Jump to content

Pearl Jam


Thule

Recommended Posts

Da, da....I jos bih se popela an binu da otpevam sa njim God's dice...a bogami i Greendisease!

 

Nema frke,Aske,zafrljacicemo te mi na stage,a Eddie nek te hvata! 'Hey,Eddie:Snadji se!' Aske-fijuuuuuuu-tup....ooooo,zdravo Eddie,sto imas jake ruke... smile.gifsmile.gifsmile.gif

 

E, frendonjo ne da sam se smejala kad sam procitala ovo....

 

Inace ova poslednja fotka - Ed i Jeff - je cover za jednu knjigu o njima "5 against 1"

 

E, a znate sta? Pre jedno 5-6 godina kad sam bila u onom trznom centru Piramida na vratima jedna radnje sa diskovima je bio jedan ogroman B&W poster PJa, kojeg nisu hteli da mi prodaju :ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da....I jos bih se popela an binu da otpevam sa njim God's dice...a bogami i Greendisease!

 

Nema frke,Aske,zafrljacicemo te mi na stage,a Eddie nek te hvata! 'Hey,Eddie:Snadji se!' Aske-fijuuuuuuu-tup....ooooo,zdravo Eddie,sto imas jake ruke... smile.gifsmile.gifsmile.gif

 

E, mnogo sam se smejala kad sam procitala ovo...

Inace pre jedno 5-6 god. kad sam isla u trzni centar Piramida na vratima jedne prodavnice za cdove je bio jedan divan veliki B&W poster Pja..kojeg nisu hteli da mi prodaju... :ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pearl Jam..mogu samo da kazem da zivim za njih....mozda jesu malo slabiji od ostalih grunge bendova ali svakako zasluzuju paznju....neverovatno je koliko eddie pruza pozitivne energije....alice in chains mi je najjaci bend,ali uz pearl jam sam dozivela toliko gotivnih trenutaka kao ni uz jedan drugi bend...toliko za sada..URA ZA PEARL!! biggrin.gifsmile.gif

 

standing like a statue...a chin of stone a heart of clay..hey....and thought he's too big a man to say there's a fear they'll soon be parting ways...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvukla si cigluuuu iz temelja sreceeeee....

 

Da, da ovaj stripic je veoma interesantan....

Meni je sve jedno u kom ovliku ili agregatnom stanju bih njam, njam Eddie-ja....srce malo....

Hajdemo jednom da odemo negde i da pevamo PEARL JAM.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao pa nemogu bas da se pohvalim da ih slusam :cry:. Toliko puta sam od nekoga hteo da pozajmim neki album i ne ide :ne:. Valjda cu nekad, ma sigurno cu samo da me vise udari u glavu :x . Cuo sam neku pesmu na 202-ci sa novog albuma i bas je OK zvucila. I cuo sam neku do jaja stvar u KST-u, samo nemam pojama kako se zove, samo znam da je brza stvar i odma mi se svidela. :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne nalazi se ni na jednom official albumu...Uradjena je za potrebe filma Singles i nalazi se na tom soundtracku... A toaj disk mozes da nabavis an standu No LImit kod SKCA.....

 

Secas li se frendonjo kako smo skakali poslednji put kad smo culi TU pesmu?????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne nalazi se ni na jednom official albumu...Uradjena je za potrebe filma Singles i nalazi se na tom soundtracku... A toaj disk mozes da nabavis an standu No LImit kod SKCA.....

 

Secas li se frendonjo kako smo skakali poslednji put kad smo culi TU pesmu?????

Kakve su ostale pesme sa tog diska.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...