Jump to content

Pearl Jam


Thule

Recommended Posts

Juce sam konacno videla "I am mine" spot...Nekako sam po inerciji bila zalepljena ispred ekrana, dok je moja mama bila u prolazu, samo zastala i prokomentarisala "Oh, njihovo je proslo"..tako da..

Da, ja ih bas dugo nisam videla uzivo...Eddie se bas promenio..ma znate vec...!

Gde nam je Nenad????

Share this post


Link to post
Share on other sites

nenad ima ispitni rok, nemoj da ga navodite na nerad! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

 

Uuuuuuuu, necemo, necemo nikako!

Nenadeeeeeee PJ ekipa ti zeli da uspesno polozis sve ispite koje si planirao!!!!!!!!!

biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

:twisted::twisted::twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

tema zamrla evo jedno pitanje

 

zna neko zasto pj skoro pa nikad ne sviraju breath?

sjecam se da je eddie nesto govorio kako je stonea strah ( biggrin.gif) i sjecam se one breath kampanje kad su fanovi na nekoliko koncerata podizali natpise tipa "svirajte breath" da bi im na kraju, na jednom koncertu i odsvirali

 

bo :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

iznenadila bi se sta su sve opet poceli (nakon dugo vremena) da sviraju na ovoj turneji , izmedju ostalih i 'breath' ...pogledaj setliste

 

a to za stone-a je tacna prica, imam i bootleg od 2000-te (ne sjecam se tacno koji koncert u usa) na kome se ed i stone 'zezaju' na tu temu...ed kaze nesto tipa: "stone has the guts to come here by helicopter, but doesn't have the guts to play 'breath'"....i onda njemu stone odgovara nesto...

 

kad jednom dodju u zemlju srbiju, ne pustamo ih dok ne odsviraju 'breath' i 'hard to imagine' i ostale raritete smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i mene,povijenog repa(chitaj:ispitni rok- :cry: )

 

Al nema veze,lepo je vratiti se u jato.

 

Oce li ko ispricati kako je bilo na onom famoznom tributeu(ako je iko i bio)?

 

Stvari koje ne volim od PJ- Blood,Habit...mislim da je to to.

 

COVECE,ne shvatam ljude koji nevole BINAURAL! (hmmmm,evo novog potpisa!)

 

Uh,predugo sam odsutan.... :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i mene,povijenog repa(chitaj:ispitni rok-  )  

 

Al nema veze,lepo je vratiti se u jato.  

 

Oce li ko ispricati kako je bilo na onom famoznom tributeu(ako je iko i bio)?  

 

Stvari koje ne volim od PJ- Blood,Habit...mislim da je to to.  

 

COVECE,ne shvatam ljude koji nevole BINAURAL! (hmmmm,evo novog potpisa!)  

 

Uh,predugo sam odsutan....

 

ispitni rok iz cega? ja sam prosao jedan sad mogu odahnut koji dan

 

i da, blood je odlicna! biggrin.gif

 

 

iznenadila bi se sta su sve opet poceli (nakon dugo vremena) da sviraju na ovoj turneji , izmedju ostalih i 'breath' ...pogledaj setliste

 

a to za stone-a je tacna prica, imam i bootleg od 2000-te (ne sjecam se tacno koji koncert u usa) na kome se ed i stone 'zezaju' na tu temu...ed kaze nesto tipa: \"stone has the guts to come here by helicopter, but doesn't have the guts to play 'breath'\"....i onda njemu stone odgovara nesto...

 

kad jednom dodju u zemlju srbiju, ne pustamo ih dok ne odsviraju 'breath' i 'hard to imagine' i ostale raritete smile.gif

 

a nece ni kod mene ni kod vas nego opet u neku pripiz**** pa cu morat putovat sto godina :evil: :x

 

gledao sam i ja taj intervju, mislim da je tu bilo price i o toj breath kampanji - bas me zanima prava prica iza te pjesme

 

i mean - iznenadiO bi se *

hehe prvo gledam "jel to ona meni govori ili..." biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh,taman se pojavih,i opet cu biti odsutan bar sedam dana-idem u Prijedor sutra na nedelju dana basketa,kupanja i izlazenja....a mozda i jos ponecega,s obzirom da ortak kod koga idem drzi Playstation igraonicu! biggrin.gif

 

Elem,ZNAM da ostavljam temu u dobrim rukama(citaj:v.d. gl odg urednika-403)

 

Inace za odnose sa javnoscu i dalje je zaduzena blondie;pa se njoj obratite za sve informacije i inace za sve sto vas interesuje o meni i sl. smile.gif Blondie:unaprIJed hvala! tongue.gif

 

A Nevene,ja se vec zabrinuo za tebe-nisi odgovarao na poruke. Moras sad malo sacekati za Dylana Doga. biggrin.gif

 

I sta reci na kraju sem:UREDNICE :mrgreen: ,srecan ti godisnji odmor! smile.gif

-"...and off he goes..."

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu si,ja se vec zabrinuo... :ne:

 

Dusmani pokusavaju potamniti PJ,al ne ide! biggrin.gif

 

A ljudi,sto OPAKO na surroundu i subwoofer-u zvuce Nothing As It Seems,Slight Of Hand,Even Flow,Dissident.... (nije da se hvalim,al i radilo se krvavo za isti biggrin.gif ) Al kad pustis Touring Band ...bruka sto je jak osecaj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto je ovo jedina trenutno aktivnija grunge tema, vidimo se veceras u KST-u! Sto se premestanja tice, ja sam se borila da se sav grunge prebaci na rock i hard rock, gde pripada, ali ocigledno ljudi imaju drugi nacin razmisljanja, pa kako stvari stoje, ostaje ovde...... :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jupi, frendonja se vratio!! biggrin.gifbiggrin.gifa:

Hm, nisam znala ono sto ste raspravljali u vezi sa pesmom Breath..interesantno! biggrin.gifa:

E, a sinoc je bilo tzv. Rif Raf vece na Akademiji - an plakatu pise d apustaju graunge i Sonic Youth 8O biggrin.gifa: biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

U KST-u je bilo kao grunge vece, na plakatima je pisalo samo za Pearl jam, Souldgarden i Alice, ali je bilo i Nirvane, sto me je stvarno odusevilo, pustale su se mnogo gotivne stvari, a tek da vidite sto je bilo guzve - nas 20-ak, tako da su svi bili po obodu baste, ako ih ima uopste, sredina je potpuno bila prazna, nije bilo ljudi koji bi se preterano gubili, ja sam se suzdrzavala, jer nije fora sama....... Nadam se da ce ipak zbog takve zainteresovanosti praviti cesce ovakve stvari!....... :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah, takva slika baste KSTa je bila i pre 7 godina kada smo tek pocinjali da izlazimo u KST...da, da istorija se ponavlja..

Ja sam cak toliko van tokova da uopste nisam ni znala d ase to vece organizuje...

ALi, sam zato videl areklamu za taj RIfRaf - da li je neko mozda bio na Akademiji kad su to organizovali???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razmisljala sam da to vece odem u akademiju jer sam videla na plakatu da pustaju razne grupe, izmedju kojih su i ove grunge grupe, bas je bio sirok izbor, ali sam se odlucila za suzenu varijantu, cisto da me ne bi smarali grupama tipa Beasty boys i slicnim tamo navedenim, i nisam se pokajala, bila je strava atmosfera......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh bedak za to Seattle vece u Kst-u, da sam procitao flyer sigurno bih dosao ali nisam ni imao prilike da ga vidim posto sam tavorio u kuci ovih dana (ispiti i tako to... :cry: )!

Pouzdano vam mogu reci da su te veceri super. Momci su pustali muziku ranije u maloj oronuloj kucici u Sokolskoj svake druge nedelje i bilo je totalno super. Posto su tu kucicu srusili sada su se preselili na akademiju i i dalje pustaju istu muziku smile.gif Obojica pustaju super stvari s tim sto Dejan vishe voli mekshe stvari da pushta, a ovaj drugi jache, ali posto se obojica menjaju u toku veceri bude odlicno, tacnije za svaciji ukus.

A od muzike zaista ima svacega... Rhcp, sgarden, misfiti, jam, fnm, alice, placebo, Sy, mhoney, pumpkini, pilotsi, muse.. + dosta stvari koje ni ne prepoznam, ma bash svacega i za svaciji ukus. Koliko znam to je svake druge nedelje na akademiji u malom klubu a ulaz je dz... Pa ako dolazite, vidimo se tamo! :mrgreen::mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

agh, kako to da propustim...

kst rulz, al nisam imala priliku da provjerim atmosferu u basti, kako je na otvorenom biggrin.gif

plakat za akademiju sam vidjela tak prije 2 dana kad sam prosetala gradom (posto sam izvukla nos iz knjige i dupe iz citaonice)...

stvarno je nepravedno kako odjednom bruka koncerata, svirki i desavanja u pola ispitnog roka. :x

 

 

403, ma nek dodju gdje god u krugu od 500 km, bice dobro smile.gif

eto, dolaze sonic youth...mozda se i oni nakane za jedno 10-ak godina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, ne mogu da verujem da neko pusta MUDHONEY!!!!!

Prvi i jedini put kad sam cula da je neko pustio Mhoneu bilo je 1998 na promociji Yielda u KST, i to naravno samo " Touch me I'm sick"...ko da nemaju boljih pesama od te..

Eh, da, i ja sam 13. na SOUNIC YOUTHUUUUUUUUUUUU!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inache Akademija je totalno poludela u poslednje vreme... Indie veceri ponekad ima i nekoliko puta nedeljno samo sto muziku pusta razlicita ekipa... Na primer veceras :mrgreen: Poshto nikad nista nemaju planirano najbolje je frekventno cekirati sajt sa infosima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...