovatno... jebiga...

Edited by Geozee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni tako pise na albumu... kako je tacno?

 

@Ladycorpse - nije da se ne trude vise, nego ne moze svaki album da im bude remek delo... ali istina je da su se propozerisali i da im je sad malo bitniji scenski nastup i njihov izgled... meni je album dobar i samo cekam kad ce naici PRAVI shit album... A ti uzmi poslusaj taj album brze malo, jebes original... kupi ga nakon preslusavanja... uopste nije tolko losh... mada, ja kazem... meni i da izbace shit album, meni bi se dopao verovatno... jebiga...

 

 

ne mozhe da ga preslusha pre originala...xD Takav je dogovor.xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...