Jump to content

Pearl Jam


Thule

Recommended Posts

ono je strasno.

 

jedino dobro od muzike su bili jedna stvar od pearl jam, jedna od soundgarden, jedna od igipopa, JEDNA OD SEPULTURE, pola metallice, prepoznala sam placebo i toliko.

 

SMOR zivi.

 

pola ljudi drogirano, pola pijano, nesto malo... u tragovima normalno.

 

nikad vise akademija... idem u kst po jednu dozu megadetha, alice coopera ili seljackog manowara...

 

HAIL AND KILL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

:roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ono je strasno.

 

jedino dobro od muzike su bili jedna stvar od pearl jam, jedna od soundgarden, jedna od igipopa, JEDNA OD SEPULTURE, pola metallice, prepoznala sam placebo i toliko.

 

SMOR zivi.

 

pola ljudi drogirano, pola pijano, nesto malo... u tragovima normalno.

 

nikad vise akademija... idem u kst po jednu dozu megadetha, alice coopera ili seljackog manowara...

 

HAIL AND KILL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

:roll:

Eh sestro a Misfitsi, Maideni, Pumpkinsi i Audioslave??? Kontam da si prerano otishla kutji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeeeeeeeeeeeeeeee, drustvoooooo, bas smo bili slatka ekipica tamo, znate?!?!?!?!?! cak smo privlacili pznju onih poludrogiranih i polupijanih.

Steta sto su samo jednu stvar od PJ i jednu stvar od SG pustili... :ne: :ne: :ne: :ne: Mislim ipak pise na plakatu da to pustaju, pa bi trebalo to malo vise da forsiraju...recimo...

e, mnogo mi je drago da sam upoznala Pearlgirl i Steve Duncana! biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, pregledala sam u potpunosti disk koji mi je Steve M poklonio (HVALAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Steve!!!!!). David Letterman izgleda kao pravi plasticni konzument. Bas je Amerikanac. Uh, uopste mi se nije dopao. I oni u tom shou sviraju kao pravi komercijalni bend...bzvz.

e, stvarno su mogli da budu malo inventivniji sa pesmama na demiji.

Mislim, ja bih im pokazala kako se pravi vece Seattlea biggrin.gifbiggrin.gifsmile.gifsmile.gif

 

Ne, ozbiljno, uvek mi je bila zelja da budem za dj pultom na nekoj od tih Seattle veceri u kstu pre jedno 5-6 god.

Ali, definitivno je bio najbolji taj Yield promo u februaru 98. Tad su stvarno pustali super stvari. Bili su na plakatu najavljeni i Mother Love Bone, ali onda kad sam ja vec Dj krenula opako da gnjavim da pusti nesto od njih onjerekao da nije poneo njihov disk...

E, a zato je izpustao tada SG nevidjeno, sa svih albuma sem "Screaming life/FOPP" i "Ultramega OK"

Eh, lepa stara vremena....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ono je strasno.

 

jedino dobro od muzike su bili jedna stvar od pearl jam, jedna od soundgarden, jedna od igipopa, JEDNA OD SEPULTURE, pola metallice, prepoznala sam placebo i toliko.

 

SMOR zivi.

 

pola ljudi drogirano, pola pijano, nesto malo... u tragovima normalno.

 

nikad vise akademija... idem u kst po jednu dozu megadetha, alice coopera ili seljackog manowara...

 

HAIL AND KILL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

:roll:

Eh sestro a Misfitsi, Maideni, Pumpkinsi i Audioslave??? Kontam da si prerano otishla kutji...

 

nisam bas neki fan od pomenutih osim maidena...

ok je i audioslave i sve to...

ali trebala mi je doza children of bodoma i motley crua da dodjem sebi! biggrin.gif

otisla sam u 2h.

dosla u 23h.

 

smorila se kao ZMAJ. s akcentom na zmaj. smile.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ama nemoj da diras stoneya! bre! (nijednog! :wink: )

stoney je lik, a njegovo djuskanje je tako cool! i performans, poslije chrisa s kosom i mikea, definitivno najbolji

 

steve....ovaj, sentinel, klipovi su super! hvala (ako vec nisam rekla :mrgreen: )

al je we care a lot genijalan! lol osamdesete fazon, 1000 boja, odvalila sam se od smijeha smile.gif

ja sam u medjuvremenu odlucila da polako skinem s neta aic unplugged, pa ako uspijem obavijesticu vas :mrgreen:

 

nothing as it seems i sleight of hand, fenomenomenomenonalno :mrgreen: i of the girl, moram dodati

Share this post


Link to post
Share on other sites

ee bleed the freak je moj omiljeni...evo upravo tragam za sg live klipovima...i dobavljam jos neke aic klipove i bootlege, skontala sam momka koji ima blago :mrgreen:

 

nemam nista puno vise od onoga sto sam pobrojala jednom prilikoom, mozda jos 4,5 novih stvari koje ti nemas.... potrudicu se da napravim spisak uskoro, pa cu ti poslati ili ga okaciti negdje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...