Jump to content

Pearl Jam


Thule

Recommended Posts

Ma seo je on meni....

Mislis na onu minijaturicu sa Yielda,chini mi se B2?

Upravo sam kupio Divx Touring Band 2000;mali kuriozitet za nekoga ko ne poseduje rachunar smile.gif ,al naci cu ja vec zrtve,hehe! :mrgreen:

 

 

ja bi to gledao!!!

 

 

je ta je, mislim.... nemam kazetu biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

[ja bi to gledao!!!

 

 

je ta je, mislim.... nemam kazetu biggrin.gif

 

`We`re all crazy,

we`re all crazy and we...` Tekst doticne,jel?

 

Uh, juche sam `prelistao` Divx kod prijatelja,oodlican je- ima 28 ili 29 stvari;malo vise od 2h muzike!!! Doduse nesto od toga sam gledao na Vivi jos prosle godine chini mi se,jedva sam ih prepoznao...da,pricali smo o tome

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehm, here I am, back in the seat again biggrin.gif

 

Taj DivX traje cini mi se 2 sata i 5 minuta biggrin.gif

Za kraj su odsvirali Keep On Rockin'

Nego sto sam vidio zanuimljiv disk u Domu omladine... Pearl Jam rariteti... Jedino sto sam prepoznao je Masters Of War. Mozda bi i moga uzeti taj disk (danas nisam ima para sad.gif)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehm, here I am, back in the seat again biggrin.gif

 

Taj DivX traje cini mi se 2 sata i 5 minuta biggrin.gif

Za kraj su odsvirali Keep On Rockin'

Nego sto sam vidio zanuimljiv disk u Domu omladine... Pearl Jam rariteti... Jedino sto sam prepoznao je Masters Of War. Mozda bi i moga uzeti taj disk (danas nisam ima para sad.gif)

 

Eh eh,kad sam ja pricao o raritetima(koja bi strana,3,4?)Elem(ali uzrecica,ne LM cigare), imam Precious Rarities 1 i 2:drugi mi je kuci,prvi bolji ovde-tu su one tri stvari Doorsa.A taj sto si video je 2-tu su i Patriot,Whipping,Girl,Keep on Rockin...ili nije taj?

Share this post


Link to post
Share on other sites

oce to meni neko vise poslat??? biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

imam ja jednu bootleg picture LP (jedna strana roza preko cijele druge eddie - cool) i na njoj je masters of war, dobra obrada moram rec smile.gif

 

 

BF - da to je ta stvar, ok ajde nesto su htjeli rec ali uvijek postoji pravi nacin za sve biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da, to je taj sa Patriot-om...

Za tu pjesmu sam prvi put cuo, kad sam kupio neku pjesmaricu (tekstovi sa akordima), i zamisli cuda, od svih Pearl Jam-ovih pjesama oni ubace bas tu i jos neke dvije za koje, naravno, niko nije cuo :x

I tako mi trebamo kao svirati Patriot, a niko ne zna kako pjesma ide :| smile.gif

 

Nisam bas u toku, sta se to treba poslati :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

sala' date=' govorim o ovome divx-u koji opisujete cijelo vrijeme - volio bi to vidjet

 

 

a to za spot - bas me zanima na sta to lici[/quote']

 

Pa nemoj mi reci da je piraterija TOTALNO ugashena u `lijepoj vashoj`??? smile.gif Nema problema,sacekaj da se Nephilim i ja konsolidujemo(nemam pojma sta bi sa covekom), i stize ti Touring Band 2000!

 

A ti Nephili covece,sta je s tobom,ja vec mislio na najgore!? smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo opet ja kasno na boj stizem...

Ovih dana sam stalno nesto bila zauzeta a i komp mi je bio zauzet (nisam ja jedina cyber u mojoj kuci)...tako da se tek sada ukljucujem...

dakle, naravno da mozete da gledate Divx kod mene ali moramo to da ukombinujemo tako da je i taj komp koji je kod mene cesto zauzet - slobodan. Tako da bi najbolje bilo pre podne...

 

Nisam nista cula za spot....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...