Jump to content

Pearl Jam


Thule

Recommended Posts

Uhh ti kao shatro domaci tribute bendovi u vezi Pearl jam su mi golo dno...

Nisu se mrdnuli dalje od jeremy,state of love and trust i rearviewmirror.Ako si vec resio da uradis tribute nekom bendu onda ces uzeti u obzir ceo njihov opus zakljucno za poslednjim albumom.Nisam do sada video da je to iko uradio.Ista stvar i sa Alice in Chains.Smejurija.

Elem,super sto ipak ima neki organizovan prevoz za Zagreb.Nadam se da ce proci sve ok.Vidimo se tamo

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Zvala sam ih i ako dobro kapiram karte mogu da se uzmu i dan pred koncert,cena je jeftinija nego da se sama organizujem, samo da otkacim tih par ispita i....YEEEEEEEEEEEEE icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gifmusik19.gifpivopije.gificon_rockdevil.giforangelistening.gif

 

Ljudi vidimo se tamo...da zbijemo redove...kao predstavnici Bg i Srbije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Pirate
Zvala sam ih i ako dobro kapiram karte mogu da se uzmu i dan pred koncert,cena je jeftinija nego da se sama organizujem, samo da otkacim tih par ispita i....YEEEEEEEEEEEEE icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gifmusik19.gifpivopije.gificon_rockdevil.giforangelistening.gif

 

Ljudi vidimo se tamo...da zbijemo redove...kao predstavnici Bg i Srbije

Eeeehhh, Paklena Ribo ista nas briga muci. Studentska je muka pregolema laugh.gif .

Mada meni ostalo 1.5 ispit do kraja na ETF, pa ja ipak opusteno, ali hteo bih to da dam u sep/okt roku, pa posle da se bacim na diplomski.

 

Inace ko je iz NS, a zeli na koncert Pearl Jam u ZG, ima organizovan prevor: karta 45 evra + 40 evra put. Ko je zaiteresovan neka mi se javi na PM za kontakt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeeehhh, Paklena Ribo ista nas briga muci. Studentska je muka pregolema  laugh.gif .

Mada meni ostalo 1.5 ispit do kraja na ETF, pa ja ipak opusteno, ali hteo bih to da dam u sep/okt roku, pa posle da se bacim na diplomski.

 

Inace ko je iz NS, a zeli na koncert Pearl Jam u ZG, ima organizovan prevor: karta 45 evra + 40 evra put. Ko je zaiteresovan neka mi se javi na PM za kontakt.

Potpuno ista situacija...1.5 ispit i gotovo.

Bas dobro da ce biti ogranizovan prevoz iz NS-a,pa necu morati da se cimam do BG-a.

Edited by shin-bojan

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

 

Pa EVO bilas am ja i necu puno da pisem (mislim ko je lud da cita pet strana mojih impresija) ko je bio zna...recima se ne moze preneti drugima...

 

SUPER EXTRA STRAVA MEGA ULTRA GIGA NENADJEBIVO DO JAJA SAVRSENO

 

LJUDI JEDNOSTAVNO TO JE JAM!!!!!

 

 

ovde vam je link sa jos puno snimaka

 

http://www.box.net/public/hoz56r5gh5#main

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

Au ala ste se uspavali,ha...ali evo da vam ulijem malo nade :)

 

"...Although touring plans for 2007 are unconfirmed, speaking in interview with The Skinny Magazine in October 2006, Stone Gossard discussed the possibility of another European tour and a possible reappearance in Scotland. "We might be doing some more roadwork in 2007 and get around Europe a bit more then, I can't confirm anything for definite but that normally includes a gig in Scotland, right? So we'll see you there..."

 

Da ne zaboravimo i sta je Eddie rekao u Zagrebu...ko je bio zna :)

 

A vidim i da neki dizu prasinu oko Exita mada mi je to daleko od realnosti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...