Jump to content

Pearl Jam


Thule

Recommended Posts

e pa eto, super onda...

 

e, 403, cuveni unplugged je trenutno kod mene i pokusavam da ga narezem cijeli dan,...posto mi citac ne radi, ne mogu da rezem direktno sa diska na disk, ali nema sanse da iskopiram even flow, jeremy i ritfw niti sober s drugog diska! upomoc!!!!!! nenade, sta si ti radio??? :cry:

 

alive sa pinkpopa je jedna od najfenomenalnijih stvari koje sam vidjela! yay! i pj demoi su super! biggrin.gif sad sam totalno u sijetl tripu, bas sam na dijelu kad stone, mike i jeff traze bubnjara i vokal i slusam te iste demo snimke...:mrgreen: ljudi, hvala vam - blondie's friend, 403, aske, nephilim...i svi ostali pj fanovi biggrin.gif

 

e da, nabavila sam klip river of deceit (mad season) ( koji nisam ni znala da postoji ) :mrgreen: i polako skidam mad season live at the moore theatre...fenomenalno

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, 403, cuveni unplugged je trenutno kod mene i pokusavam da ga narezem cijeli dan,...posto mi citac ne radi, ne mogu da rezem direktno sa diska na disk, ali nema sanse da iskopiram even flow, jeremy i ritfw niti sober s drugog diska! upomoc!!!!!! nenade, sta si ti radio???

 

ko zna sta je on radio s time...da nije igrao frizbi??? smile.gifsmile.gif

 

 

inace ako se dobro sjecam, Nenad je imao isto nekih problema - sta je ono bilo BF?

 

sta ti uopce kaze kad pokusas prebacit na disk?

Share this post


Link to post
Share on other sites

e

inace ako se dobro sjecam, Nenad je imao isto nekih problema - sta je ono bilo BF?

 

sta ti uopce kaze kad pokusas prebacit na disk?

 

Covece,kakvi su ti ono discovi!? :mrgreen: Ja vise nemogu skinuti unplugged od Alive-a nadalje(jednostavno zakoci u svakom klipu i nece dalje)! Naravno,ni gledati direktno sa CD-a! A posto sam sredjivao komp kuci,nemam ga na hardu! Isti slucaj je i sa nekim spotovima sa drugog cd-a(Sober,Hold On),a JEDVA,posle 20 pokusaja sam uspeo prebaciti Oceans i Hungerstrike!

 

SRECA,te sam unplugged podelio sa jos barem 3-je ljudi,pa cu imati gde da narezem. U stvari,verujem da boji citaci mogu da skinu sa tvog CD-a,jer je ortak bez problema skinuo spotove(tad mi unplugged bio u Bg-u,i do tada nije zezao) Meni je malo nejasno,ostavio sam CD u Bg-u i do tada je radio kad god sam ga ubacivao;a kad sam se vratio od kuce-nece pa nece!

 

Rekao sam ja-ima sve PJ Cd-e da dupliram! Sto je sigurno.... smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Covece,kakvi su ti ono discovi!? :mrgreen:  Ja vise nemogu skinuti unplugged od Alive-a nadalje(jednostavno zakoci u svakom klipu i nece dalje)! Naravno,ni gledati direktno sa CD-a! A posto sam sredjivao komp kuci,nemam ga na hardu! Isti slucaj je i sa nekim spotovima sa drugog cd-a(Sober,Hold On),a JEDVA,posle 20 pokusaja sam uspeo prebaciti Oceans i Hungerstrike!

 

SRECA,te sam unplugged podelio sa jos barem 3-je ljudi,pa cu imati gde da narezem. U stvari,verujem da boji citaci mogu da skinu sa tvog CD-a,jer je ortak bez problema skinuo spotove(tad mi unplugged bio u Bg-u,i do tada nije zezao) Meni je malo nejasno,ostavio sam CD u Bg-u i do tada je radio kad god sam ga ubacivao;a kad sam se vratio od kuce-nece pa nece!

 

Rekao sam ja-ima sve PJ Cd-e da dupliram! Sto je sigurno.... smile.gif

 

ajde kad kopiras te moje cd-ove, javi da li sve radi ili je ipak s moje strane greska

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo sta meni kaze kad kopiram: blablabla data error (cyclic redundancy check)

i tako non stop....

a kad probam da te iste klipove citam s diska, nekad bude ok, a nekad prijavi istu gresku kao kad kopiram posle 30 sekundi...

ali zato ritfw ne mogu ni da procitam, cak ni da probam, jer mi totalno blokira sistem :x

Share this post


Link to post
Share on other sites

e tongue.gif

dobar je spot, crno-bijeli, kao u nekoj kugli, ali je live at the moore show jos bolji, isto crno-bijeli, u relativno malom prostoru, snimano iz blizine i super je neki trip (skinula sam samo lifeless dead dosad, jest da najvise prikazuju basistu , al vide se i layne - sa sve fontanicom na glavi smile.gif i mike)..e da, u jednom trenutku kroz neki prozorcic odakle se snima proviruje stoney i onaj njegov kez, ili neko ko je pljunut on :mrgreen: potrudicu se da ga narezem sutra i ponesem

 

a za unplugged nista? pa sta ja sad da radim :cry: nisam mogla ni da ga odgledam cijelog...

Share this post


Link to post
Share on other sites

e tongue.gif

' date=' ali je live at the moore show jos bolji, isto crno-bijeli, u relativno malom prostoru, snimano iz blizine i super je neki trip (skinula sam samo lifeless dead dosad, jest da najvise prikazuju basistu , al vide se i layne - sa sve fontanicom na glavi smile.gif i mike)..e da, u jednom trenutku kroz neki prozorcic odakle se snima proviruje stoney i onaj njegov kez, ili neko ko je pljunut on :mrgreen: quote']

 

 

Uhh...secam se nesto kroz maglu...vodili me pijanog na neku svirku.....avion...okean...ma moze biti da sam bio to ja! smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

he he drago mi je da ljudi ovde vole pearl jam:)) meni je to svojevremeno bio jedan od omiljenih bendova a i danas ga slusam:)) ten i vitalogy su dva najbolja albuma koje su oni izbacili a i seattle!! novi albumi su mi totalni smor mada na yield-u ima par cool pesmica:)) da li neko zna od vas velikih fanova kako se moze doci do eddie vedderovog mail ili nekog od clanova?smile.gif) aj pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako ne, evo ja se svaki dan cujem sa njim, covjek kaze da su svi ostarili pa da ne mogu vise trzat toliko brzo! biggrin.gif

 

Ma da, znam rekao mi covek, evo i ja se dopisujem redovno sa njim, ali me nesto u poslednje vreme ignorise, kaze ne moze da mi salje poruke posto je zauzet, ali prvom prilikom ce mi odgovoriti...A da, rekao mi je i da pozdravim 403 !!! smile.gifsmile.gifsmile.gif Poz...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...