Jump to content

Pearl Jam


Thule

Recommended Posts

set lista!!!!!!

 

8/2/07, Chicago, Illinois, The Vic Theatre

 

Soundcheck: I Am Mine, Sad, Reign O'er Me, Tremor Christ, Undone, World Wide Suicide, Off He Goes, Parachutes, Education

 

Pre Set List: Trouble, Dead Man, I used to work in Chicago, Chicago Cubs song, Picture in a Frame

 

Set List: All or None, Education, Sad, In Hiding, Parachutes, I'm Open, Wishlist, Down, Undone, Off He Goes, Hard To Imagine, God's Dice, World Wide Suicide, Rats, Gone, Why Go

 

Encore 1: No More, Inside Job, Lowlight, Love Reign O'er Me

 

Encore 2: Black Diamond (a Kiss song sung by Matt and was dedicated to "Keith" a roadie for Soundgarden, Pearl Jam, Neil Young and Ben Harper), Comatose, Sonic Reducer

 

Encore 3: Indifference with Ben Harper

 

AAA!!!!!! STRASNO!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako sam ikada zeleo da cujem neku pesmu live od Pearl Jam to je Tremor Christ a oni su je svirali na tonskoj probi za cert u Chikagu cini mi se drugi put posle dosta godina! no nazalost nisu je uvrstili u set listu sto ne znachi da nece na nekom od sledecih koncerata....uhh

A jedva cekam da overim ceo soundtrack....Eddie dokazuje da uporedo sa bendom zaponjinje uspesno i solo karijeru

Edited by zombie eater

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prva stvar sa "Into the Wild" Soundtrack-a!!!!!!!!!!!

 

1. Hard Sun (Into the Wild)

 

Pesma je zakon!

 

Pa, evo, poslusala je dvaput, prvi put mi se cinila prilicno dobra, drugi put slabije, hahaha..

Evo, sad slusam najbolju pesmu Pearl Jama u 21. veku (izdatu), pre nego sto se istoimeni album pojavio, i on ima nekoliko dobrih stvarcica.. U pitanju je Sad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otvorena je prva srpska Pearljam myspace grupa.Cilj grupe je da pored kvalitetnog dijaloga,zabave pruzi i priliku fanovima da se upoznaju i druze medjusobno...

Planirana su i okupljanja clanova kluba no o tome ce biti vise reci kada bude postignut konkretan dogovor...

Hvala svima koji sudeluju u ovom klubu kao i buducim clanovima!

 

adresa kluba je: http://groups.myspace.com/pearljamserbia

Edited by zombie eater

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
vader ima solo album??

auh gde sam ja bio :)

 

Kladim se da peva o preobrazaju i prelasku na tamnu stranu,totalni emo a cujem da je obradio i Imperial March u punk fazonu :)

 

Nego jel svukao neko "picture in a frame" novi DVD?

Edited by zombie eater

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt, gde sam ja bila...

ma ljudi to je samo saundtrak, ni prvi ni poslednji...

sta bre Vedder emo? neeeee :udri:

(SAMO DA NE OFARBA ONE NJEGOVE ZANOSNE LOKNE U CRNO :( )

SAd cu skinem taj album da vidim o cemu je rec...

"Necete da me prevarite!" :))))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paklena sta si bre pila? :))

To "emo" je izreceno onako bezveze u zajebanciji....vader still rulez..hah

 

 

Pijem neke lekove za prehladu, pa malo zanosim...dobro je, dobro je...znam ja da ne bi nikad VADER (ko je sad pijan?) nas razocarao

 

E ljudi mojne padate u ocaj, mislim to je on, to je njegov solo fazon, zato je i bolji kada je u koheziji sa ostalim clanovima PJ, oni mu daju taj cvrsci zvuk, hehehe :meshuggah:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok je god Stone-a bice i cvrstih riffova u PJ heh....Pa recimo da je napravio 70% pesama :) Evo stavio sam da se skida ovaj solo album pa cemo da vidimo na sta lici

 

Pijem neke lekove za prehladu, pa malo zanosim...dobro je, dobro je...znam ja da ne bi nikad VADER (ko je sad pijan?) nas razocarao

 

auu bre paklena :) jel si gledala nekada star wars i jel si provalila da sam se nadovezao na pogresno spelovanje...heh

Edited by zombie eater

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je ITW odlican, Guaranteed mi je vrh, Far Behind, Long Nights, Photographs, Society, End of the Road, Hard Sun (naravno)...heheh, nabrojah sve pesme......

 

Soundtrack je dopadljiv, vrlo prijatan, ali je sigurno pravi dojam slusati ga uz film...i o ovom albumu treba razmisljati vise kao o muzici za film, a ne toliko kao o solo albumu...jer muzika je sklopljena na osnovu filma...ma super je...sto ga vise slusam vise mi se dopada... :meshuggah:

 

A zna li neko od vas drugara, ima li negde kojim srecnim slucajem da se nadje i kupi Immagine in Cornice iliti Picture in a Frame?

 

I ima li uopste negde originala (Vitalogy, No Code, Yield...)?

:pivopije:

Edited by Krejzi Meri

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...