Jump to content

Pearl Jam


Thule

Recommended Posts

ne mogu da verujem da niste isli jer NISTE IMALI SA KIM DA IDETE?!?!?!

Pa ja bih isla sama, da nije bio cetvrtak..necu vise da izlazim u toku radne nedelje..to stvarno nije u redu da se prave hepeninzi kad neko sutradan mora na posao ili u edukativnu ustanovu...

khm.. Sam? Pa nisam bash toliko otishao u krajnost...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne mogu da verujem da niste isli jer NISTE IMALI SA KIM DA IDETE?!?!?!

Pa ja bih isla sama, da nije bio cetvrtak..necu vise da izlazim u  toku radne nedelje..to stvarno nije u redu da se prave hepeninzi kad neko sutradan mora na posao ili u edukativnu ustanovu...

khm.. Sam? Pa nisam bash toliko otishao u krajnost...

 

Zasto je krajnost izaci sam negde gde bi mogao da slusas svoju omiljenu muziku??? :?

Licno nikad ne idem sa nekim jer mi treba jos neko da bih ostisla na odredjeno mesto - nego zato sto svi zelimo da slusamo bas tu odredjenu muziku..Uostalom toliko sam puta izlazila sama i na koncerte i na pojedinacne veceri...

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ljudi, ko nesto sazna o pearl jam tribute-u, kad ce bit i tako to, nek javi....

 

sto se pearl jam-a tice, oni 13. i 14-og septembra sviraju u atini navodno,

a pojavila se i informacija da ce 12-og biti u zagrebu...

bice svirke u francuskoj, italiji, njemackoj, poljskoj, portugaliji...kao i na proslim turnejama po evropi....za budimpestu i ljubljanu nema informacija zasad....ako neko zna italijanski, http://www.pearljamonline.it/news.htm

Share this post


Link to post
Share on other sites

tek prije neki dan sam skontala ove forume...'ebote, koliko grungera na jednom mjestu (ili su samo najraspolozeniji da tipkaju),... a prije par nedjelja u kst-u na pj, sg, aic veceri bilo je 15 ljudi plafon... :?

 

ne znam da li je publiku to vece odvukla svirka u holiday-u,...ja licno se ni zbog cega ne bih odrekla seattle veceri!

 

nadam se da ce na pearl jam tribute-u biti krcato... a imam pouzdane informacije da ce se desiti uskoro, u malom klubu doma omladine ili kst-u;... ili negdje...cover band je dobar, tako rece onaj 'bradati' iz doma, koji organizuje metal i demo svirke, zaboravih kako se zove...

Share this post


Link to post
Share on other sites

they don't scurry when something bigger comes their way,

don't pack themselves together and run as one

don't shit where they're not supposed to

on't take what's not theirs

they don't compare...rats!

e da, rats rule!

 

zao mi je sto veceras nisam mogla doci na nirvanu, sigurno sam propustila dobru zurku ili bar dobro pivo, :mrgreen: jer sam tek sutra u bgu ... nisam crazy nirvana fan (kao sto jesam crazy peal jam fan), ali seattle je seattle. na nirvana tribute-u u kst-u prije mjesec ili dva je bilo super gotivno i bilo je krcato

nema veze sto je grunge mrtav, we r still alive!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle,evo ponovo i najveceg(samoprozvanog) PJ fana u siroj okolini! smile.gif

 

PearLgirl, ne da ti je nick ,nego...prosto dodje kao ladan povetarac na przecem suncu-devojka-hard core PJ fan:)(Tanja duso,'we salute you' takodje biggrin.gif ) I ne da me odusevi sa ovom vescu o tributeu! Valim te klincu da se neko setio...ja vec poc'o razmisljati da sam nesto organizujem! smile.gif

 

Dakle iz vec poznatih razloga propustio sam to vajno Seattle vece,al ovo-ni za zivu glavu!

 

Elem, PearLgirl-welcome to the bratstvo i naravno 'Keep on rockin'...'

Share this post


Link to post
Share on other sites

tek prije neki dan sam skontala ove forume...'ebote, koliko grungera na jednom mjestu (ili su samo najraspolozeniji da tipkaju),... a prije par nedjelja u kst-u na pj, sg, aic veceri bilo je 15 ljudi plafon... :?  

Ja sam hteo da svratim u rupu to vece, ali ljude je mrzelo da idu sa mnom, tako da nisam ni otisao... kapiram da i nije bilo toliko loshe, za razliku od cover svirki, koje prostore pretvore u obdanishte za to jadno vreme koliko svirka potraje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma OK je sad;nego sam bio kuci na 9 dana,pa se javio od sestre sa compa.  

 

A ako se ispostavi da stvarno bude koncert u ZG, spremi se da budes dobar domacin i turisticki vodic!

 

potrudit cu se premda ne znam koliko mogu bit dobar vodic po Zagrebu - ipak sam bio samo par puta biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...