Jump to content

The Lost Room


Cosmic Sailor

Recommended Posts

Prije par dana burazer istorrentovao i odusevio se kad sam vidio! Mozda nesto najbolje sto sam gledao u zadnjih par godina! Odlicna mini SF serija od tri epizode (svaka traje po sat i po). Nevjerovatna prica i odlicna gluma! Ne sjecam se kad sam zadnji put gledao nesto ovako uzbudljivo! Da ne spojliram...

 

Je li gledao neko?

 

Link na IMDB-u

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Verovatno, ali ce ti biti zao sto je mini-serija :da: Govorilo se da ce mozda napraviti nov serijal, ali ostalo je samo na tome.

 

ma bio bi smor da su produzili uvek naprave sranje kad razvuku serije

ovako je bas lavli, ono mini serija, po meri !

cheers

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Odugovlace, pateticni su, princip me podseca umnogome na bledu kopiju Heroja* (ah, koja li je njegova/njena sposobnost = ah, sta li taj predmet moze da uradi), ocito je da je u pitanju 4, 5-satni teaser, jer, naravno, nista nisu otkrili, objasnili, osim sto trce naokolo i razbacuju se sa svojim "righteous" ciljevima. Naravno, moram da ponovim, u slow motion-u.

 

*koji, takodje, ali u znatno manjoj meri, nisu nesto sto sa ponosom gledam, i koje u svakom trenutku pre opisujem kao "zarazne" nego "dobre"

 

P.S. ah, da, SF?? Zna se sta je naucna fantastika.

Edited by Council A

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mislim da Lost room ima bas zanimljiv koncept i da ne lici ni najmanje na Heroje

iste one Heroje koji nista originalno nisu doneli vec pokrali fore iz stripova

obozavam Heroje ali da se ne lazemo - sve je to vec vidjeno tj procitano

a i oni nemaju S vec samo F od SFa

 

da.....gledajte Tin Mana...nova mini serija SFa koja je oborila sve rekorde gledanosti

novi pristup Carobnjaku iz Oza

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...
Odlicna mini SF serija od tri epizode (svaka traje po sat i po).

Mala greska - to je mini-serija od 9 epizoda,ali kad skines preko torrent-a dobijas 3 fajla (svaki sa po 3 epizode).

 

 

1. Odugovlace,

2. pateticni su,

3. princip me podseca umnogome na bledu kopiju Heroja* (ah, koja li je njegova/njena sposobnost = ah, sta li taj predmet moze da uradi),

4. ocito je da je u pitanju 4, 5-satni teaser, jer, naravno, nista nisu otkrili, objasnili, osim sto trce naokolo i razbacuju se sa svojim "righteous" ciljevima.

1. ne

2. ne

3. ne znam za tu seriju,pa ne mogu da je uporedim sa ovom...ali sigurno nije to tek tako "ah,sta li ovaj predmet radi?" - bez ikakvog zapleta

4. i meni je malo bezveze taj kraj i to sto mnoga pitanja koja se javljaju u toku gledanja ostaju neodgovorena (zasto/kako se sve to uopste desilo???),ali daleko do toga da NISTA nisu objasnili :rolleyes:

I daleko od toga da su svi sa "rightous" ciljevima,vidis da svako tu radi za sebe i da jedan drugom zabijaju nozeve ledja.Jel to tebi "rightous"? :haha:

 

 

Ja, bogami, nisam uspeo u cugu da odgledam. icon_smile.gif

Ja odgledao sve odjednom :haha:

 

 

 

Dugo sam jurio da nadjem nekog da mi nabavi tu seriju i eto,posle dve ipo godine sam je nasao (napokon!) :)

Zanimljiva,istripovana serija,drzi te napetim sve do samog kraja (stalno ti se javljaju pitanja u glavi),jedino je taj kraj...hm,pa malo slabiji.Ocekujes ono "the meaning of life" a dobijas...pa,nista od toga :haha:

Snimljeno je tako da se moze uraditi nastavak te price (kazem,fale tu jos mnogi odgovori,a i sam kraj mi je nekako..."nedefinisan"),samo ne znam da li je to i uradjeno (?) :ph34r: Ako nije - steta.

 

Sve u svemu,odusevilo me je sve,sem samog kraja.

I najgori trenutak u seriji - ono kad se taj Joe Miller i ona Jennifer "smuvaju" u toj sobi :puke:

Jebote,jel moze da prodje neki film/serija/sta vec bez tih 'zaljubljivackih' sranja? :puke::rolleyes:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...