Jump to content

Consecration


Apeiron

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A i ribe u PG su mnogo dlakave i SMRDE!!

user posted image

zena mojih snova...

ja volim kad smrde i kad su dlakave.

 

P.S.dodjite ponovo.reci cu vam to u facu.bio sam za susjednim stolom.vecina u CG me znaju.pa,pitajte.mozda se i sretnemo...

saxofon je crnachki instrument

frula je majka.ne mjeshaj paganizam sa crnachkim sranjima.

 

P.S.II Rain delay majka.za klasu su bolji

i ne provociram.vec mislim tako i tachka.

 

i volim da chuvam ovce.opushta.

 

svi koji seru evotigana.gifevotigana.gifevotigana.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

zena mojih snova...

ja volim kad smrde i kad su dlakave.

 

P.S.dodjite ponovo.reci cu vam to u facu.bio sam za susjednim stolom.vecina u CG me znaju.pa,pitajte.mozda se i sretnemo...

saxofon je crnachki instrument

frula je majka.ne mjeshaj paganizam sa crnachkim sranjima.

 

P.S.II Rain delay majka.za klasu su bolji

i ne provociram.vec mislim tako i tachka.

 

i volim da chuvam ovce.opushta.

 

svi koji seru evotigana.gifevotigana.gifevotigana.gif

Mora da ti mnogo zabavno tamo na planini.

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

P.S.dodjite ponovo.reci cu vam to u facu.bio sam za susjednim stolom.vecina u CG me znaju.pa,pitajte.mozda se i sretnemo...

saxofon je crnachki instrument

frula je majka.ne mjeshaj paganizam sa crnachkim sranjima.

 

P.S.II Rain delay majka.za klasu su bolji

i ne provociram.vec mislim tako i tachka.

 

i volim da chuvam ovce.opushta.

 

svi koji seru evotigana.gifevotigana.gifevotigana.gif

Tvoje misljenje je tvoje...ali mojne mi dolazis na temu benda i da mi prosipas te naci fore...mislim imas ti prava da pises sta hoces ali cemu to...jer ja treba da idem na temu nekog benda i pisem kako bih povesao sve fasiste i svu SS gamad na svetu?

To je moje misljenje ali ja ga zadrzavam za sebe...i necu da se kacim oko toga....

I neka su Rain Delay bolji od nas i treba da budu i drago mi je ako to ljudi misle,ali ne znam kakve to veze ima sa Cons.? Jel' treba da budemo ljubomorni na njih ili sta?Ja njih volim i najdrazi su mi domaci bend ....i prava su DOOMCINA i tako treba...

 

P.S.Osecam da bi ti Cons. bio bolji kada bi imali umesto saxa frulu ali jebiga nemamo je.... laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tvoje misljenje je tvoje...ali mojne mi dolazis na temu benda i da mi prosipas te naci fore...mislim imas ti prava da pises sta hoces ali cemu to...jer ja treba da idem na temu nekog benda i pisem kako bih povesao sve fasiste i svu SS gamad na svetu?

To je moje misljenje ali ja ga zadrzavam za sebe...i necu da se kacim oko toga....

I neka su Rain Delay bolji od nas i treba da budu i drago mi je ako to ljudi misle,ali ne znam kakve to veze ima sa Cons.? Jel' treba da budemo ljubomorni na njih ili sta?Ja njih volim i najdrazi su mi domaci bend ....i prava su DOOMCINA i tako treba...

 

P.S.Osecam da bi ti Cons. bio bolji kada bi imali umesto saxa frulu ali jebiga nemamo je.... laugh.gif

Leshu mnogo si ozbiljan!!! PS: Imash mnogo postova, jer ti to ocesh da postanesh KING OF METAL??? Heeeehehehehe icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi braco jebote molim vas sta se to ovde desava. Jebote kakve su ovo agresije. Neverovatno. Milane brate moj molim te da se ne obazires ni na kakve prozivke tebi kao coveku to ne bi smelo da bude vazno. Samo se iskuliraj.

AAAAAuuuuuuuuuu kakva agresija. Ja sam mislio da smo mi malo stariji i odrasli ali jebiga. no.gifno.gifno.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi,nemam ja nishta protiv vas.samo mi se ne svidja vasha muzika.

sinoc bijah masu nafrchen,pa se i vi nafrchiste.

poshto sam u PG bio odvaljen od alkohola,sinoc rekoh aj da skinem neku njihovu stvar,da ne bude da lupam u prazno.skinem absinthe thoughts,ili tako neshto.sjetim se,shutke su bile namrtvo.neki HC riff,neki gay clean,dobar,i HC grol.inache,hardcoreovci pravev najjache shutke.iskreno,ovo podsjeca na ILL NINO ili mjeshavinu LINKIN PARKA i HEAD P.E.Pa se vi frchite koliko hocete,zabolje me kurac.ako ne mozete prihvatiti kritike,onda ste kreteni.istina je da sam ja provocirao,ali jbg.imao sam losh dan.

shto se tiche mojih stavova,stojim iza njih i uvijhek cu stajati.mislim,ako gotivite crnce i sve to,ok.gotive ih i marchelo de facto,C-Ya i sl.ghetto u dushi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tebi niko ne brani da kazes svoje misljenje...ako ti se mjuza ne svidja ok. nisi ni prvi ni poslednji kome se ne svidja...(da se svidja zabrinuo bih se,mame mi icon_smile.gif )to te tvoje pravo...ali nije u redu da dolazis na ovu temu sa takvim stavom...I meni se neki bendovi ne svidjaju ,pa ne idem na njihove tema da im pisem da su sranje,da nemaju pojma itd.

Nismo ljudi koji ne umeju da prihvate kritike,ali ono sto si ti napisao nije bila kritika,vec provociranje...i te neke SS fore,ali sta sada icon_smile.gif

Sve je O.K....

Edited by The Eagle Nature

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ti,stari,dodji na planinu da ti debil jebe malo majku.

nemoj da spamujemo,no dodji na pp.tu sam,vazda,pa navrni da ti debil kaze 2-3,pichka ti materina.

Alo hejteru, DJIGLO GA LOMA!!!

Imam drugu liniju, nemogu vishe da se zajebavam sa tobom!

Edited by __Lajna__

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...