Jump to content

Pearl Jam


Thule

Recommended Posts

Sto se Janes Add tiche trazio sam i za sebe ali niko nema sad.gif Video sam onaj novi spot na Tv i totalno je cool, tako da chim(ako) nabavim bitjesh obaveshten...

 

zaboga, video sam to pre mesec dana, jos jedan u moru primera da bend koji se raspadne vise nikada ne treba da se skrnavi reunionom.

koliko su im nothing`s shocking i ritual predivni tako je ovo grozno...

tuzno sta vise ;(

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ljudi ja sam se zeznuo slucajno dok sam ortaku narezivao cd pa imam

narezan Cd vishka sa sledecim spotovima:

 

Alice In Chains - Heaven Beside You.mpg

Alice In Chains - Them Bones.mpg

Alice In Chains - We Die Young.mpg

Alice In Chains - Would.mpeg

Beastie Boys - Sabotage.mpg

Faith No More - Ashes To Ashes.mpg

Faith No More - Digging The Grave.mpg

Faith No More - Easy.mpg

Pearl Jam - Alive.avi

Pearl Jam - Daughter.mpg

Pearl Jam - Do The Evolution.mpg

Pearl Jam - Elderly Woman Behind..mpg

Pearl Jam - Evenflow.mpg

Pearl Jam - I Am Mine.avi

Pearl Jam - Jeremy.mpg

Pearl Jam - Save You (live@Letterman).mpg

Pearl Jam - State Of Love And Trust.mpg

Pearl Jam - Wishlist.mpg

 

Jel neko zainteresovan da postane ponosni vlasnik ovog diska??? :mrgreen::mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

aa super ti je wallpaper! mike rulz! :mrgreen:

to je sa ovog toura pretpostavljam?

 

e da, bas sam danas slusala 'riot act' po ko zna koji put...cini mi se da sam citala komentare ovdje da im je to najslabiji album ili tako nesto... ja definitivno ne mislim tako! (ako to nisam do sad rekla! :mrgreen: ) i kad sam ga slusala prvih nekoliko puta i kasnije...jos vise....mislim da je super energija na albumu...

sjecam se da je prva pjesma koju sam cula s albuma bila 'you are' i onda sam pomislila 'pj elektronika, wtf?!...' ali taj kool zvuk daje neki super feeling..., sljedeca je bila 'save u' - super stvar! i 'cant keep' rox!! pa predivna 'love boat captain'...i am mine. all or none, half full, bu$hleaguer (hehehehe), ghost!...

Share this post


Link to post
Share on other sites

you're outta line soldier! biggrin.gif

 

taj album sam poceo skidat jos davno, skinuo sam nekih 5, 6 stvari i dosadile su mi jako brzo sta ne mogu rec za nijedan drugi. mislim da govorim za sve na ovom topicu (barem ove redovne hasisare biggrin.gif) i sad bi ti nesto tu nama prodavala tu neke fore i shemice e mis'im smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ok, onda sam outta line! i definitivno mi nisu dosadile, a slusam ih godinu dana... bah

 

ok, ajde napravite svoju listu albuma, bar trenutnu

naravno da zavisi od momenta i raspolozenja, ali evo kod mene trenutno je recimo ovako:

1. vitalogy, ten (prvo mjesto je ipak zakucano smile.gif)

2. yield

3. vs, riot act

4. no code, binaural

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ho, ho, ho Mike na nulerici...grozno! uvek me je primala ona njegova duda divna kosa. kako sam samo siznula kad se izblajhao pre Yielda....

Hej Steeeeve :oops: hvala....

A kad cu da ga preuzmem? :oops: :oops: :oops:

Docicu na rifraf u nedelju, ali samo na kratko, da se upoznamo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, prosledite mi vase mailove pa cu ja vama moju fotku..jel' moze??? :wink:

Steve (Duncan), ispred demije sam u 24h. Drzi diskove u ruci da te prpoznam...malo mi je bezveze da nosim neku od mojih pj majica...ipak vise nisam u tom fazonu..a mozda i ne bih mogla da se odlucim koju da obucem...ipak ih imam 4... :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje da svako ponese tablu s imenom i da je drzi smile.gif) (ko an aerodromima u filmovima smile.gif)) Salim se... Znaci nedelja 24:00h, nek bude mesto nalazenja tamo ispred vrata bivsheg kluba zvezda, par metara preko puta ulaza u akademiju i ajde se svi pojavite s foruma pa da vatamo zjale down under academy...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oho,znaci dogovor vec pao!

Iii,bre-tek u 24h? Kad se to otvara uopste? biggrin.gif

 

Hmm,planirajte jos drustva-skupio sam ekipu....al da ne kvarim iznenadjenje!(jel tako,PAMELA? ) Oops...

 

Btw,ASKE -KAKO TO DA MI NISI POKAZALA MAJICE!??? :x smile.gif

 

A za slike-plasim se da sam skoro obrisao jedinu koju sam imao...provericu. A i ocajna je....(ne mislim JA sam ocajan,nego rezolucija smile.gif )

 

Dakle,vidimo se. Tanja,nemoj odma da zbrises PLIIZ,kako cu ostale da skontam!??? Naci cemo ti cipelicu ako je izgubis! smile.gif (povezati sa pepeljugom,eh moj neshvatljivi humor) :mrgreen:

 

E,UMALO da zaboravim:

 

JUST FOR THE RECORD: PARTIZAN SUCKS...BIG TIME smile.gifbiggrin.gif

Al cestitam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...