Jump to content

Pearl Jam


Thule

Recommended Posts

mislis pam? smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

 

e brate, crko mi komp, pa ne mogu da promjenim avatar, a inace se i meni smucio... smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

aj gledacu da zamjenim da me vise ne zoves sisara. smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

 

 

i btw, ta platonska veza moje seke i mog`s frienda toliko dugo traje da ja vise stvarno NEMAM KOMENTAR! ZGRANUTA SAM. 8O smile.gifbiggrin.gif

 

 

aj sad nek mi neko kaze kad dolazi pearl jam u neke blize krajeve, stvarno zelim da ih vidim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ej pa da pj dolazi u "ove" krajeve mislim da bi svi postovi bili pisani SA UKLJUCENIM CAPS LOCKOM biggrin.gif

 

ajde, pohvalno, promjenila si avatar......u pamelu smile.gif

 

 

neka im platonska veza traje, poceci su najbolji biggrin.gif sve nesto okolo naokolo pa kad cemo na film, pa kad ces mi svirat hehehe zakon

Share this post


Link to post
Share on other sites

ama, je l neko skinuo ista od unheard stvari s lost dogs??? utisci??? :?

ja sam uspjela skinuti samo 2, posto sam jako malo vremena bila kuci, 'sad' i ' fatal'... 'sad' je interesantna,

a 'fatal' je balada predivna, toplo je preporucujem biggrin.gifa: ima binauralskog i long roadovskog i untitledovskog..... ne znam kako bih je opisala

 

i cula sam 'man of the hour' uzivo, sa soundtracka za 'big fish', zvuk nije 'najcistiji' na snimku, ali takodje divno zvuci, mozda malo vise u 'thumbing my way' fazonu

Share this post


Link to post
Share on other sites

e pa da, srecna nova godina! :mrgreen:

 

azurna, pa ne bas aske, prilicno sam zardjala ovih par mjeseci, lost dogs je izasao 11.nov. , dakle to se trebalo imati odavno! bruka jedna! :oops:

evo sad ubrzano radim na nadoknadjivanju propustenog :mrgreen:smile.gif

a jos sam cula i neke glasine o SVT... a mozda sam i sanjala, nenade hm? smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh,sto se ja imam naodgovarati sad....

 

1. Strumphetice,STA MI TO RAADISSS???? smile.gif joj bre,mislim stvarno sa tom Girl...sad me ukopa! A vazio sam za zesceg rokera! smile.giflaugh.giflaugh.gif Dobro im nisi rekla za Don't Speak! Ups... :roll: Eeee,trt......a bio sam cool lik.... Idem sad da otvorim neki Sweet metal/rock forum i da se odmorim ko covek biggrin.gif

 

2. Tu je Nenad,fizicki nesto manje al...transcendentalno cu uvek biti sa vama,dakle cak i kad nisam ulogovan! biggrin.gif

 

3. Ma Ivana,opet cu morati potegnuti za onom 'Sto je babi milo...' Bas se tripujes kad te neko probudi! biggrin.gif Ma salim se,dobro si cula. Dobices primerak CIM NADJEM FAKING REZAC! Uups,caps lock off! Pardon. :mrgreen:

 

Iiiii...da-Srecna nova godina tu evrivan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

e 403: ja kao crazy fan.... kazem naravno da smo culi cc verziju footsteps... ako je to verzija temple of the dog 'times of trouble'... ja za drugu ne znam biggrin.gif a alone i footsteps su objavljivane inace, heard be4, mene interesuju ove neobjavljivane, npr. in the moonlight, hitchiker, education (za koju sam cula da je shit :? ), sweet lew, other side...

u medjuvremenu sam skinula i all night, preslusala tek par puta... nije impresionirala toliko hm

 

 

nenade, ponavljam po 100ti put, mozes meni dati disk, pa cu ja rezati dalje......

jednom baba, uvijek baba heh

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam, daj curi adresu ako nema vremena (nemam gani ja bas pogotovo sad kad mi pocne faks)

 

inace, kazes moonspell je razvalio? bili su dobrikad sam ih ja gledao, pogotovo nocturna i full moon madness

 

pearlgirl i ostali...kad skinete neku neobjavljenu stvar sa lost dogs, ako bude ok javite mi da ju probam nabavit

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm..ja nisam slusao lost dogs mada me nesto i ne privlaci! kako vam se cini riot act? po meni ima par dobrih pesama mada se vidi da im je ponestalo inspiracije za ziku! a jel postoji neki video da se nabavi kod nas sem onog unplugeda i onog touring bend 2000!

Share this post


Link to post
Share on other sites

cula sam jos neke: 'don't gimme no lip', 'education', 'sweet lew', 'hold on', 'in the moonlight', 'other side', ali 'fatal' mi je i dalje favorit....

'hold on' se cuje da je ten ili vs outtake, 'other side' baladica, 'sweet lew' je skroz wierd, uopste ne lici na njih (moguce da sam ja skinula nesto lijevo, iako sam pazila....), 'education' , 'don't gimme no lip' tak i tak, nista impresivno...

 

tzumi: ako nisi do sad slusao stvari kao npr. 'yellow ledbetter', 'hard to imagine', 'footsteps', 'wash', 'dirty frank', 'alone', 'black, red, yeloow', 'strangest tribe'... obavezno skini lost dogs! biggrin.gifa: ne znas sta propustas!

 

videa ima, kako da ne :mrgreen: ako nabavis ovaj najnoviji iz 2003 (s mog avatara), javi auditorijumu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nabavice se i taj video ako dospe do nasih drugara pirata, inace probacu da skinem taj lost dogs pa da vidimo na sta lici! mada danas pearl jam ne lici ni priblizno svom pravom zvuku koji je gajio pocetkom 90-tih vec je to neki hardrock sa primesama country pevanja:) mada moze da se nadje par ok pesmica i na poslednja dva albuma koja su smorna! po meni jedan od boljih albuma je zasigurno Vitalogy:) secam se kada sam ga kupio 94-te kada je izasao:)) ima super booklet i odlican je!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vitalogy je i moj favorit, ali nemoj da mi diras binaural i riot act... niti bilo koji drugi album! ja licno i ne ocekujem da bend zvuci isto poslije 10 godina niti da ima istu vrstu energije...mada, voljela bih da sam 'zivjela' u to vrijeme kad je sve krenulo , ali boze moj...uostalom , da ne raspredam opet o tome... znaj da su ovdje uglavnom hardkor fanovi biggrin.gifa: pa pazi sta pricas smile.gif

 

a lost dogs obavezno skini... bar pomenute pjesme

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...