Jump to content

Pearl Jam


Thule

Recommended Posts

E vidish,dobro pitanje-i mene to muci zadnjih dana...i sad kad sam hteo da te citiram! smile.gif

 

Inace,cenim da je ova buva oko PJ koncerata u Atini;Zg-u i dr cista paljevina (ccc pearLgirL ,sram te bilo,NADAM se da nije namerna!?) jer sam prekrstario Synergy i Ten i nema ni 'A' od evropskih datuma/gradova.

 

Sta nam rade dushmani... :ne: smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

povedite i mene sad.gif

 

bicu dobra

:roll:

 

ces ti prec granicu uopce? biggrin.gifsmile.gifsmile.gif:twisted:

ma saaaalim se samo ti dodji biggrin.gif

 

 

 

 

jel mi netko zna rec zasto ne mogu citirat zadnju poruku threada?

 

precicu granicu. :roll:

 

a citirati ne mozes valjda zato da se ne bi nagomilavali "quote" postovi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

(Tanja duso,'we salute you' takodje biggrin.gif ) I ne da me odusevi sa ovom vescu o tributeu! Valim te klincu da se neko setio...ja vec poc'o razmisljati da sam nesto organizujem! smile.gif

 

Dakle iz vec poznatih razloga propustio sam to vajno Seattle vece,al ovo-ni za zivu glavu!

 

Elem, PearLgirl-welcome to the bratstvo i naravno 'Keep on rockin'...'

 

Oh, Nenade srce, kako svi vi lepo mislite na mene, dok sam ja mislila da nam forum coolira i stagnira...mmm, divno nase malo drustvo dobija jos jednog clana...kakav hit nick - pearlgirl...mozda bih i ja mogla moj da ga promenim u recimo..rearviewmirror, ili..better woman.... smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa,ako PJ dodju u Budimpestu sigurno cemo ici..ali na mene ne racunajte za druge zemlje...pre dve godine nisu hteli da mi daju vizu za koncert u Ljubljani, pretpostavljam da je ista stvar sa Zagrebom, a da ne govorim o ostalim clanicama EU - tu tek nema sanse da se ode eto, kao,onako na koncert...

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo i mene nazad, cisto da provjerim situaciju smile.gif ....bilo mi je mrsko da se cimam po net kafeima po bgu

 

e da, hvala na dobrodoslici smile.gif

a sto se nicka tice, patetika do bola, bljak je, ali ga vucem vec 3-4 godine...a mrsko mi da smisljam nesto jos pateticnije :wink:

 

 

a sto se buve za koncerte tice, pa nisam nista ja pustila, to sam sve pokupila na sajtovima o pju, pr. http://www.theskyiscrape.com/ (koji su obicno pouzdani, a i rekla sam da su to uglavnom rumors)...e sad, mozete i zvanicno prociatai u synergy rumor pit-u da od evrope 2003 izgleda nema nista...maybe 2004 ----> http://www.sonymusic.com/artists/PearlJam/...t/rumorpit.html

 

btw, blondie's friend, synergy i ten uglavnom daju zvanicne informacije i uglavnom se fokusiraju na usa (izuzev u rumor pitu), a ja vooolim da dajem sebi laznu nadu krstareci po evropskim pj sajtovima... gorepomenuti 'theskyiscrape' je sasvim dobar i 'bogat' sajt, ne samo usa-orijentisan, a i prilicno azuran (bar je bio do prije 2 nedjelje), tako da u posljednje vrijeme najcesce tamo svracam...

 

sto se pj tribute-a tice, ja se NAJISKRENIJE nadam da ce se uskoro i desiti...kao sto rekoh, informaciju sam dobila licno od covjeka koji to organizuje (iz doma omladine,kratak opis: ima bradu, brkove,dugu kosu, mindjuse, middle-aged, poznat je lik, ali ne znam kako se zove...)..., to mi je rekao na cuvenoj 'jako posjecenoj'

seattle veceri... ako je on slagao, lazem i ja

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,tako lepo kazi, sad ti verujemo! biggrin.gif

 

A za nick-ma super je;vidi, ja sam pretenciozno hteo da budem Gossard biggrin.gif ,pa sam ipak odustao i u chast moje drage prijateljice blondie posvetio ovaj nick.

A za Evropu-NADAM se da gresis;posto se americka turneja zavrsava 9 Jula,valjda ce tradicionalno avgust/septembar biti posvecen ovoj strani bare.

A daj da bude i tog tributea (ali DOBROG),pa da se svi onako lepo okupimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad pearl jam krene na turneju po evropi, ja cu do tada skupiti lovu da ih dovedem u srbiju. zato raja, nista ne sekirajte...

samo nahranite svinje, i NISTA NE DIRAJTE!  :)  :)  :)  :D  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

 

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!

biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma oce vjerujem ja u pravdu biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

znas sta ce bit najgore - da i naprave koncert ovdje negdje i svi budemo nabrijani, dodjem tamo i razocaram se i vidim kako smo svi ostarili i kako je sve bolje zvucalo kad sam imao 16 biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifsmile.giftongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

da znas da se toga plasim i ja...ono sto em je uvek tako uzbudjivalo u vezi sa njima je bila ta energija kada su promovisali Ten..znas ono PJ i soundgarden Lolapalooza...Atmosfera publike iz spota Even Flow..ma fenomenalno, za mene ce PJ uvek biti simbol za to...

Uprkos svemu, mora da bismo se bar malo razocarali (ako ne i puno)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma...ja bih njih voljela da cujem ..ma kakve

i ne ocekujem da na koncertu na koji cu otici jednog dana, nadam se, energija bude kao na tenu...nisu oni vise tako mladi (doduse, nisu ni stari:))...sazrijeva covjek....

ed vise ne skace u publiku, ali on uvijek ima nacina da iskaze ono sto zeli... sad npr izaziva bijes nacije jer izruguje voljenog im predsjednika - idiota busha smile.gif ed genious

 

btw, interesuje me (ovo je mozda vec bilo u threadu, ali nisam bas mogla da ga citam cijelog...) koje pjesme pj-a NE volite... ako takve postoje smile.gif

vrlo je tesko ne voljeti nesto sto pearl jam svira, ali eto...smile.gif

pjesme koje ja ne gotivim bas:

-let me sleep (it's christmas time)

-who you are (znam da je mnogi vole, ali meni ne godi...)

-last kiss (pjesma je u tralala fazonu... nikako ne idu text i muzika... sad lyrics/cheer melody)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...