Jump to content

Arkadne Simulacije Tenkova


Demonic_Alliance

Recommended Posts

Jes da je naziv teme kontradiktoran, al znate na sta mislim - simulacije koje nisu HC, a opet imaju kakvu-takvu dozu realnosti.

 

I da tenkovi budu neki koji postoje, ili su postojali, preferably WW2 al mogu i moderni. Samo da ne budu neki sega-mega-tenkovi iz 2232.

 

Znaci nesto sto podseca na one tenkovske misije u Call of Duty i Call of Duty 2.

 

Po mogucstvu da je matoro jedno 2 godine, kako bi radilo kod mene, al predlazite sve sto vam padne na pamet.

 

Uzeo sam da igram T72: Balkans on fire, ali pokazala se kao previse zahtevna za mene - naime, ocito nisam prosao obuku za nisandziju (shame on me!), tako da mi je igra bila uzas konfuzna.

 

Takodje ako posedujete to sto predlazete i spremni ste da mi dobavite, tim bolje :opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...

Ja već neko vreme jurim (i ne pronalazim) hard-core simulaciju Panzer Elite iz 1999. Ne mog' da nađem živ torrent, a ovi što se bakću sa RS, MU i glupostima nisu ni čuli za to... Inače, igra nema veze sa arkadnom simulacijom Panzer Elite Action od pretprošle godine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Zamrla tema, a nigde neki ok post... DemoniCHe, prvo i prvo, jesi li ti igrao cuveni Armored Fist (1,2 i 3) od NovaLogic? Po meni je to savrseno u kontextu da ima elemenata simulaticije, ali je dosta i arkadna jer nije previse restriktivna u kontextu interfejsa, kontrole i dinamike... Jeste da je stara igra, ali je ja pikam ponekad.

Ostalo.. pa ima dosta tenkovskih simulacija, dosta nepoznatih, ali posto si spomenuo arkadnu, jel moze da prodje nesto poput BF2/OFP varijante? Jeste da ima drugih aspekata igre (prvo si ch'oek, pa ondaK ides na mapu koja ima tenkove), ali i M1A2 je prisutan, kao i LAV-25 i M2A3 (i naravno ruski i kineski cunterpart-ovi)...

 

Odgovaraj more....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...