Jump to content

Pearl Jam


Thule

Recommended Posts

ej opet me uhvatio ten kakav je ovo album od pocetka do kraja (dobro malo padne oko deep biggrin.gif) ali nema veze ma koji vitalogy, koji binaural, svi su manje vise dobri ali ovo je takva raketa od albuma, nikad vise toliko pozitivne energije

 

daj kad ce snimit ten two??? biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e pa sad ja sam na pearl jam uvek gledao kao na energican bend sto je i bio sa prva tri albuma! sa svakim sledecim poceli su polako da rade na novom zvuku sto ih je odvelo na neku drugu muzicku stranu ali opet meni je recimo "no code" super album a ima i dobrih pesama na "yield"-u!..poslednja dva su kao sto rekoh vec neki hardrock ali vidi se ona pearl jam nota sa ranijih albuma! meni je tu dobra pesma "light years"! a da li ste slusali obrade koje su pj sve svirali! uglavnom su to stari punk bendovi! svaka im chast na tome! e gde bih mogao da nadjem majicu pearl jama u beogradu ili ako mogu da narucim negde? ajde pozdrav

P.s. jel gledao neko spot za pesmu "go" specijalna verzija?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa to je kao montiran spot za potrebe neke NBA emisije zvane NBA SUPERSTARS! ta emisija datira iz neke 93-94 godine! u njoj se pojavljuje tadasnji igrac SEATTLE SUPERSONICSA ,Shawn Kemp gde najavljuje Pearl Jam kao jedan od svojih omiljenih bendova! spot predstavlja spoj koncertnih snimaka i poteza koje izvodi Shawn Kemp! snimci su zaista dobri i Ed skace na sve strane! ja ga imam na kompu prebacenog ali je mnogo los zvuk a i snimak nije za pohvalu!.....pearl girl slusao sam dosta tih pesama sto se pojavljuju na LOST DOGS jer je dosta njih vec izvodjeno na raznim konceretima i stvarno su super! pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

PS. Nevene dolazimo krajem drugog meseca u RI pa cu ti onda doneti licno sve sto ti je Nenad narezao! biggrin.gifa:

Cula sam da si se cuo sa Iri...pa nista mi ne kazujes bezobraznice! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

holy sh*t pa kome sam ja onda poslao privatnu poruku?? biggrin.gif

 

u svakom slucaju jos cemo se cut pred kraj tjedna, faks, moguca poledica (tada,sad je vrijeme ok) i tako smile.gif

 

edit: propustio malo vazniji dio poruke!

 

whaddayamean dolazis drugi mjesec?? biggrin.gif hehe samo ti dodji

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko kaze da smo se ucutali? smile.gif

ovaj..... biggrin.gif

 

pa to je zato sto su i pj trenutno na odmoru, idemo u korak s njima

biggrin.gifa:

kad krenu na tour pocinjemo peticiju da svrate do nas.... ustvari to bi trebalo i ranije.... ako zapnemo, mozda se i skupi pristojan broj potpisa....sad ili za 10 godina smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joooj.....

znam da sam razocarala mnogo ljudi mojim nedolaskom, ali ne mogu da ometam Iri i Ivi da bih se ja provela fantasticno.... Dolazim sigurno posle leta ili tako nekako...

Btw, Nevene, hoces na Sziget ovog leta???? Ajde, ajde, ajde.... biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Here comes the steam again..." smile.gif

 

Nevene,ako je ASKE narezala klipove,sve je spremno za slanje!

 

Jooooj,PearlGirl,prekljuce sam video na metropolisu spot 'Stop' od Jane's Add.....i shvatio koliko mi nedostaje Ritual...moramo razmeniti discove uskoro....samo da ja narezem par butlega! :oops:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...