Jump to content

Pearl Jam


Thule

Recommended Posts

 

A specijalitet kuće da bude "PJ tour around the world"

 

P.S. za sve koji su bili u ZG - ja sam idejni tvorac slogana "can't find a better jam" al su mi braća 'rvati maznuli intelektualnu svojinu bez pitanja i plaćanja

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

E a da vas sada nešto pita vaša PJ sister:

 

NA snimku koncerta iz Viktorije (Španija) PRE BETTERMAN IMA AKUSTIČNI INTRO - NEKA MEDITERANSKA MELODIJA koju niko ne može da izvali da mi kaže KOJA JE TO PESMA.

Liči na "Kuma" ali izgleda da nije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Pirate
P.S. za sve koji su bili u ZG - ja sam idejni tvorac slogana "can't find a better jam" al su mi braća 'rvati maznuli intelektualnu svojinu bez pitanja i plaćanja

:rolleyes:

 

Evako je to izgledalo sat vremena pred 'cert

 

pj02.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

E 'fala prijatelju, al samo mi so na ranu dosipas jer kada sam usla u halu prvo sto sam videla je bio moj citat na drugoj strani tribina...I WAS :udri:

 

Al jbg, izgleda da smo mi Srbi oduvek bili pametni i lenji da tu pamet demonstriramo

Share this post


Link to post
Share on other sites

E 'fala prijatelju, al samo mi so na ranu dosipas jer kada sam usla u halu prvo sto sam videla je bio moj citat na drugoj strani tribina...I WAS :udri:

 

Al jbg, izgleda da smo mi Srbi oduvek bili pametni i lenji da tu pamet demonstriramo

 

Zar je uopste bitno ko je to napravio,izmislio i napisao? Ne razumem cemu te frustracije,heh.Bitno da je bio dobar cert

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ceo aranzman je malo preskup a i sta je sa onima koji ne zele da gledaju linkin park i da ostaju 2 noci...bah...radije bih se iscimao sam

 

Da, da, slazem se sa tobom...ljigavi Linking Park u svakom slucaju treba izbeci.........

 

...ma idem i peske ako treba.........hehehehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar je uopste bitno ko je to napravio,izmislio i napisao? Ne razumem cemu te frustracije,heh.Bitno da je bio dobar cert

 

 

Ma ne!!!Pogrešno si me skapirao. Bio je koncert VRH SVIH VRHOVA - KATARZIČAN!!! Nego mi krivo što su sve pohvale pokupili domaćini, a za nas ostale (a bilo nas je sa raznih strana) ništa...eto o tome se radi

 

A sto se Poljakije tiče...preskupo...ne kapiram zasto za te pare ne bismo mogli do Beča ili Venecije? ŽTP čak ima i direktne linije ka tim gradovima.

Ako mogu da vode na Justina i Beyonce u Beč ZAŠTO NE MOŽE I PEARL JAM!!! Sem toga u beču ima mnogo više toga da se vidi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poljska jeste navodno deo EU ali nije punopravni clan koliko ja znam,slicna situacija je i sa Ceskom ja mislim...Ovaj aranzman je preskup...skoro 200 eur! Covece...mozemo i sami da se organizujemo,iznajmimo autobus,rezervisemo karte..viza se i ovako lako dobija a i za dz je..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...