Jump to content

Saw IV (2007)


AmyLee

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

upravo sam odgledala film. utisci:

 

lično, trojka mi je bolja mnogoooo. jigsaw se ovde ne pojavljuje uopšte već je glavni psycho otac glavne žrtve (sad sam otkrila pola filma :razz: ). film je koncipiran tako da su se oni prijavili za reality show: "are you scared" i sad svako od njih treba da se suoči sa glavnim strahom. odabir strahova je malo truo (scena s pacovima je bezveze npr.) a i najbrutalnija scena (s blizancima) nije uopšte delovala strašno. kad ja to kažem koja se plašim horor filmova tipa "vrisak" onda vam je sve jasno... panduri koji se pojavljuju - hm, ne znam koja je njihova uloga uopšte... pošto apsolutno ništa ne rade tokom filma. na neke momente jeste strašno ali ništa ne u onoj meri u koja se očekuje za jedan "saw" film. malo je neočekivan završetak ali ni približno toliko dinamičan kao u III. sve u svemu: ok, ali ništa posebno... III i dalje najbolji po meni do sad :da:

e da, bedak je što će sledeći nastavak biti s ovim psihom, jer ne može ni da prismrdi jigsaw-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

upravo sam odgledala film. utisci:

 

lično, trojka mi je bolja mnogoooo. jigsaw se ovde ne pojavljuje uopšte već je glavni psycho otac glavne žrtve (sad sam otkrila pola filma :razz: ). film je koncipiran tako da su se oni prijavili za reality show: "are you scared" i sad svako od njih treba da se suoči sa glavnim strahom. odabir strahova je malo truo (scena s pacovima je bezveze npr.) a i najbrutalnija scena (s blizancima) nije uopšte delovala strašno. kad ja to kažem koja se plašim horor filmova tipa "vrisak" onda vam je sve jasno... panduri koji se pojavljuju - hm, ne znam koja je njihova uloga uopšte... pošto apsolutno ništa ne rade tokom filma. na neke momente jeste strašno ali ništa ne u onoj meri u koja se očekuje za jedan "saw" film. malo je neočekivan završetak ali ni približno toliko dinamičan kao u III. sve u svemu: ok, ali ništa posebno... III i dalje najbolji po meni do sad :da:

e da, bedak je što će sledeći nastavak biti s ovim psihom, jer ne može ni da prismrdi jigsaw-u.

 

:) :) :) Napredujes, gledas horore mozda i prestanes da se plasis. :da:

Saw me generalno smara, ali ok moze da se gleda.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Izasao Dragon Wars na DVDscr, sutra cu da gledam, pa neka je i sranje. ZMAJEVI! OBOZAVAM IH :twisted:

Edited by Lemur pijanac

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

odgledah R5 koji je izasao pre par dana

 

film...joj majko

nastavci SAWa me uvek podsete na nastavke Planete majmuna :

prosto je neverovatno kako su unistili prvi deo u oba slucaja

 

sama 4ka

- bolja od 2ke koje se moraju odreci

- uzeli su legende Costas Mandylora i Scott Pattersona :rockdevil:

- tu je i NKOTB ponovo :rockdevil: x 2

i to je sve

 

- rezija...katastrofa..to je horor a ne jebeni muzicki spot

- prica naravno..ispade Jigsaw jadan nesrecni lik koga zivot nije hteo

kao da ljudi ne mogu biti rodjeni loshi,vec ih nesto uvek promeni

- onaj crnac koji je bzvze tu....

- kraj i to sto ce biti bar josh 1 nastavak # Saw V (2008) (pre-production)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мало-пре сам одгледао филм па да вам пренесем утиске. Дакле, ја сам у глобалу задовољан. Тестера је слична као Последња екскурзија, у смислу да ако вам се допао 1 део допашће вам се и остали. На крају филма следи шок по обичају, али ми је мало сметало што се прича није мало више фокусирала на Џефа јер некако је било логично да се настави тамо где је 3. део стао. То им је (мали) пропуст.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...